Poslední měsíc byl pro svět kryptoměn zajímavým obdobím. Většina trhů s kryptoměnami byla v polovině března svědkem rekordního propadu, než do dubna obnovila většinu svých ztrát. 

Zdá se, že celkový trh s kryptoměnami je v silném stavu oživení a mnoho kryptoměn a kryptoměnových projektů zaznamenalo dramatický nárůst aktivity díky zablokování, které většina zemí zažívá. Mezitím se tradiční trhy, jako jsou akciové indexy a většina komodit a měn, stále snaží zotavit.

S ohledem na současnou situaci na trhu zahájilo obrovské množství krypto projektů promo akce, které mají lidem doma dát něco, na co se mohou těšit a na kterých se mohou podílet, přičemž některé z nich nabízejí vedoucí ceny vážným cenám. 

S ohledem na to jsou zde právě teď tři nejzajímavější propagační akce.  

KuCoin x Newscrypto Cashback Program

Newscrypto je blockchainová informační platforma s jednoduchým cílem – pomoci všem, bez ohledu na prostředky nebo zkušenosti, porozumět základům obchodování s kryptoměnou.

K dosažení tohoto cíle nabízí Newscrypto širokou škálu vzdělávacích materiálů prostřednictvím školy Newscrypto, která poskytuje lekce o důležitých průmyslových tématech, včetně základů kryptoměny, základů obchodování, mincí a strategií a dalších. 

Uživatelé platformy mohou také získat přístup k širokému spektru předpovědí komunity, grafům populárních kryptoměn, seznamu nadcházejících airdrops a několika pokročilejším nástrojům se svými prémiovými plány. Prémiové plány lze zaplatit ve vlastním nativním nástrojovém tokenu Newscrypto Coin (NWC) a odemknout přístup k několika výkonným funkcím, včetně indikátorů sentimentu, arbitráže a výkonových nástrojů.

KuCoin, populární směnárna kryptoměn, v současné době provozuje akci pro držitele tokenů NWC, která se nazývá Newscrypto Cashback Program. Burza nabízí 60% roční zájem pro uživatele, kteří na platformě zablokují Newscrypto Coiny na 90denní období. Uživatelé mohou uzamknout maximálně 200 000 NWC (v současné době v hodnotě ~ 5 565 USD) a propagace bude pro nové účastníky uzavřena, jakmile bude dosaženo pevného limitu. 

Účast v programu Newscrypto Cashback je stejně jednoduchá jako vložení NWC do vaší peněženky KuCoin a její následné stažení na adresu LOCKNWC na platformě. 

Soutěž o mince StormGain

StormGain, je rychle rostoucí platforma pro obchodování s deriváty kryptoměn, která se specializuje na trvalé futures na kryptoměny.

Stejně jako většina burz s futures na kryptoměnu, StormGain umožňuje svým uživatelům obchodovat na základě pákového efektu – v podstatě jim umožňuje znásobit jejich expozici vůči tržním pohybům, což z malých pohybů může udělat velké zisky (nebo ztráty). StormGain se však odděluje od konkurence tím, že nabízí špičkovou 200násobnou páku pro svůj kontrakt BTC / USDT a poskytuje bezplatné signály, které pomáhají uživatelům přijímat správná obchodní rozhodnutí. 

StormGain také provozuje jeden z největších turnajů v obchodování s kryptoměnami všech dob, ale s mírným zvratem. Spíše než aby uživatelé StormGain museli soutěžit o skutečné peníze, musí si vzít demo peníze 50 000 Tether (USDT) poskytnuté v jejich demo účtu StormGain a využít je k dosažení největšího možného zisku do data ukončení soutěže.

Jako součást Soutěž o mince StormGain, 500 uživatelů, kteří dosáhnou nejvyšších demo obchodních zisků v období soutěže, bude sdílet prize pool 100 000 USDT a obchodník číslo 1 vyhraje 5 824 USDT. 

Soutěž končí 9. dubna 2020, takže do soutěže nezbývá dlouho. 

Soutěž uzlu validátoru Suterusu

Suterusu je relativně nový blockchainový projekt, který je navržen tak, aby umožnil dalším blockchainům, jako jsou bitcoiny, litecoiny nebo prakticky cokoli jiného, ​​spustit druhou vrstvu chránící soukromí. 

K dosažení tohoto cíle používá Suterusu upravenou verzi zk-SNARKů používaných Zcashem, známou jako zk-ConSNARKs. Tyto zk-ConSNARKs umožňují důvěryhodné soukromí a zlepšenou škálovatelnost při současném vyloučení potřeby důvěryhodné nastavení a bezpečnostní obavy, které to přináší. 

Díky svým zk-ConSNARKs a virtuálnímu stroji Suterusu (SuterVM) mohou blockchainy všech typů přidat další vrstvu soukromí nad jejich základní funkce – umožňující soukromé platby na veřejných blockchainech, soukromé chytré smlouvy, anonymní hlasování a další, vše bez nutnosti změnit základní vrstvu.

Propagace Suterusu se mírně liší od předchozích dvou, které jsme zmínili, protože jde o soutěž mezi držiteli uzlů validátoru Suterusu. Tito ověřovatelé dostávají podíl na odměnách bloku Suterusu, ale mohou se také zúčastnit soutěže Validator Node a vyhrát až 2 miliony SUTER (kolem 1760 $) denně do 23. dubna 2020. 

Zainteresovaní účastníci mohou zaregistrujte se jako uzel validátoru na soutěžní stránce Validator Node. Každý den uzel validátoru číslo 1 podle počtu jimi delegovaných SUTERů vyhraje cenu 2M SUTER, která bude poté sdílena se všemi jeho delegáty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me