Nominex: Ještě další IEO nebo revoluční model distribuce tokenů?

Právě jsem řekl svým dětem, že jsem starší než Google, a oni si myslí, že si dělám srandu. “Tento vtip ze známé série známek El Arroyo přichází jako přirozený startér naší diskuse o ICO, IEO a dalších umístění tokenů nebo distribuce. Dědeček se musí pohodlně usadit na houpacím křesle a my jsme pryč …

Někteří z vás mohou těžko uvěřit, ale Ethereum, kryptoměna, kterou všichni známe jako jeden ze základních kamenů digitálního světa a nejoblíbenější prostředí pro řešení založená na inteligentních kontraktech, byla v určité fázi samotným ICO. Jeho vývoj byl financován online veřejným prodejem davů v polovině roku 2014, kdy účastníci nakupovali prostřednictvím bitcoinů.

Cena jediného ETH tokenu v té době byl 0,311 $ a bitcoin se pohyboval někde mezi 600–800 $. Můžete to udělat matematicky: fiat měnově, tato investice se ukázala být jedním z největších výnosů v historii tvorby téměř 1000x i při dnešní klesající ceně, a dokonce i hodnoty nominované na BTC stále ukazují něco kolem 4x, odložme humbuk 2017 vrcholy, když byl počet šestkrát vyšší.

Tato jednoduchá ilustrace ukazuje, že nákup do nové kryptoměny není nic jiného než rozumná věc, stačí si chytře vybrat své tokeny. Jak definujeme chytré a oddělíme dobré nápady od špatných? Všechno přichází na základní myšlenku za tokenem a projektem a pohledem na nové a slibné koncepty. Odvažuji se věřit, že umístění Nominexu představuje příklad něčeho opravdu dobrého, dovolte mi vysvětlit proč.

Token Nominex

Distribuce tokenů MNX, o které mluvíme, začala 22. dubna. NMX, stručně řečeno, je nativní token využívaný burzou Nominex, která je na rozdíl od mnoha projektů kryptoměny daleko za svými počátečními fázemi (nápad nebo MVP). Výměna funguje už nějakou dobu hladce a již si získala silný zájem klientů, soudě podle registračních čísel.

Samotná tato skutečnost však nezvoní tolik zvonů: existuje více než 200 fungujících kryptoburz. Můžete zpochybnit jejich nahlášené objemy, ale základní obchodní technologie je venku a konkurence v obchodování s obyčejnou vanilkou vypadá přiměřeně silná. Co je u Nominexu opravdu nového, je koncept.

Nominex je opravdu dalším krokem ve vývoji burz díky jeho bezprecedentnímu přidruženému programu s neomezeným počtem úrovní doporučení, ze kterých můžete získávat bonusy. A program je něco, co vede k dosažení cílů – distribuce tokenů NMX jsou efektivnější pro program než pro rozvojovou fundraisingovou kampaň.

DCO vysvětlen jednoduše

Historické statistiky pro ICO vypadají dostatečně neuspokojivě: rok 2018 studie ukazuje, že 81 procent všech umístění se stalo podvodem nebo nepřineslo žádné znatelné výsledky. Proto se pokrizový průmysl kryptoměn přesunul na IEO a ty se v roce 2019 staly stále důležitějšími a relevantnějšími. S přidanou bezpečností a bezpečností byly projekty IEO jednoznačně nejlepší volbou v dobách rychle rostoucí kyberkriminality a rekordního počtu výměn hacky. Postupem času se však ukázalo, že sofistikované hrozby vyžadují sofistikovaná řešení. 

Většina tokenů na trhu je užitková, což potvrzuje a studie provádí respektovaná Stanfordská právnická škola. A právě zde vyplávají na povrch hlavní otázky: (a) jaká je užitečnost daného tokenu sama o sobě, (b) existují uživatelé, kteří produkují poptávku po tokenech (tj. Využijí jej) a (c) jaký druh prodejního tlaku token uvidí, jakmile bude na trhu? 

Nominex implementuje svůj vlastní hybridní systém s názvem DCO (In-Demand Coin Offering), který kombinuje to nejlepší ze všech funkcí předchozích systémů. Hybridní systém znamená, že některé tokeny jsou prodávány a některé distribuovány mezi uživatele. To je důležité, protože díky aktivním uživatelům (držitelům tokenů), když token vstoupí na burzu, extrémně pravděpodobně nezaznamená pokles ceny, protože má skutečnou užitečnost a je již používán.

Nejedná se tedy o další distribuční událost „peníze za token“. Naopak, většina tokenů končí v rukou těch, kteří očekávají, že je budou spíše držet nebo používat, než aby spekulovali o spekulaci. Kromě toho je distribuce rozdělena do sedmi fází, které celkem budou trvat rok, což je docela podobné jako u distribuce Modelka EOS běžel úspěšně.

Sám se mi líbí myšlenka DCO: za prvé, nová skvělá zkratka, hahaha. A víte, že nezáleží na tom, jaký štítek na něj umístíte, pokud věc funguje. Umístění Nominex může být pro ně opravdu startérem trendů.

V čem Nominex vyniká 

Snažím se z této kapitoly vytvořit úplně nový příběh, protože návrh, který Nominex vytvořil, vypadá mimořádně pěkně. Tým přišel s nápadem posunujícím paradigma, který nazvali „entertrading“. V zásadě je tato čistá směsice „zábavy“ a „obchodování“ vysvětlující: nová generace burz musí nabízet něco víc než jednoduché páry obchodování s tokeny BTC. Klienti se chtějí bavit, více se zapojit a vidět herní prvek. Důležité jsou také pobídky Společenství.

A Nominex udělalo z jeho domácích úkolů v těchto ohledech skutečně vynikající kvalitu. Mají bezprecedentní program doporučení s funkcí vyplácení až 50 000 $ za týden. Tento program je pro kryptoprůmysl jedinečný, jedná se o binární stromovou strukturu, která pro účastníka jednoduše nemá žádná omezení počtu úrovní. I když konkurence nabízí omezené úrovně, Nominex neomezuje výdělky svých uživatelů.

Stačí vyjmenovat další výhody a funkce, které zavádějí: snížení provizí pomocí použití tokenů NMX, balíčky slev pro aktivní obchodníky, denní turnaje se skutečnými výplatami, které každému obchodníkovi umožňují začít s 10 000 $, týmové aktivity a skóre v programu doporučení , a tak dále a tak dále.

Co jiného dělá tento vypadat pevně

Nebudu vás obtěžovat s velkým nadšením. Zde je kontrolní seznam věcí, díky nimž jsou kupující tokenů při kontrole jakékoli nabídky nebo distribuce tokenů podezřelí:

  • MVP na místě: Nominex je daleko za touto fází, výměna je v provozu
  • Dodatečná zásoba žetonů: žádné, emise je omezena na 200 000 000 jednotek, bez ražby
  • pálení: burza má v úmyslu zpětně odkoupit žetony čtvrtletně s využitím až 20% svých zisků a to pro Binance fungovalo dobře, jak jej známe
  • proporce distribuce tokenů: pouze 50% jde na trh, čímž se snižuje tlak
  • týmová alokace: výjimečně mírná, pouze 10% jde do rozhodného plánu (daleko pod to, co jsme viděli u většiny chamtivých projektů)
  • blokování: tříletý rozhodný plán s 25% odemčením každý rok, opět něco, co splňuje nejvyšší standardy odvětví

Abych to shrnul, není to nic nového, když svěží tvář na trhu vyprodukuje něco, za co se opravdu stojí za to se podívat. Projekt nevypadá jako podvod a podle mě je nepravděpodobné, že by se z něho stal nějaký podvod. Dávejme tedy pozor na Nominex a podívejme se, jak to jde s DCO a všemi doporučovacími aktivitami, co se stane s produktem a jestli budou mít za cíl vykopat BNB z trůnu. Mezitím bych tam šel obchodovat, abych otestoval platformu a získal tokenové odměny, stejně jako vy!

Toto je placený příspěvek. Proveďte svůj vlastní průzkum týkající se propagované společnosti nebo kterékoli z jejích přidružených společností nebo služeb uvedených v článku. Coingape.com nenese žádnou odpovědnost za vaše poškození nebo ztrátu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map