Ziskové strategie online obchodování mohou přinést miliony dolarů a nemají žádné horní limity. Ať už se jedná o akcie, futures nebo kryptoměny, na světě existují tisíce úspěšných obchodníků, kteří žijí za svými nejdivočejšími sny pravidelným prováděním ziskových strategií, obchodováním ze svého notebooku, odkudkoli na světě.

Krása online obchodování spočívá v tom, že Kdokoli se může stát milionářem bez ohledu na jeho vzdělání, pracovní zkušenosti, národnost atd.

Jakmile najdete strategii, která skutečně funguje, začnete budovat dynamiku a škálovat ji otevíráním větších pozic pokaždé, když si rezervujete zisk – což nakonec zvýší vaše denní zisky na desítky tisíc dolarů. Jedná se o přirozený vývoj a postup každého úspěšného obchodníka.

Jaký je však recept na takové ziskové obchodování? Jaká obchodní metoda nebo strategie vás může zbohatnout? To je přesně to, na co v tomto článku přijdeme.

Po pečlivém výzkumu, rozhovoru s několika úspěšnými obchodníky, jsme objevili dva způsoby, jak budovat online obchodování s bohatstvím, které skutečně fungují – TVRDÝ způsob a SNADNÝ (rychlý) způsob.

Těžká cesta

TIMOTHY Sykes je „narkoman“ na cestování a high-roller se spoustou peněz na blýskání, ale nebylo tomu tak vždy. Obchodník s akciemi a učitel, který sídlí v Miami Beach, vybudoval impérium z několika tisíc dolarů a nyní se věnuje tomu, aby ukázal ostatním, jak žít podobným životním stylem. Trvalo mu to více než 6 let naučit se obchodní strategii, která skutečně funguje.

“Nenarodil jsem se s penězi, začal jsem s několika tisíci dolary … vyzval jsem se, abych vydělal milion dolarů, a udělal jsem to,” řekl pan Sykes na své stránce Instagram.

Je vášnivý a nemá čas na líné nebo na ty, kteří se snaží zpochybnit jeho úspěch. Jeho účet na Instagramu je fascinující a obsahuje prohlášení jako: „Někdy zveřejňuji nepříjemné hotovostní fotografie, abych vás inspiroval k tvrdému studiu.“

krypto

“Obchoduji s akciemi téměř každý den a vydělávám zhruba $ 5 000 $ (AU6500 $) za týden, obchodováním odkudkoli na světě, a pak také vydělávám více peněz tím, že učím ostatní svůj postup,” vysvětlil pan Sykes.

krypto

Trvalo mu však roky a roky, než zvládl obchodování s akciemi a vybudoval dostatek kapitálu, aby vydělával na malých pohybech cen.

Problém této obchodní strategie spočívá v tom, že ceny akcií se během dne příliš nepohybují. Akcie maximálně kolísají o 1–3%, což znamená, že k vydělávání peněz na tak malých změnách cen potřebujete značný kapitál. Znamená to také, že je téměř nemožné dosáhnout tohoto cíle pro začátečníky nebo lidi s malým počátečním kapitálem.

“Je to rozhodně vysněná práce, ale také to dělám už téměř 20 let a musím říct, že než se dostanu na takovou úroveň příjmu, vyžaduje to hodně času a úsilí studovat,” komentoval Tim.

Naštěstí však existuje zkratka a mnohem rychlejší způsob, jak dosáhnout zisku online obchodování.

SNADNÁ (rychlá) cesta

Odpověď na nejdůležitější otázku „jak rychle zbohatnout?“ není příliš jednoduchý, vyžaduje hodně výzkumu a studia, ale rozhodně to stojí za to. Krátká verze odpovědi je: obchodování s bitcoiny pomocí pákového efektu, na platformách, jako je PrimeXBT. Klíčové slovo je „pákový efekt“, ale nejdůležitější je také výběr platformy a majetku.

Vliv (nebo obchodování s marží), podle Investopedia „je investiční strategie používaná ke zvýšení potenciálního výnosu investice.“ Pákový efekt může být pro obchodníka mocným nástrojem. Můžete jej využít k využití relativně malých pohybů cen, „přizpůsobit“ své portfolio větší velikosti pozic a zrychlit růst kapitálu. Pákový efekt je klíčovým prvkem inovativních obchodních platforem, jako je PrimeXBT.

To znamená, že obchodní platforma PrimeXBT vám umožňuje obchodovat s mnohem větším kapitálem, než je váš původní zůstatek, a mít potenciál pro větší zisk. Když je například nabízena 100násobná páka – váš vklad 100 $ se automaticky promění v obchodní kapitál 10 000 $. Procento zisků z obchodování bude počítáno z nového, většího obchodního kapitálu a nyní i ty nejmenší pohyby cen poskytnou úžasné možnosti zisku každému, kdo využívá pákový efekt.

Pravděpodobně jste slyšeli příběhy o milionářích, kteří bitcoiny koupili brzy a úspěšně PrimeXBT obchodníci, kteří obchodováním s pákovým efektem změnili účty 100 $ – 300 $ na miliony.

krypto

Erik Finman nenásledoval tradiční cestu vysokoškolských studentů vyrůstajících ve Spojených státech. V květnu 2011, ve věku 12 let, Finman uzavřel dohodu se svými rodiči, aby mohl přeskočit vysokou školu ve snaze o neortodoxní vzdělání, pokud bude moci úspěšně investovat. Dohoda? Musel proměnit 1 000 dolarů v hotovosti, které mu jeho babička dala, na působivý 1 milion dolarů.

Dalším skvělým příkladem úspěšného obchodníka s bitcoiny, který přeměnil malé množství počátečního počátečního kapitálu na jmění v hodnotě milionů, je Rob Graham. Rob Graham je sériový podnikatel a self-made kryptoměna obchodník-milionář, který neustále vydělává kdekoli mezi $ 10 – $ 30k každý den obchodováním s bitcoiny na Platforma PrimeXBT.

kryptoOkrádá výsledky týdne obchodování

Používá jednoduchou obchodní strategii bitcoin RSI, kterou podrobně vysvětluje jeho osobní web kterou bezplatně poskytuje každému, kdo má zájem naučit se obchodovat.

Tady je malá část jeho podrobného průvodce:

“Bitcoin, stejně jako většina ostatních kryptoměn, jsou velmi volatilní a statisticky kolísají NEJMÉNĚ o 0,3% denně.” 80% času. To znamená, že každý den bude každý den houpat minimálně 0,3% v každém směru, takže technický indikátor zvaný RSI bude fungovat jako švýcarské hodinky! (pokud jste o RSI nikdy neslyšeli, než to zkontrolujete: https://en.wikipedia.org/wiki/Relative_strength_index

O devizových nebo komoditních trzích nemůžete říci totéž – proto tato obchodní strategie funguje POUZE na obchodování s bitcoiny! 0,3% není moc, ale při použití 100násobného pákového efektu můžete přeměnit 0,3% cenový pohyb na 30% zisky!“

Rob exkluzivně obchoduje na obchodní platformě PrimeXBT, protože je to jediná spolehlivá platforma, která umožňuje stokrát vyšší páku na BTC a nabízí všechny potřebné funkce pro úspěšné provedení strategie podle jeho zkušeností.

Nevadí mu sdílení strategie zdarma, protože věří, že „existuje prostor pro zisky pro každého“.

Robovi následovníci, kteří se přihlásili k PrimeXBT a vyzkoušeli jeho strategii, často sdílejí své poděkování na svém twitteru a facebooku a hovoří o tom, jak rychle dokázali změnit svůj život as tak malým kapitálem. Záznamy Robovy strategie, která proměnila nové obchodníky v milionáře, kteří si sami vytvořili, mluví samy za sebe.

Nejdůležitějším krokem je začít, a protože je zapotřebí tak málo kapitálu, je s ním spojeno jen velmi malé riziko – ale potenciál odměny a zisku a šance potenciálně žít mimo vaše nejdivočejší sny jsou tak vysoké – to je příležitost, která by měla nesmí chybět.

Ať už si zvolíte dlouhou cestu učení obchodování s akciemi nebo rychlejší možnost obchodování s bitcoinovými pákami, nezapomeňte, že obě vyžadují čas, odhodlání, výzkum a důslednost, aby byly úspěšné.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me