Top 5 žetonů pro sázení 2020

Celá oblast kryptoměn se inovuje novými koncepty, které umožňují lepší přístup ke kryptoměnám. Kromě toho tyto koncepty umožňují uživatelům získat maximální zisky ze svých aktiv kryptoměny. Zatímco DeFi a výnosové zemědělství jsou jedním z nich, dalším konceptem, který se stal populárním, je sázení různých kryptoměn. 

Sázení je koncept relevantní pro blockchainové sítě Proof of Stake (PoS) a usnadňuje způsob výdělku pasivního příjmu v kryptoměnách. V tomto článku zkoumáme základy vytyčování, co je vytyčování mince a které jsou nejlepší mince, které lze v roce 2020 vsadit. 

Co je v sázce?

Vkládání kryptoměn je mechanismus, ve kterém uživatelé kryptoměny zamykají své mince na určitou dobu. Na oplátku dostávají uživatelé odměny v podobě tokenu kryptoměny. Podobně, jako vám banky poskytují procentní úrok z uzamčení vašich prostředků na jejich bankovním účtu. 

Tento proces vytyčování usnadňuje operace v blockchainové síti. Provádí se to tak, aby podporovalo blockchainové sítě Proof of Stake (PoS). S Proof of Work (PoW), blockchainy jako Bitcoin, je konsenzuální mechanismus transakce dosažen těžbou. PoW sítě však vyžadují značný výpočetní výkon, a tím omezují faktor škálovatelnosti. 

Naproti tomu mechanismus Proof of Stake vybírá konkrétního validátora, aby usnadnil konsenzus a ověřil blok. Ve většině případů je k ověření vybrán uživatel, který drží maximum mincí konkrétního blockchainu. Zatímco mechanismus PoS snižuje faktor decentralizace ve srovnání s mechanismem PoW, usnadňuje nižší výpočetní výkon a lepší škálovatelnost. 

Uživatelé zamykají prostředky, aby usnadnili provoz blockchainu PoS. Na oplátku za kryptoměnu jsou uživatelům zaplaceny tokeny příslušné blockchainové sítě. Úrokový výnos výměnou za zamknutí vašich krypto tokenů učinil tento koncept populární zejména v poslední době.

Nejlepší sázkové mince

V průběhu let se seznam mincí Proof of Stake významně zvýšil díky nárůstu popularity konceptu sázek. Pojďme se podívat na některé z nejlepších PoS coinů dostupných v roce 2020. 

NYNÍ Token (NYNÍ)

TEĎ token je nativní digitální aktivum jedné z předních burz kryptoměn ChangeNOW. Token usnadňuje uživatelům přístup k nesčetným množstvím interních produktů dostupných v ekosystému NOW. V průběhu let s rostoucí popularitou a přijetím jejích produktů došlo k významnému nárůstu hodnoty tokenu NOW. 

Platforma nyní umožňuje uživatelům vsadit svou kryptoměnu a přijímat roční odměny v souladu s dobou trvání, kdy vsadíte token NYNÍ. Čím déle vsadíte jeho žeton, tím větší odměny získáte. Uživatel může začít již s 10 TEĎ tokeny a transakci zmrazit pomocí poskytnuté nástroje: Mrazák tokenů BEPTools nebo vsazovací mechanismus peněženky Guarda. Poté jeho protokol automaticky vypočítá a každý týden získá odměnu. Hodnocení NOW tokenu, nižší překážky sázení, větší procento zájmu a týdenní odměny jsou důvody, které jsou jedním z nejlepších důkazů o vkladových mincích v našem seznamu sázkových mincí. 

Tezos (XTZ)

Další v našem seznamu sázkových mincí je Tezos, blockchainová síť, která běží na mechanismu Proof of Stake. Formalizoval svůj vlastní proces řízení tím, že umožnil zúčastněným stranám hlasovat o změnách v síti. 

Nativní token kryptoměny Tezos je XTZ. Uživatelé vydělávají token XTZ sázením, které se v této konkrétní blockchainové síti označuje jako „pečení“. Pekaři schvalují transakce a ověřují bloky, aby na oplátku dostali token XTZ. Čím více tokenů XTZ má zúčastněná strana, následně mají slovo v řízení řetězce on-chain sítě Tezos. XTZ se také stal jedním z populárních coinů pro delegování na validátory. Validátoři přebírají odpovědnost za schvalování transakcí a vsazování tokenu XTZ. Na oplátku si účtují poplatek za provedení operací. Staking Tezos odměňuje uživatele s ročním výnosem 5-6%. 

Kosmos (ATOM)

Další blockchainovou sítí v našem seznamu důkazů o sázce je Kosmos. Jedná se o platformu, která umožňuje vývoj různých blockchainových aplikací a usnadňuje interoperabilitu mezi různými sítěmi. Zahájen v roce 2019, Cosmos funguje na protokolu Tendermint a zahrnuje mechanismus PoS. 

Kosmos ATOM lze vydělat vsazením mince. Uživatelé mohou přistupovat k Cosmosu buď prostřednictvím delegování, nebo spuštěním uzlu validátoru. V případě delegování delegujete odpovědnost na uzel validátoru, který je ve vašem zastoupení. Na oplátku uzel validátoru účtuje určité procento za provádění služeb. Uživatelé provozující uzel validátoru nebo delegaci mohou získat roční výnosy kdekoli mezi 8–10%. 

Decred (DCR)

Spuštěno v roce 2016, Decred je založen na unikátním modelu, který kombinuje Proof of Work (PoW) a Proof of Stake (PoS). Hybridní mechanismus usnadňuje lepší zabezpečení s decentralizací PoW a umožňuje řízení po řetězci pomocí PoS. 

Díky PoW se horníci mohou také účastnit Decredova protokolu jako zpracování a ověřování transakcí. S PoS mohou uživatelé vkládat své stávající tokeny DCR, které lze také použít pro návrhy řízení v řetězci. PoW těžaři dostávají 60% blokových odměn, zatímco držitelé PoS 30%. Uživatelé se mohou účastnit blockchainové sítě hlasováním nebo delegováním. Zúčastněné strany mohou delegovat moc ověřování na stakepool. Roční výnosy za vsazené DCR tokeny jsou momentálně kolem 6%, ale uživatelé musí investovat minimálně 138 DCR tokenů. 

Algorand (ALGO)

Algorand je blockchainová síť, která řeší bezprostřední problémy, kterým čelí v blockchainovém ekosystému škálovatelnost, bezpečnost a decentralizace. Síť blockchain funguje na mechanismu Pure Proof of Stake (PPoS). 

Uživatelé mají přístup k Algorandovu nativnímu kryptoměnovému tokenu ALGO prostřednictvím sázení. Na rozdíl od našich předchozích příkladů tato síť neumožňuje delegování na jiné uzly. Umožňuje tedy decentralizaci, protože vylučuje možnost skupiny uživatelů s maximálním hlasovacím právem. Je to relativně jednoduchý proces sázení. Uživatelé musí držet token kryptoměny ALGO v peněžence, která není uschována. Držení minimálně 1 ALGO automaticky umožní uživatelům vydělávat odměny sázením. Vsazením tohoto tokenu kryptoměny se v současné době získává roční odměna ve výši 5–6%. 

Závěrečné poznámky

Průmysl kryptoměn inovuje novými metodami pro přístup k příjmům v kryptoměnách. Sázení je jedním z nich. V našem seznamu nejlepších sázkových mincí jsme zkontrolovali blockchainové systémy a jejich následné mince k vsazení. Dále jsme také zkoumali roční výnosy výnosů, které může uživatel očekávat od sázení různých tokenů. Tyto kryptoměny jsou jedním z nejlepších důkazů o vkladových mincích v roce 2020 a usnadňují pasivní příjem v kryptoměnovém průmyslu.

Zřeknutí se odpovědnosti: Toto je placený příspěvek a nemělo by se s ním zacházet jako s novinkami / radami.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map