Tuk Tuk Pass je online cestovní kancelář a sociální síť. Pass Tuk Tuk je ale mnohem víc než jen součet jeho částí. Tuk Tuk Pass je schopen kombinovat ty nejlepší části OTA a sociální sítě a zároveň vylepšovat obojí. Spojením OTA a sociální sítě je Tuk Tuk Pass schopen poskytnout vše, co jeho uživatelé potřebují, v jediném konsolidovaném systému.

Skutečná cestovní komunita na jediné platformě: Tuk Tuk Pass

Cestovatelé nechtějí jen vidět seznam vybavení. Musí být schopni vidět recenze a komentáře, klást otázky a dostávat skutečné odpovědi od skutečných cestujících. To je místo, kde přichází Tuk Tuk Pass. Prostřednictvím revoluční nové platformy Tuk Tuk Pass mohou uživatelé vzájemně komunikovat a zároveň hledat cestovní doporučení a dokončovat své cestovní rezervace..

Možnost vzájemné interakce poskytne uživatelům Tuk Tuk Pass neuvěřitelnou hodnotu. Uživatelé budou moci:

  • Sdílejte hotelové pokoje a další cestovní opatření–Uživatelé mohou vstupovat do hromadných sazeb a sdílet jeden zážitek z cestování interakcí prostřednictvím komunity. Ještě lepší je, že samotná komunita odmění aktivní uživatele, což uživatelům usnadní rozlišení, kteří uživatelé budou pravděpodobně více informovaní a důvěryhodní.
  • Najděte další uživatele, se kterými se můžete najíst–Peer-to-peer stolování umožňuje, aby si uživatelé mohli navzájem vařit v exotických lokalitách nebo si navzájem chodit jíst do restaurací, které je zajímají, a vytvářejí tak sociální komunity a využívají velký inventář síťových partnerů v síti.
  • Získejte průvodce–Uživatelé se mohou spojit s místními obyvateli v jejich cíli cesty, aby získali radu a dokonce si zarezervovali prohlídky. Místní lidé často znají nejlepší místa, kam jít, a mohou prodávat své vlastní služby a dostávat platby prostřednictvím systému Tuk Tuk Pass.

To vše společně vytváří jedinečný vztah mezi uživateli Tuk Tuk Pass, což z nich dělá víc než jen uživatele jednoduchých aplikací a vytváří úzce propojenou, samonosnou globální komunitu. Jak bude Tuk Tuk Pass sám růst, exponenciálně porostou dostupné služby a informace.

Uživatelé nejen mohou najít informace a služby, ale jsou také odměněni za přispění. Uživatelé, kteří přispívají hodnotnými informacemi, získají žetony prostřednictvím platformy a tyto žetony lze poté odevzdat pro cestovní služby. Uživatelé také budou moci získat odznaky, které označují, čeho dosáhli, a věci, které je zajímají. Nakonec budou tomboly poskytnuty přispívajícími partnery, takže uživatelé budou mít příležitost vyzkoušet zajímavé nové služby a zkušenosti.

Uměle inteligentní cestovní kancelář

Online cestovní kanceláře poskytnou uživateli výsledky podle toho, co hledají, ale Tuk Tuk Pass jde ještě o krok dále. Spíše než pouhým poskytováním nevyčištěných výsledků uživatelům, využívá Tuk Tuk Pass své znalosti o uživatelích také k tomu, aby zjistil, o co se nejvíce zajímají. Tuk Tuk Pass shromažďuje velké množství dat, která jsou poté filtrována přes strojové učení AI. V průběhu času bude AI ještě přesnější při určování potřeb uživatele.

Pro uživatele je tak platforma výrazně efektivnější než obecnější cestovní řešení. Uživatelé nemusí procházet stránkami a stránkami výsledků, aby nakonec našli to, co je zajímá. Místo toho bude systém tlačit věci, které je pravděpodobně zajímají, nahoru a uživatelé budou moci vše zkontrolovat zajímají se.

Lepší transakce prostřednictvím kryptoměny

V Tuk Tuk Pass se spojila technologie kryptoměny a blockchainu, což sociální síti usnadňuje provádění interních transakcí. Pomocí kryptoměny je sociální síť schopna usnadnit transakce bez opakovaného převodu více typů měn. Ještě lepší je, že samotná měna má vnitřní hodnotu. S kryptoměnou Tuk Tuk Pass bude spojena skutečné cestovní služby, čímž v průběhu času zakotvuje a zvyšuje svou hodnotu.

Tuk Tuk tedy není jen přenosný pro usnadnění plné OTA a sociální sítě, ale je také schopen rozšířit konsolidovanou platformu o skutečně cenný měnový systém, jehož hodnota bude jen růst. Cestující nebudou nuceni používat méně než výhodné směnné kurzy a místo toho budou moci nakupovat a platit vše, co potřebují, na jediné platformě. Mohou dokonce získávat body přímo prostřednictvím systému prováděním práce a poté tyto body přeměnit na cestování.

Tuk Tuk Pass není jen skutečně inovativní nové cestovní řešení. Vylepšuje také stávající cestovní platformy, jako jsou sociální sítě a online cestovní kanceláře. Využitím technologie blockchain a kryptoměny a zaměřením na prezentaci užitečného a jednotného uživatelského prostředí je Tuk Tuk Pass schopen destilovat vše, co cestující opravdu chtějí, do jediného snadno použitelného balíčku. Investoři i cestovatelé se dnes mohou zapojit do sledování a investování do Tuk Tuk Pass.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me