4 důvody Hazardování s kryptoměnou je lepší než Fiat

Existuje tolik důvodů, proč je hraní s kryptoměnou lepší než používání tradiční fiat měny. I když kryptoměna a blockchain jsou takové nové technologie (obě mají jen 11 let), nejlepší na tom je, že existuje tolik možností hazardu s bitcoiny a podobně, je nemožné, aby hráči nezvyšovali pravděpodobnost příchodu v dlouhodobém horizontu na vrcholu a bití kryptoměnových kasin.

Přečtěte si tento odpočítávací seznam se všemi důvody. Poté bude křišťálově jasné, proč je hazardní hry druhým nejoblíbenějším případem použití kryptoměny mimo zpracování plateb peer-to-peer..

Poskytovatelé plateb třetích stran již nejsou potřeba

Prvním důvodem, proč puristé v kryptoměně používají bitcoiny a další altcoiny, je to, že neexistuje žádný centrální orgán, který by uživatelům říkal, co mohou a co nemohou dělat s jejich peněžní hodnotou. Vše se řídí blockchainem. Technologie blockchain umožňuje usnadnit všechny interakce bez důvěry a plně decentralizovaným způsobem.

To znamená, že není třeba, aby sázkové kanceláře a weby s hazardními hrami platily poplatky za služby jako Visa, Mastercard, Paypal nebo Skrill. Znamená to dokonce další umožnění těmto webovým stránkám, aby se vyhnuly hněvu vlád, což již dělá i většina velkých uznávaných sázkových platforem, jako je Bodog, od doby, kdy se online hazardní hry staly populární v 90. letech. Závěrem je, že používání bitcoinů k přijímání sázek je dobré pro podnikání.

Je to také dobré pro hráče. Přemýšlejte o tom. Ušetřený cent je vydělaný cent. Pokud sázkový web může ušetřit peníze na transakčních poplatcích a administrativních úkolech souvisejících s potěšením vládních agentur, lze tyto úspory přenést na hráče v podobě lepších šancí a lepších propagačních akcí.

Více soukromí pro firmy a uživatele

Bitcoiny nejsou jen dobré pro usnadnění transakcí bez důvěry, je to dobrý způsob, jak zachovat vyšší stupeň anonymity. Ačkoli používání bitcoinů nezaručuje uživatelům, že zůstanou 100% anonymní, existuje mnoho dalších kryptoměn, které vstoupily do hry na ochranu soukromí za posledních 10 let a které jsou doslova zcela anonymní.

Seznam webů hazardních her přátelských ke kryptoměnám, které uživatelům umožňují registrovat, vkládat a vybírat výhry, aniž by museli odhalit své skutečné jméno nebo identifikaci sdílení, rychle roste. To také znamená, že weby s hazardními hrami mohou, ale nemusí, hlásit vládám podrobnosti o svých obchodních jednáních. Ačkoli to nemusí nutně poskytovat přímý prospěch hráčům, nepřímou výhodou je, že podniky v oblasti hazardních her jsou nyní vysoce motivovány, aby udělaly uživatelům radost, aby mohli dál vydělávat peníze předáváním pěstem, i když zisky přicházejí ve formě digitálních měna.

Lepší kurzy a propagace

Jak již bylo zmíněno, weby s hazardními hrami v kryptoměně předávají uživatelům peníze, které šetří na správních nákladech tím, že nabízejí lepší kurzy. Dobrým příkladem toho lze najít ve světě sázkových kanceláří. Například tradiční fiat sázková kancelář Pinnacle je známá tím, že se snaží získávat zákazníky tím, že jim nabízí lepší kurzy na sportovní sázky než jejich tradiční konkurenti (to zahrnuje weby s online hazardními hrami jako Bodog, ale také kamenné knihy v Las Vegas)

I když ne všechny sázkové weby vhodné pro bitcoiny mohou porazit šance Pinnacle, weby jako Betcoin.ag a Nitrogen Sports budou pravidelně nabízet lepší kurzy alespoň na několik her denně. Ostří sázkaři je mohou snadno vystavit zisku. Propagace v oblasti sázení na bitcoiny jsou ze stejných důvodů podobně konkurenceschopnější.

Bezdomová kasina / sázení peer-to-peer

Dokonce ani ti nejchytřejší hráči bitcoinu zde v BGG pravděpodobně ještě nevědí o prediktivních trzích. Prediktivní trhy umožňují vrstevníkům vytvářet své vlastní sázky a kurzy. Není to tak snadné nastavit z technického hlediska, ale většina hráčů, kteří mají dost hladu, aby vydělali peníze, to budou chtít zjistit. Tato myšlenka úplně vystříhá prostředníka. I když to zní jako bláznivý a nový nápad, není to tak.

V počátcích kamenných kasin byl průměrný výřez kasina mnohem menší, než je tomu dnes. Důraz byl kladen na to, aby hráči měli místo, kde se mohli shromažďovat a sázet proti sobě. Kurzy na dům prostě nebyly tak špatné, jako dnes. Technologie blockchain a prediktivní trhy to mění.


Někteří velmi chytří operátoři také používají prediktivní trhy k vytváření kasin bez domácnosti. Domácí kasina vydělávají spíše na transakčních poplatcích než na sázkových kurzech. To dává hráčům mnohem větší šanci na výhru. Vytváří také smysl pro komunitu, protože hráči mohou přesunout své zaměření na soutěžení proti sobě, než aby museli soutěžit se zlým domem.

Ze všech těchto důvodů stojí za to udělat skok v bitcoinovém sázení. Ti, kteří jsou již ve hře po kolena, mohou skutečně posunout věci na další úroveň tím, že prozkoumají hazardní hry s místy sázení pouze na kryptoměny (tj. Jde nad rámec Bodog, 5Dimes atd…), prediktivní trhy a kasina bez blockchainu.

Nakonec by hazardní hry v kryptoměně mohly znamenat větší zisk pro vás, nejen pro dům.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map