Bitcoiny a krypto utrácejí díky pandemii koronavirů

Blockchain dozorčí firma Hláší se řetězová analýza že bitcoinová a krypto ekonomika trpí uprostřed globální pandemie koronavirů. Zatímco populární mínění by mohlo naznačovat, že když vlády po celém světě tisknou peníze ze vzduchu, aby zachránily velké korporace, a každodenní obchodník by mohl pomoci ceně a případu použití bitcoinů a jiných digitálních měn, výzkum odhaluje opak.

Podrobnosti studie zdůrazňují změny ve zvycích utrácení kryptoměn, které ukazují, že lidé jsou očividně ochotni být mnohem konzervativnější se všemi svými aktivy, nejen s tradičními investicemi.

Studium tří hlavních pilířů utrácení krypto během pandemie

I když po celém světě existuje mnoho různých průmyslových odvětví a typů podniků, s výjimkou bitcoinu jako platby, zpráva bude specifická, pokud jde o vyhodnocení výdajových aktivit probíhajících prostřednictvím obchodních služeb vhodných pro bitcoiny, stránek hazardních her a trhů elektronického obchodování, které podnikají za tmy web.

Zpráva odhalila, že všechny tři typy výdajů významně klesají a že tento pokles pokračuje od 9. března. To znamená, že v době psaní tohoto článku je kryptoměna již po pěti týdnech ve svém vlastním ekonomickém nebo užitkovém případě útlumu, pokud budeš.

Všimněte si však, že v každé kategorii se projevuje řada trendů.

Dark Web je citlivý na cenu bitcoinu

Temný web je často odbytištěm pro bezohledné podniky, jak vydělat peníze, a kromě hodnoty pomocí bitcoinu, to neznamená, že uživatelé, kteří se účastní těchto trhů, mají sklon utrácet peníze bez ohledu na cenu bitcoinu..

Zpráva ukazuje, že darknet jako celek vidí prudký pokles výnosů, kdykoli se cena bitcoinů propadne. To je překvapivé vzhledem k tomu, že by si člověk myslel, že zločinci budou spěchat, aby se zbavili nelegálních produktů a služeb bez ohledu na cenu. Je jasné, že jsou skutečně ochotni tyto nabídky HODL, dokud nebudou moci lépe zhodnotit své úsilí.

Snížení ceny bitcoinu nemá vliv na hazard

Všimněte si, že zpráva konkrétně zmiňuje, že cena bitcoinu neodradí lidi od přímého hazardu. I když to může ukázat analýza blockchainu, jak ukazuje zpráva, širší ekonomika stále ovlivňuje rozhodování průměrného hráče.

Jak dnes, tak v roce 2008, během světové hospodářské krize, se ceny akcií tradičních kamenných kasin propadly. V masovém měřítku mají hráči tendenci držet se svých bankrollů. Psychologie toho dává smysl, protože někdo, kdo jde do kasina, musí ve skutečnosti opustit dům a sledovat, jak peníze opouštějí jeho ruce.

Důvodem, proč to nemá vliv na bitcoinové hazardní hry, je mnoho proto, že lidé jsou v izolaci. Dá se také říci, že bitcoiny se pravděpodobně drží kryptoměny, protože cenové propady by se psychologicky méně obávaly uzavřít sázku s množstvím kryptoměny, která má podstatně nižší hodnotu než před měsícem. Za předpokladu, že průměrný bitcoinový investor má vyšší toleranci vůči riziku než někdo, kdo si vybere tradiční investiční nástroje, je logické předpokládat, že někdo, kdo investuje do bitcoinu, s ním bude s největší pravděpodobností hazardovat v nejhorších dobách, než když tradiční investor bude muset jít do cihly – a maltové kasino sázet s fiat měnou.

Čísla ve zprávě dokazují, že je to pravda.

Jak cena bitcoinu a COVID celkově ovlivňují výdaje na kryptoměny


I když bitcoinový purista vidí digitální měny jako protijed na vládní kontrolu a případný kolaps tradiční globální ekonomiky, realita je taková, že důvěra v bitcoiny ještě není tam, kde by měla být. Vzhledem ke spekulativní povaze investice, i po devíti letech existence blockchainů, se zdá, že průměrný držitel kryptoměny je stále nakloněn vytáhnout z trhu, když se širší globální ekonomika potýká.

Ačkoli zdrojem tohoto současného hospodářského útlumu je divoce se šířící nemoc a ke kolapsu roku 2008 došlo kvůli bezohledné činnosti centrálních bank, realitou je, že oba kolapsy urychlují přijetí bitcoinu a podobně, i když by tato nejnovější zpráva mohla naznačují sníženou touhu jej v tuto chvíli utratit.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map