Bitcoiny Irsko vede šíření bitcoinové moudrosti

Bitcoiny v Irsku

Vzhledem k tomu, že bitcoinový průmysl postupně roste navzdory určitým neúspěchům, BitcoinsInIreland září ve své misi přinést pozoruhodný vývoj ve všem bitcoinu. Když mluvíme s jeho tvůrcem Jamie McCormickem, dozvíme se o zkušenostech a vynalézavosti, které transformovaly BitcoinInIreland z nápadu na hmatatelnou realizaci.

Co vás vedlo k tomu, abyste se zajímali o bitcoiny, a dospěli jste k přesvědčení, že je to něco, čemu byste věnovali většinu svého času?

Slyšel jsem o bitcoinech asi před dvěma lety a začal jsem s malou těžbou v peněžence, kterou už nemám. V této době jsem byl také vystaven faucetům, ale nikdy jsem nedostal žádnou smysluplnou částku. Upgradoval jsem svůj notebook na špičkový herní, ale rychle jsem zjistil, že můj GPU nVidia nebyl pro bitcoiny k ničemu, ale asi šest měsíců těžil litecoiny. To přišlo k náhlému konci, když teplo z GPU běžícího na plnou kůži přenesené skrz rám pouzdra mého notebooku, zamrzlo závěs, který se rozbil a teplo také způsobilo, že třetina mého LCD padla na duhu. Opravy 600 EUR později jsem se rozhodl proti těžbě sám.

Poté jsem ve státech na eBay našel opravdu skvělého chlápka, který mi na začátku roku pronajal 12 měsíců na šest měsíců. Začal jsem na BTC Guild a přestěhoval jsem se do CEX, ale za stejnou sílu jsem dostal mnohem menší odměnu a po chvíli jsem se vrátil zpět. Vůbec jsem neměl návratnost investic, takže jsem získal asi 50% zpět, ale udělal bych asi 70%, kdybych po celou dobu zůstal s BTC Guild.

Nový hardware byl mimo mé cenové rozpětí, ale našel jsem místně někoho, kdo upgradoval a relativně levně prodával své Antminer S1, tak jsem šel k němu a dostal opravdu dobré vysvětlení, jak si věci dělat sám. Takže jsem dostal dva a PSU a pak jsem dostal další pár, takže mám celkem čtyři. Poté jsem hacknul firmware, aby mi umožnil provoz devíti souběžných fondů a rozdělil hash stejně. S tím jsem pak začal kontrolovat těžební fondy, které jsem používal pro nováčky, jako jsem já. S výdělky, které jsem vydělával ze svých zhruba 650 g / ha, jsem pak začal psát o svých zkušenostech s používáním bitcoinů a poté, co jsem prostřednictvím své společnosti BitcoinMarketingTeam zajistil některé klienty v bitcoinovém prostoru, začal jsem přezkoumávat proces převodu bitcoinu na fiat napříč pár Bitcoinové burzy lidé identifikovaní na Redditu.

Citát Jamieho McCormickaJak dlouho trvalo spuštění vašeho webu?

Web byl spuštěn v srpnu s nějakým počátečním obsahem, ale chvíli trvalo, než jsem se pustil, protože jsem musel počkat, až těžební práce dovolí, abych se dostal do bodu, kdy jsem mohl vydělat peníze, a řádně zkontrolovat celou zkušenost s podpisem nahoru, připojení, těžba a dosažení prahu pro výplatu. Mám také jen tolik času, který můžu věnovat psaní, ale zhruba od října to zrychluje.

Co je nejlepší na vašem webu?

Umožní mi to znovu psát, což je způsob, jakým jsem začínal s hrami, a uplatňuji stejný přístup. Spoustu lidí pokrývá a předává stejné zprávy, ale jen velmi málo lidí, kteří nejsou obchodníky, velkými vlastníky hardwaru nebo držiteli bitcoinů ve velkém měřítku. Píšu pro lidi, kteří dnes přicházejí – kteří nejsou investováni v tomto měřítku – kteří by mohli chtít využít bitcoin pro spoustu věcí.

Co můžete říci o zákonech o hazardních hrách a zákonnosti a regulaci kryptoměny?

Herní scéna je pro mě zajímavá, protože pocházím z Irska, kde je hazardní hra velkou součástí naší kultury a některé z největších světových společností poskytujících hazardní hry jsou odtud, nebo zde sídlí. Sem tam bych si vzal ten zvláštní třepot, ale jediné pozoruhodné vítězství, které jsem kdy měl, je gól € 50 50/1 Maldini proti Liverpoolu v Lize mistrů před několika lety.

Kromě toho sám nehazarduji, ale například v Irsku jsou lidem odmítány hypotéky, pokud mají ve svých transakcích sázky. Také v Irsku jsou výhry z hazardních her osvobozeny od daně, protože u sázek u zdroje platí malá daň, která bude od 1. ledna rozšířena na irské hráče na online stránkách. Skutečnost, že to Bitcoinové hazardní hry je tak jasně odlišen prokazatelně spravedlivým kódem, je také přínosem pro hráče a potenciálně rušivou technologií pro celé toto odvětví. Myslím si však, že toto odvětví bude muset být tak či onak regulováno, zejména v oblasti problémového hazardu.

Citát Jamieho McCormickaCo si myslíte, že se bitcoin musí stát prominentnější a spolehlivější formou platby?

Musí být konvertibilní a stejně snadno použitelné, ne-li jednodušší, než hotovost nebo karty. V Irsku můžeme bitcoiny nakupovat v bankomatech nebo online, ale existuje velmi obtížný ověřovací systém, který je promění zpět v hotovost. To je dost spravedlivé, jako by to bylo používáno k praní peněz za drogy, financování teroristů nebo cokoli jiného, ​​to nikdo nechce. Myslím, že nám zbývá pár let, než aby to bylo více než výklenek na západě, ale myslím si, že mnoho zemí po celém světě, kde jsou jejich vlastní měny banjaxovány, jim může pomoci otevřít se.


Jaké největší úspěchy jste dosáhli při provozování svého webu, kromě toho, že jste v čele s wisdombitcoinem? Jaká byla nejpřekvapivější výzva?

Abych byl upřímný, nemyslím si, že jsem s webem zatím dosáhl nějakých velkých úspěchů. Měl jsem jednu opravdu negativní zkušenost, když jsem zveřejnil recenzi jednoho z těžebních fondů na Bitcointalku, nechal jsem se trolit ve 3 hodiny ráno na komentářích na mém webu s čistým jedem a nenávistí, které probudilo mě i moji manželku. To jsem za celou svou spisovatelskou kariéru nikdy nezažil.

Ale kromě toho jediného incidentu to byla opravdu skvělá zkušenost s učením a já jsem v roce 2015 opravdu pozitivní a udělám něco pro to, abych pomohl nováčkům pochopit to trochu lépe, svým vlastním způsobem.

Jaké vlastnosti vašeho webu považujete za revoluční?

Nejsem posedlý cenou ani technologií. Bitcointalk je jedna část internetu a většina nově příchozích je velmi skličující, když se snaží najít informace tam, s informacemi rozloženými do více příspěvků.

Dávám bitcoiny tam, kde mám pusu. Investoval jsem do hardwaru a elektřiny a místo toho, abych své mince vylintoval, investuji je znovu do společností, které dělají věci, které považuji za skvělé. Dokumentuji proces, riskuji své vlastní bitcoiny, abych dal lidem vědět, jestli je to legitimní nebo ne.

Máte předpověď ceny bitcoinu?

Poloorganizovaný chaos. :)

A konečně, pro ty, kteří nezískají bitcoin, máte nějaké návrhy? A ještě něco, co jste chtěli přidat?

Začněte klást otázky na webu reddit nebo bitcointalk. Jsou přátelští a lidé kladli spoustu otázek. Bitcoinové ftw! :)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map