Co je ještě volatilnější: bitcoin nebo vaše strategie sázení?

Existuje hazard a pak tvrdé hazardní hry. Věrní stoupenci průvodce bitcoinovými hazardními hrami, upozorňujeme vás. Pokud máte rádi bitcoiny a máte rádi hazard, existuje šance, že máte sklon k riziku, a to velmi živě a dobře. Nakonec riskujete u stolních her a sportovních sázek a také u bitcoinů a dalších digitálních měn. Cena kryptoměn se může za den proběhnout o 30 až 40% DEN, nebojte se týdne nebo měsíce.

Co si myslíte, že je volatilnější, vaše investice do kryptoměny nebo vaše strategie sázení?

Kurzy slouží k zodpovězení této otázky, musíte se nějak osobně zamyslet a být k sobě upřímní ohledně toho, jak vkládáte sázky a jak se rozhodujete, do kterých kryptoměn investovat. V tomto příspěvku probereme některé věci, které byste si měli myslet o tom, co se týče určení toho, jaký druh volatility zvládnete a zda to, co právě děláte, je v tom oddělení příliš těžké.

Co dělá zdravou investiční strategii?

Pro začínajícího investora, bez ohledu na to, zda je investičním nástrojem akcie, obligace, podílový fond nebo bitcoin, funguje průměrování dolarových nákladů dobře. Zavazujete se investovat stanovenou částku každý týden nebo každý měsíc nebo dokonce každý rok a této částky se budete držet bez ohledu na to, co trh v daném okamžiku dělá.

Na druhé straně by pokročilejší investoři mohli trávit čas pokusem zjistit, zda trh v příštích několika hodinách stoupá a klesá, a pokusit se těžit z volatility. To je den obchodování. Pouze nejvyšší percentil denních obchodníků vydělává vážné peníze. Většina lidí s touto strategií selhává.

Na konci dne to, co dělá zdravou investiční strategii, závisí na osobních preferencích. Průměrný člověk bez ohledu na to, kolik toho ví o kryptoměně nebo jiných třídách aktiv, nejlépe investuje do diverzifikovaného portfolia, které se dotýká řady tříd a dává vaše bohatství do různých průmyslových odvětví a různých typů investic.

Co dělá dobrou strategii sázení?

Dobrá strategie sázení vám umožní růst vašeho bankrollu žádoucím tempem, aniž byste museli riskovat, že se úplně rozpadnete. Část toho, že se vyhýbal odchodu, přerušila buď jeho schopnost hrát opravdu dobře u stolů, nebo dostatečné pochopení sportovních sázek, aby mohl důsledně vybírat vítěze. Pokud to nemůžete udělat, žádná strategie správy bankrollu vás nezachrání.

Většina chytrých sportovních hráčů vsadí na jednu hru maximálně 5% svého bankrollu a těchto 5% her se málokdy stane, protože ti nejlepší hráči vědí, že byste měli sázku uzavřít pouze tehdy, pokud máte jistotu daný výsledek je velmi vysoký. Nejideálnějším způsobem sázení je pravděpodobně vsadit 1 až 2% vašich pozic v daném okamžiku.

Další strategií je vsadit svůj bankroll na jednotky. Jednotka je jednoduše rovnocenným měřítkem sázky, kterou vám vyhovuje opakování událostí. Pokud se cítíte pohodlně pouze sázením bitcoinů v hodnotě 10 $ najednou, vsadíte těchto 10 $ a počet přírůstků o 10 $ zvýšíte pouze v případě, že jste si sázkou jisti.

Nejprchavější strategie sázení ze všech

Systém Martingale je pravděpodobně nejvíce volatilní sázkovou strategií ze všech. Platí, že pokud prohrajete sázku na událost, která se vyplácí téměř rovnoměrně, jednoduše zdvojnásobíte sázku na další sázku. Pokračujete ve zdvojnásobování sázky, dokud nevyhrajete, a poté zahájíte proces zpět s menší sázkou. Na jedné straně může být tato strategie opravdu rychlý způsob, jak zvýšit svůj bankroll. Na druhou stranu, aby se vaše velikost sázky exponenciálně zvýšila, nezabírá to příliš mnoho ztrát v řadě, a řekněme to, většina lidí nemá neomezený bankroll, se kterým by mohla hazardovat.

Takže co je volatilnější?

Jako hráči a nadšenci bitcoinů, pokud jsme k sobě všichni upřímní, je dlouhodobě pravděpodobné, že naše strategie hazardních her nás nutně nemusí zbohatnout, což znamená, že správa bankrollu průměrného člověka je mnohem volatilnější než kryptotrh. To platí zejména, když uvážíte, že hodnota bitcoinu se na konci roku 2017 blížila 20 000 USD, je pryč tak nízké, jak 3 100 $ letos v březnu a nyní se opět pohybuje kolem hranice 11 000 $. Každý, kdo drží dlouhodobě před rokem 2017, se teď směje až do banky, ale pouze pokud měl odvahu zůstat ve hře celou cestu. Přesně o tom je dlouhodobé vítězství.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map