Hazardní hry, hazardní hry údajně vedou k růstu etherea, hodnota Tron je vyšší

Vypadá to, že altcoiny Tron a Ethereum mohou každý poděkovat hráčům i hráčům za podstatný nárůst, který obě sítě vidí v počtu aktivních uživatelů denně otevírajících peněženky na obou platformách. To podle zprávy blockchainové analytické firmy DappRadar.

Počet denních aktivních uživatelů zahajujících transakce na jedinečných peněženkách připojených k síti Ethereum je letos až 82% ve srovnání s rokem před rokem. Tron na druhé straně také zaznamenává podstatné zvýšení počtu aktivních jedinečných peněženek, přičemž na jeho blockchainu připadá o 33% více akcí.

S tak fantastickým růstem mezi dvěma projekty, které oba mají svůj podíl decentralizovaných aplikací souvisejících s hazardními a herními výklenky, se může některým zdát jen přirozené, že EOS, platforma, která také obsahuje mnoho aplikací v obou kategoriích a může usnadnit transakce v mnohem rychlejší než síť Ethereum, roste stejně rychle. Zpráva DappRadar přesto naznačuje opak.

Proč EOS v aktivních peněženkách klesl o 61%

Na rozdíl od jejích konkurentů uvedených ve stejné zprávě počet unikátních peněženek v síti EOS skutečně poklesl o 61%. Rok 2019 začal s třeskem, ale efektně neefektivní výsadek tokenů známý jako EIDOS je zodpovědný za podstatné přetížení sítě, ke kterému došlo na platformě EOS během posledních tří nebo čtyř měsíců loňského roku.

Počet smluv EOS zpracovaných za den poklesl o 43% v krátkém čase. Je to proto, že uživatelé zjistili, že mohou automatizovat odesílání tokenů EOS do smlouvy EIDOS v síti a rychle vydělat, ale jak to začalo dělat stále více lidí, všechny síťové zdroje začaly směřovat k transakcím souvisejícím s výsadkem.

To efektivně zvyšuje náklady na provádění kontraktů v síti tisíckrát, takže se síť zpomalila a značný počet lidí to z frustrace přestal používat společně. Airdrop v podstatě vytvořil podobný efekt, jaký se stane, když se hackeři nebo zlomyslní herci v blockchainové síti pokusí zahájit útok známý jako DDOS. To je, když se lidé přihlásí k síti a spamují, aby vše zpomalili, což způsobilo, že lidé přijdou o peníze, zdravý rozum nebo obojí.

Výzvy před všemi třemi projekty

Aktivní využívání peněženek v síti EOS nadále klesá, jak 2020 postupuje vpřed. Není nutné říkat, že je třeba udělat hodně práce, aby síť získala důvěru některých svých nejvěrnějších uživatelů. To znamená, že to, že Ethereum a Tron jsou na vzestupu, neznamená, že ani oni nečelí významným výzvám.

Realita je taková, že většina růstu obou sítí je spojena s průmyslem hazardních her s vysokým rizikem / vysokou odměnou. Zatímco tradiční centralizovaná kasina mají prakticky licenci na tisk peněz a mohou se spolehnout na svou pokladnu, aby mohly pokračovat v budování velkých kamenných provozoven, podobná spamová situace v síti Tron nebo Ethereum by přinesla podobné výsledky.

Je také důležité poznamenat, že zejména růst společnosti Tron závisí na hazardních hrách a hrách. Kategorie hazardu a vysoce rizikové použití na platformě je zodpovědná za 83% všech uživatelů přenášejících tokeny Tron mezi sebou. To je skvělé pro hazard jako případ použití, ale v ideálním případě síť chce diverzifikovat svou uživatelskou základnu, stejně jako jakýkoli jiný solidní obchod nebo investice.

To je místo, kde svítí Ethereum. Platforma zaznamenala nárůst o 163% ve své kategorii Hry a tržiště. Největším hitem v lednu byla hra známá jako Brave Frontier Heroes, která je domovem více než 1 200 aktivních peněženek denně. Hazardní hra PoolTogether také minulý měsíc zdvojnásobila svoji uživatelskou základnu.

Co dál pro trio přátelské k hazardním hrám?

Není toho mnoho, co by mohl udělat jakýkoli jiný altcoinový projekt, aby srazil Ethereum z jeho okouna jako druhé nejcennější kryptoměny na světě. To jednoduše proto, že ETH je původní altcoin a síť hodnotí uživatele z různých kategorií takovým způsobem, na který se mladší a nově vznikající blockchainy už nějakou dobu nedostanou, i když jen kvůli nedostatečnému uznání značky..

Všichni tři však musí být schopni dokázat stejné věci v kontextu hazardních her a her. Že mohou rychle sloužit uživatelům, umožnit každému hrát férově a samozřejmě dát každému hráči a hráči šanci vyhrát velké.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map