Jak bitcoiny a počítání karet mohou porazit dům

Věnujte pozornost vášnivým hráčům. Je čas se naučit, jak porazit dům počítáním karet a bitcoinem. Nejprve pochopte, že existuje celá řada věcí, které mají dva společné.

Investice do jedné z těchto metod jako způsobu vydělávání peněz je velmi riskantní, a proto obě zahrnují hraní šance. Abychom plně vysvětlili společné rysy, je nejlepší se ponořit hluboko do obou. Stručné vysvětlení bitcoinů a strategie spočívající v počítání karet odhaluje, jak správné manévrování s penězi může vést k velkým ziskům v prosperující budoucnosti.

Tento příspěvek rozhodně není nad finančním poradenstvím a průměrný člověk, který dlouhodobě spravuje své peníze, by nepoužil ani jednu z nich jako zbraň volby. Ale hráči, kteří čtou BitcoinGG, se nebojí riskovat nebo se dívat na věci z jiného úhlu.

Správa volatility je klíčem ke krypto a kasinu

Řízení volatility je to, o čem je investování i hazard. Ve skutečnosti přemýšlejte o kohokoli, kdo kdy přišel o spoustu peněz na akciovém trhu nebo o jiné investici. Investice téměř vždy přirovnávají k hazardu. Pouze ti, kteří uspějí v dlouhodobém horizontu a rozumějí řízení volatility, se dívají jak na investice, tak na hazard, investování.

Správa volatility, pokud jde o bitcoiny, znamená použít něco jako průměrování dolarových nákladů. Investor v zásadě vezme vše, co je ochotný za rok investovat, a každý měsíc to ukládá do bitcoinů. Nečekají, až přijdou na to, kdy cena klesne dno, a nebojí se, že přijdou o cenu, když bude raketově stoupat. Sledují stejnou strategii během definovaného časového období, dokud neinvestují vše, co jsou ochotni do hry dát.

Čas sázet ve velkém

Počítání karet je metodika používaná k vydělávání peněz ve hře blackjack. Hráč nemůže investovat stejnou částku do každé sázky, ale cíl je stále stejný, zvládnout volatilitu očekávaných výsledků při rozdávání karet.

První věc, kterou je třeba při počítání karet vzít v úvahu, je, že hráči musí pochopit a zvládnout základní strategii blackjacku. Nejjednodušší způsob, jak to udělat, je jednoduše zapamatovat si průvodce strategií pro blackjack. Je to jako zapamatovat si násobilku na základní škole. Hráči si jednoduše zapamatují, co mají dělat, na základě karet, které jim jsou rozdány, a karty, kterou dealer ukazuje.

Za předpokladu, že zkušený hráč již zná základní strategické rozhodování, které jde do každé ruky, je čas na to perfektně hrát a velikost netopýrů na základě počítání karet.

Základy počítání karet

Teorie počítání karet tvrdí, že esa, králové, královny, kluci a desítky jsou nejcennějšími kartami ve hře blackjack. Není to jen proto, že účastníky přiblíží 21, ale to znamená, že existuje pět různých způsobů, jak získat dvouciferné číslo a balíček karet. Všechna ostatní čísla v balíčku karet mohou v průměru zasáhnout stůl pouze 4krát.

To znamená, že pokud byly zahrány všechny nízké karty v balíčku, hráč ví, že je větší pravděpodobnost, že skončí s kombinací 20 nebo 21. Takže i když není nutně důležité si přesně zapamatovat, které karty byly zahrány, je důležité vědět, že jakmile je zahráno mnoho karet s nízkými kartami, šance na získání lepších kombinací se zvyšují. Až budou tyto kurzy nejvyšší, bude chtít pult důvtipné karty vsadit více na danou kombinaci. Jednoduše proto, že je větší pravděpodobnost, že vyhrají.

Jedná se o příliš zjednodušující pohled na věc, protože většina kasin hraje s pěti nebo šesti balíčky karet a nemusí nabízet příležitost vzdát se karty (což je pro hráče obrovská výhoda). Ale morálka příběhu je, že výhra v blackjacku je o vhodném dimenzování sázky podle toho, zda má výhoda dům nebo hráč.

Výhoda počítání karet s bitcoiny

Dobrý hráč blackjacku, který ovládá základní strategii a umí počítat karty, může využít bitcoin ve svůj prospěch, protože bitcoin lze použít až na 12 desetinných míst, což znamená, že hráč může vsadit tisíciny penny na jediná událost. To znamená, že jejich bankroll může trvat dlouho, což znamená, že hráč může počkat, až budou šance v jejich prospěch.

Počítání karet s pravidelnými fiat penězi tedy vyžaduje mnohem větší bankroll než používání bitcoinů. To znamená, že hráči by měli být při počítání karet s online blackjackem opatrní. Musí konkrétně hledat online blackjackové stoly, které hrají pouze s určitým počtem balíčků. Naštěstí mnoho online kasin nabízí „živé hraní“ se skutečnými dealery propojenými s webovou kamerou. To je dobré pro počítání karet, protože můžete vizuálně ověřit, že dealer mění žlab karet.

Existuje mnoho návodů, jak zvládnout základy počítání karet. Naučte se to a dozvíte se o bitcoinech. Je to dobrá příležitost pokusit se porazit dům.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map