Bitcoinové hazardní stránky se dnes objevují vlevo, vpravo a uprostřed. Ale vzhledem k tolika možnostem, které jsou dnes na trhu k dispozici, zůstává jedna otázka: Jak někdo ví, že může důvěřovat bitcoinovému hazardnímu webu?

Tato odpověď může vyplynout pouze z provedení vlastní náležité péče. To je zdravý rozum. Ale někdo, kdo si stále namočí nohy v prostoru kryptoměny a rozhodne se, že udělá pár sázek s jejich vybranou mincí, možná neví, jak prověřit web kvůli legitimitě.

Zde je několik pokynů, jak na to přijít.

Tradiční stránky hazardních her se přesunou do kryptoměny

Existují dva druhy webů o kryptoměnách: weby zaměřené pouze na kryptoměny, které uspokojí ty, kteří krypto opravdu dobře znají a vůbec nenabízejí možnosti fiatového hraní, a tradiční sportovní sázky jako Bodog a 5Dimes, které už po desetiletí přijímají sázky fiat. nedávno vstoupil do světa bitcoinů.

Bodog pravidelně sponzoruje významné sportovní události a je pravděpodobně nejznámější a nejdůvěryhodnější značkou ve všech online hazardních hrách, ale existuje mnoho dalších dobře zavedených offshore možností nyní přijímá krypto.

Přechod na stránky sázení pouze na krypto: Které jsou bezpečné?

Cloudbet.com, 1xBit.com a Betcoin.ag jsou jen některé ze sázkových webů zaměřených pouze na kryptoměny, které představují nejpřesvědčivější smetánku. Betcoin.ag má silné zastoupení na nejpopulárnějším bitcoinovém fóru na světě, Bitcointalk.org. Web získal status Legendary, což znamená, že je součástí fóra po velmi dlouhou dobu a vytvořil si v komunitě celkově dobrou pověst..

1xBit v současné době inzeruje během fotbalových zápasů anglické Premier League, což je velmi nákladné úsilí. Web to může udělat, protože má silnou uživatelskou základnu. 1xBit je silná značka s velkými rozpočty. Je opakovaně prokázáno, že se zákazníky chováme s respektem a poskytujeme jim skvělé herní možnosti.

CloudBet je také bezpečná možnost použití. Přijímají pouze bitcoiny a bitcoinové hotovosti, ale výběry jsou dokončeny opravdu rychle.

Je stránka s bitcoiny prokazatelně spravedlivá?

Prokazatelně spravedlivé sázkové weby zajišťují, že hráči získávají nejlepší možné šance na výhru, a co je nejdůležitější, získávají ujištění, že nic není zmanipulováno. Spravedlivě spravedlivé hry používají algoritmy SHA-2 k zajištění absolutní spravedlnosti pro všechny hráče. Nejlepší na tom je, že všechny výsledky hodu kostkou nebo jakékoli jiné náhodné události jsou zveřejněny pro všechny. Uživatelská jména jednotlivých hráčů jsou obvykle z poloviny zakryta, aby byla zajištěna ochrana osobních údajů. Všichni hráči však mohou vidět, kolik mincí bylo vsazeno, jaký byl výsledek jednotlivých událostí a zda sázka vedla k výhře nebo prohře. Crypto-Games.net je web s hazardními hrami, který nabízí ruletu, kostky, BlackJack a další hry, kde je jasně zobrazen výsledek každé události. Dělají skvělou práci, protože jsou prokazatelně spravedliví.

Jsou sázkové kurzy podobné?

Jsou šance na výhru na těchto stránkách stejné nebo různé? Pokud ano, pravděpodobně jde o legitimního konkurenta na trhu. Jakýkoli web, který nabízí nespravedlivé kurzy, pravděpodobně nebude z nějakého důvodu tak konkurenceschopný pro podnikání hráčů. Nakupování za nejlepší kurzy je obzvláště důležitá strategie, pokud jde o sportovní sázení. Nejlepší bitcoinové stránky pro sportovní sázení nabízejí podobné kurzy.

V recenzích se dozvíte, kdo který web vlastní

Čtení recenzí na herních stránkách určených pouze pro bitcoiny a hledání společností, které je vlastní, je stejně snadné jako hledání Googlu. Weby s hazardními hrami nabízejí velké provize přidruženým společnostem, které propagují jejich značku, a přidružené společnosti propagují své nejlepší nabídky s recenzemi. Přečtěte si různé, přečtěte si komentáře zákazníků, zaregistrujte se zdarma na několik různých webů a trochu se bavte. Vyhledávání společností, které tyto weby vlastní, také netrvá dlouho. Mnoho stránek s hazardními hrami v bitcoinech vlastní jen několik společností a velké společnosti s větší pravděpodobností poskytnou zákazníkům příjemný zážitek. Mají na sobě spoustu bitcoinů.

Jako vždy buďte opatrní

Vždy je důležité si pamatovat, že by se mělo hazardovat pouze s tím, co si mohou dovolit prohrát. Pamatujte, že v případě bitcoinu může ztráta znamenat, že váš vybraný web s hazardními hrami bude hacknut. Bitcoin také nenabízí linku zákaznické podpory o pomoc, protože ji nikdo nevlastní.

Nezapomeňte hazardovat a používat bitcoiny zodpovědně.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me