Je dolarová průměrná hodnota bitcoinu užitečným hazardem?

Kdokoli, kdo investuje peníze, ať už jde o podílový fond, akcie nebo kryptoměnu, vám řekne, že investování zahrnuje určité riziko a odměnu. Může to být stejně hazard jako sázení na ruletě nebo s bitcoinovou sázkovou kanceláří.

Jedním z klíčů k úspěchu jak v investování, tak v hazardních hrách je správa něčího bankrollu. Existuje mnoho strategií a způsobů, jak toho dosáhnout. Jedna z nejpopulárnějších metod řízení rizika se však týká konceptu známého jako průměrování dolarových nákladů.

Co je průměrování dolarových nákladů?

Zprůměrování dolarových nákladů je v zásadě praxe zprůměrování potenciálního buy-inu nebo požadované úrovně investice po dobu týdnů nebo měsíců místo investování celé paušální částky najednou. Cílem procvičování průměrování dolarových nákladů je krátkodobé zmírnění účinků volatility při současném dosažení dlouhodobých investičních cílů a investování způsobem, který zajistí požadovanou míru expozice na trhu a tím i požadovanou úroveň riziko versus odměna.

Hazardování s bitcoiny, zajišťovací riziko s průměrováním dolarových nákladů

PlanB je uživatelské jméno uživatele Twitteru známé jako jeden z velryb / předních investičních poradců v bitcoinovém prostoru. PlanB je také známý jako jednotlivec, který vytvořil populární hypotézu o budoucí ceně bitcoinů. Cenový model typu „stock-to-flow“. Hypotéza stock-to-flow předpokládá, že snížení nové nabídky bitcoinů v průběhu času, zrychlené událostí bitcoinů na polovinu, ke které dochází přibližně každé čtyři roky, bude trvale způsobovat dlouhodobé zvyšování ceny.

PlanB konstatuje, že kdokoli, kdo investoval do bitcoinů pomocí systému s posuvným měřítkem od roku 2017 až do tohoto roku, by přinesl návratnost až 70% za toto období. Vzhledem k tomu, že průměrný roční výnos v dobře diverzifikovaném portfoliu akciových trhů nebo investicích do nemovitostí je obvykle kolem 10%, je získání sedmkrát vyšší návratnosti prostřednictvím dolarových nákladů v průměru pozice v bitcoinu obrovský zisk.

70% návratnost bitcoinových hazardů

Strategie funguje takto: Investor nakupuje bitcoiny v roce 2017, když cena stoupá a pomalu zvyšuje svoji investici. Vzhledem k tomu, že cena dosáhne svého vrcholu na konci roku, pokračovaly by pravidelné investiční přírůstky, ale částky by se snižovaly s poklesem ceny (což by inteligentní investor určitě udělal vzhledem k tomu, kolik hoopla kolem Bitcoinu a skutečnost, že vzrušení dosáhlo směšně vysoké úrovně).

Důsledné investování po celý rok 2018 při současném snižování měsíční částky (nebo jakékoli frekvence plateb, kterou jste zvolili, a opětovné zvýšení vaší investice v průběhu roku 2019) by přineslo 70% návratnost vaší celkové jistiny za tři roky.

Rozložili byste svou hazardní hru na období tří let a viděli byste, jak se váš bankroll značně zvýšil.

Mohou bitcoinoví hráči a investoři udržet průměrné dolary do budoucna?

Jak se říká v investování a v bitcoinovém hazardu: Minulá historie nemusí nutně diktovat budoucí výsledky. Velkou otázkou tedy je, mohou ti, kteří uvažují o velkých bitcoinech, používat strategii průměrování dolarových nákladů do budoucna a být stále úspěšní?

Odpověď na tuto otázku musí být jednoznačná ano. Zatímco bitcoiny jsou na investiční a hazardní scéně relativně nové ve srovnání s jinými formami obou aktivit, koncept průměrování dolarových nákladů byl vždy osvědčenou a ověřenou metodou řízení rizika versus odměna.

Přemýšlejte o tom logicky, je lepší ponořit si jeden prst do vody a pomalu se dostat do vody, když si uvědomíte, že kolem vás plavou žraloci? Nebo je lepší nejprve skočit do hlavy a nechat vás žraloky vidět vás naživu?


Lepším přístupem je samozřejmě řízení rizik. Při investování a hazardních hrách nezáleží jen na výběru vítězů. Přežívá dost dlouho na to, aby se učil, a zbývají peníze, aby bylo možné pokračovat v investování do bitcoinů, jakmile víte, co děláte. Částečně proto průměrování dolarových nákladů funguje tak dobře.

Investujte do bitcoinů v průběhu času. Spravujte volatilitu a v dlouhodobém horizontu sklízejte přínosy, než abyste udrželi krátkodobé zaměření. To je klíč k úspěchu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map