Nejhorší sázky na bitcoinové ceny všech dob

Je čas odpočítat největší selhání sázení na bitcoinové ceny všech dob. Říkáme jim spíše sázky než předpovědi, protože buďme upřímní, všichni nadšenci bitcoinů, kteří čtou nejnovější předpovědi titulků, pravděpodobně dávají peníze na trh a sázejí, že to půjde nahoru nebo dolů a bude to pro ně ziskové úsilí. To není nápad exkluzivní pro bitcoiny. Zeptejte se jakéhokoli investora, jehož ztracené peníze na jakémkoli trhu, a budou v pokušení vám říci, že investování může být také hazard.

Pojďme se ponořit hlouběji do těchto předpovědí, které se pokazily?

Největší cena bitcoinu selhala ze všech

Na prvním místě musí být samotný zakladatel antivirového softwaru McAfee, John McAfee. Zpět V červenci 2017, těsně před největší cenovou bublinou bitcoinů v historii technologie, cena prudce vzrostla, McAfee nechvalně tweetoval že pokud do konce roku 2020 cena nezasáhla 500 000 $, snědl by svůj vlastní… dodatek? Tuto předpověď původně vytvořil, když cena bitcoinu byla hluboko pod 5 000 USD. I když současná cena dosahuje více než 7 000 USD v USA, šance jsou v McAfee, lépe se připravte na chutné jídlo. Skutečnost, že to řekl, byla hloupost. Skutečnost, že svou nabídku zdvojnásobil tím, že řekl, že to udělá v národní televizi, je prostě šílený.

Zakladatel Fundstrat předpovídá 25 000 $

Thomas Lee je zakladatelem investiční firmy Fundstrat s aktivy ve správě 5,1 bilionu dolarů. Jednou předpovídal cenu bitcoinu na 25 000 $ do konce roku 2018. Místo toho, aby býčí sentiment na trhu převzal a poslal cenu na Měsíc, zvítězili medvědi a cena klesla na 3 700 $ v USA, zatímco nadšenci bitcoinu jsou rozhodně rádi, že Lee je vzkvétající na technologii, lze s jistotou říci, že jeho výroba byla daleko. Díky bohu, že nesázel na žádné kryptoměny prostřednictvím sázkové knihy o kryptoměnách.

Bitcoin půjde na nulu

Joe Davis je hlavním ekonomem společnosti Vanguard, jedné z nejznámějších investičních společností na světě. Je to společnost, která provozuje mnoho špičkových indexových fondů v celém investujícím sektoru. Jednou řekl, že základní principy bitcoinu mají nulovou základní hodnotu a že centrální banky budou pro bitcoin největší hrozbou. Zatímco cena bitcoinu v posledních několika měsících klesala, stále stojí za dvojnásobek toho, co bylo, když Davis uzavřel svoji strašlivou sázku.

Špatná sázka od sázkařského magnáta

Hráči, kteří často navštěvují BitcoinGG, si pravděpodobně uvědomují, že sázkařská stránka Bodog (původce populární značky Bovada) přijímá bitcoiny. Možná neví, že majitel Bodogu, miliardář Calvin Ayre, vlastně nevěří, že projekt měl vše. Stejně jako ostatní lidé na tomto seznamu si myslí, že bitcoin jednoho dne bude mít hodnotu 0 $, i Ayre věří, že bitcoin nemá žádnou zásadní hodnotu.

I když je rozhodně chytrým obchodníkem, jakým by byl každý miliardář, Ayreinu předpověď je třeba brát s rezervou. Ne proto, že o bitcoinech nic neví. Ve skutečnosti toho ví hodně. Stává se, že vlastní web coingeek.com. Ale důvod, proč jeho předpověď zvedla obočí, je ten, že je velkým zastáncem projektu Bitcoin SV. SV znamená Satoshi’s Vision. Ayre a mnoho dalších věří, že bitcoin SV a jeho kódovací struktura je více v souladu s původními záměry anonymního zakladatele bitcoinu, Satoshi Nakamota.

Ayre je na projektu tak velký, že jej aktivně propaguje na svém vlastním firemním webu a připojil se ke skupině, která se snaží projekt patentovat jako svůj vlastní.

250 000 $ nebo 10 bitcoinů

Tone Vays je ovlivňovatel bitcoinových sociálních médií a bývalý investiční manažer společnosti Bear Sterns. V březnu vsadil na stůl všechny účastníky slibující, že cena bitcoinu se do roku 2024 propadne pod 2 000 $. Je ochoten dát první osobě, která vezme druhou stranu této sázky 250 000 $, pokud se mýlí. Ale pokud má pravdu, chce 10 bitcoinů. Když vezmeme v úvahu snížení nabídky bitcoinů na polovinu v roce 2020 a opět na polovinu v roce 2024, karty jsou jasně naskládány proti Vays.

Tady jsou některé z nejhorších sázek na bitcoinové predikce, které se za poslední rok a půl uskutečnily. Nebuďte na tyto lidi příliš tvrdí, nejsou jediní, kdo dělá pošetilé předpovědi. Ani největší investor všech dob nevěří v bitcoiny.

Warren Buffett už roky říká, že bitcoin nemá žádnou zásadní hodnotu. Možná má pravdu a jen čas ukáže, která strana z dlouhodobého hlediska zvítězí, ale Buffett i ostatní lidé na tomto seznamu nemusí žít dost dlouho na to, aby to zjistili. V bitcoinu budou lidé investovat vždy. Je těžké si představit, že to někdy bude úplně bezcenné.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map