Je absolutně šílené, co se právě teď děje na trzích s bitcoiny a kryptoměnami a hráči to musí také milovat. Totéž platí pro bitcoinové stránky s hazardními hrami, které těží ze všeho tohoto hoopla. S tím, jak provozovatelé hazardních her obracejí zisk nad pěst, mají nyní kapitál na řešení některých z nejnaléhavějších úkolů bitcoinového hazardu, když se posuneme k roku 2021. V tomto příspěvku se zaměříme na zdůraznění těchto výzev a diskusi o tom, co mohou provozovatelé hazardních her udělat Dejte hráčům, jako jste vy, lepší zákaznickou zkušenost a lepší příležitost odejít od vítěze.

Zvyšování přístupu k mobilním hrám s bitcoiny

Statistický web Statista.com odhaduje, že dnes vlastní smartphone více než 3,5 miliardy lidí. Přemýšlejte o tom na chvíli. Na planetě je v současnosti odhadem 7,5 miliardy lidí a téměř polovina z nich má smartphone. Ze všech těchto uživatelů je Odhaduje se, že 2,2 miliardy lidí používat svůj smartphone k hraní mobilních her.

Můžete se vsadit, že spravedlivý počet těchto uživatelů, zejména mladých mužů, může mít sklon odhodit sázku prostřednictvím aplikace přímo spojené s jejich telefonem. To představuje úžasnou příležitost pro bitcoinové stránky s hazardními hrami. Problém je v tom, že většina bitcoinových hazardních stránek, dokonce i ty, které se objevily na počátku bitcoinové revoluce, nemusí nutně nabízet svým zákazníkům poutavé mobilní aplikace.

To samozřejmě neznamená, že hráči, kteří nepoužívají mobilní aplikaci, nejdou do počítače, aby sázeli na bitcoiny pomocí starého dobrého módního webového prohlížeče. Ale přesto zde existuje velká příležitost pro provozovatele bitcoinových hazardních her, aby přišli a ještě více usnadnili vstup do hry. Výzvou zde je, že musí být na rampách přímo připojených k aplikacím a operátorům na jednom místě, takže uzavření sázky je stejně snadné jako klepnutí palcem na aplikaci Bitcoin pro hazard podle vašeho výběru.

Tato myšlenka je pravděpodobně ještě rok nebo dva od skutečného uchopení sektoru hazardních her v bitcoinech.

Neustále se měnící regulační prostředí

Snaha jednat s regulátory je něco, co po celá desetiletí sužuje jak kryptoměnu, tak hazard. Dobrou zprávou je, že regulační orgány postupují v přijímání hazardních her (zejména v Americe) a v chápání kryptoměn a toho, jak je umožnění přístupu investorům k nim ve skutečnosti dobrá věc pro budoucnost globální ekonomiky.

To znamená, že neexistuje žádný způsob, jak přistupovat ke kryptoměnám nebo k hazardu univerzálně. Není to tak, že by existovala globální komise zaměřená na postup v obou.

To znamená, že provozovatelé bitcoinových hazardních her jsou ponecháni na své vlastní zdroje, pokud jde o pochopení toho, kde a jak podnikat. Kde je část snadná. Většina hazardních webů má licenci například na ostrovech jako Gibraltar, Curacao, Malta, Kajmanské ostrovy nebo ve Velké Británii. U nemovitostí, které na těchto místech již podnikají, je přijetí bitcoinu spíše otázkou porozumění této technologii a způsobu její integrace prostřednictvím peněženek, než otázkou regulačních obav..

Žádné dvě země však nejsou stejné ve svém přístupu k hazardu nebo kryptoměně. Pokud se chystáte spustit web o bitcoinových hazardních hrách, musíte být ochotni porozumět byrokracii, abyste mohli přijít na to, jak se v ní orientovat.

Výbušný růst přímých a nepřímých herních konkurentů

Hráči mohou nebo nemusí jednou za čas odhodit nějaké kryptoměny v soutěži o e-sporty nebo virtuální realitu. Ale pravdou je, že i když nesázíte na e-sporty, bitcoinové stránky s hazardními hrami stále doufají, že si vyberete hazard, než utrácet peníze za konzole a hry. Přitažlivost potenciálního výdělku na plný úvazek jako profesionálního hráče videohry se každým rokem stává realitou pro stále více hráčů. Virtuální realita nabízí jinou dynamiku, se kterou hazardní průmysl pravděpodobně ještě není připraven konkurovat.

Závěrem je, zda hrajete o živobytí nebo jen o zábavu, průmysl jako celek vždy soutěží o vaše dolary za zábavu. Pokud utrácíte tyto dolary za virtuální realitu nebo videohry, pravděpodobně utratíte méně za hazardní stránky.

To znamená, že rok 2021 s sebou přináší také spoustu příležitostí pro provozovatele bitcoinových hazardních her, aby se dále upevnili jako základ vašeho zábavního života. Odvětví v průběhu let rychle postupovalo a bude v tom pokračovat i nadále. Doufejme, že jste na správné straně historie, když pokračujete ve své bitcoinové hazardní cestě.

Ať jsou zisky i nadále vaše.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me