Osm z nejznámějších investorů do kryptoměny na světě

Tento seznam nejznámějších investorů v oblasti bitcoinů a kryptoměn, které se chystáte číst, šíří přijetí několika způsoby. Tito lidé si nejen mohou dovolit kupovat větší množství digitálních aktiv, což samozřejmě snižuje nabídku a zvyšuje poptávku po nejzajímavějších krypto projektech na světě, mohou ji také propagovat pomocí své image a podoby. To znamená, že nováčci prohledávající sociální média za jakýmkoli trendem mohou poprvé slyšet o blockchainové terminologii a kryptoměnách prostřednictvím svých oblíbených osobností v širokém spektru žánrů a zájmů, včetně technologií, hudby, sportu a obecně populární kultury obecně.

Proto jsme se rozhodli vzdát těmto lidem poctu. Mohou projektům poskytnout platformu téměř okamžitě. Zatímco mnozí se drží špičkových psů v oboru, jako je bitcoin, někteří propagují další méně známé projekty, které by mohly mít co říci, pokud jde o budoucí decentralizaci světa. To by mohlo být k lepšímu nebo k horšímu v závislosti na perspektivě člověka.

Je však čas představit jedny z nejznámějších investorů v oblasti bitcoinů a kryptoměn na světě.

Gwyneth Paltrow

Když nemluví o přínosech magických hub pro zdraví nebo o tom, že Whim Hof ​​dýchá ve svém dokumentárním cyklu s tématikou Goop Labs, Paltrow investuje do kryptoměny. Je pravděpodobné, že je držitelkou bitcoinů vzhledem k tomu, že byla zapojena jako poradce a investor do společnosti Abra, která se věnuje bitcoinové peněžence.

Pitbull

Pitbull oznámeno v dubnu 2018 že se zapojí do společnosti s názvem eMerge Americas. Toto partnerství má zahájit kryptografický projekt, jehož cílem je změnit způsob, jakým fanoušci a společnosti platí za hudbu. Projekt se bude jmenovat Smackathon. Pitbull podporuje hudební průmysl novým a vzrušujícím způsobem. Kdo věděl, že má zálibu v technologii?

Miliardář Mark Cuban a herec Ashton Kutcher

Mark Cuban je vlastníkem Dallasu Mavericks z NBA a Ashton Kutcher je známý svou rolí v seriálu That 70’s Show a v seriálu MTV Punk’d. Tito dva vlastní Unkrn tokeny v hodnotě více než 25 milionů dolarů díky své účasti na počáteční nabídce mincí v roce 2017. Kubánská investice byla do značné míry spekulativní, protože se věnuje sportu. Mnohokrát změnil názor na to, zda má bitcoin hodnotu nebo ne.

Snoop Dogg

Snoop Dogg je samozřejmě legendární gangsterský rapper a nadšenec konopí ze západního pobřeží. Dalo by se snadno předpokládat, že jeho investice do kryptoměny mají něco společného s buď nebo, ale to je nesprávný odhad. Snoop ve skutečnosti přijal dar v kryptoměně, který směřoval k jeho zájmu o budování fotbalových lig pro mládež po celé Kalifornii a po celé Americe.

Rosanne Barr

Ano, před pár lety ji mohla nakopnout televize za sdílení některých kontroverzních názorů, ale Barrově osobnosti to vyhovuje. S vědomím, že se nebojí sdílet to, co si opravdu myslí, není žádným překvapením, že by někdo tak otevřený mohl mít zájem vzít peníze z rukou vlády a vložit je do bitcoinu. Hvězda sitcomu je jedním z nich.

Drew Carey

Slavný svou hlavní rolí v show Drew Carey, současný hostitel The Price is Right byl odmítnut, když se v roce 2013 pokusil koupit snídani za bitcoiny. Tweetoval o tom twitter, takže to musí být pravda. Ať už tedy sbírá bitcoiny nebo fiat peníze, víte, že Carey musí vydělávat pádnou cenu převzetím legendárního Boba Barkera.

Richard Branson

Když není zaneprázdněn budováním Virgin Galactica, jehož cílem je doslova vypustit do vesmíru bohaté lidi za velmi vysoký poplatek, Branson pravděpodobně počítá své bitcoiny. Před mnoha lety investoval do BitPay 30 milionů dolarů. To je velká částka, ale na druhou stranu, to je 30 milionů dolarů pro miliardáře?

Floyd Mayweather Jr..

Někteří považují Floyda Mayweathera Jr. za největšího boxera všech dob, ještě víc než Mike Tyson. Koneckonců, nikdy neztratil profesionální zápas za celou svou kariéru a pravidelně získává výplaty 300 milionů $ za událost pay-per-view. Je známý tím, že se chlubí tím, kolik peněz má také, a některé z těchto peněz přicházejí v podobě bitcoinů, etheruem a dalších altcoinů, jak o tom skvěle tweetoval v roce 2017.

Další pozoruhodná uznání

Zde jsou další známí lidé, kteří kryptoměnu vlastní:

  • Fotbalová hvězda Luis Suárez.
  • Bavič Donald Glover
  • Zpěvák / herec / komik Jamie Foxx
  • Host / komik Joe Rogan
  • Rappers Nas and The Game a mnoho dalších …

Tady to máte, osm z nejlepších světových osobností, které vlastní bitcoiny a kryptoměny.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map