Předpovědi pro zpomalení kryptoměn

Pokud jde o trhy s kryptoměnami a jejich inherentní vysokou volatilitou, je běžné soustředit se na každodenní výkyvy cen. Často se mohou ponořit tak snadno, jak se mohou zvednout, což může být velkým problémem pro každého, kdo se v této doméně aktivizuje, například v roli někoho, kdo se dostává do bitcoinové investice. Pro některé by změny mohly být příliš náročné na zvládnutí, a proto není neobvyklé vidět, jak lidé opouštějí trhy po pouhých několika stresujících týdnech neustálého sledování cen kryptoměny.

Odborníci však mají radu pro všechny, kteří se ocitnou v této situaci, nebo pro ty, kteří jednoduše uvažují o tom, že své peníze přivedou do této investiční oblasti. I když se kombinovaný tržní strop všech kryptoměn v roce 2017 zvýšil nad 100 miliard USD, trhy je třeba vnímat ve vztahu k jejich dlouhodobé cestě a trajektorii.

Místo toho riskují, že se v danou chvíli příliš chytí, což může být notoricky problematické pro kohokoli, kdo chce v tomto podniku dlouhodobě získat zisk. Bez ohledu na to, zda se sentiment změní na býčího nebo se snadno vyděsíte, výsledky jsou v zásadě stejné: ztráta zisku a napjatá dynamika, která je pro většinu investorů velmi nepříjemná.

Abychom se vyhnuli tomuto úskalí kryptoměn, je zde rozpis potenciální budoucnosti trhů, zejména nyní, když konečně dorazilo očekávané zpomalení růstu.

Zaměření na technologii, ne na ceny

Blockchainová technologie, která poskytuje prostředky pro existenci kryptotrhů, je revoluční a v tomto odvětví panuje konsenzus. Schopnost blockchainu navrhovat a provozovat systémy distribuované účetní knihy znamená, že řízení peněžních mechanismů je poprvé zaručeno nehumánní entitou, spolu s poskytnutím velké transparentnosti stejnému procesu.

To je neuvěřitelné nejen pro měny, digitální a tradiční, ale také pro mnoho dalších forem hromadného záznamu. S blockchainem lze nyní upgradovat a zefektivnit systémy, které existují desítky, ne-li stovky let, na úroveň, která není dostupná jinými prostředky. To je důvod, proč tolik jednotlivců, společností a dokonce národní centrální banky využívají blockchainovou technologii s takovou frekvencí a chutí.

Zároveň ti, kteří investují na kryptotrhu, bez ohledu na to, zda si vybrali bitcoin nebo ethereum jako největší digitální měnu, nějakou jinou formu událostí nebo dokonce Podniky ICO, klást velmi malý důraz na stejnou technologii. Zde je pojem technologie v zásadě shrnut otázkou, kterou tvoří platforma, kterou používají stabilní a zabezpečenou před potenciálními útoky třetích stran. Pokud jsou na místě, blockchain je v podstatě irelevantní ve svém potenciálu a kapacitě.

V této formě myšlení však existuje velký problém, který přímo souvisí s tím, jak lidé krátkodobě přijdou o peníze. Metaforicky řečeno, je to jako pozorovat fenomén motorového vozidla a věřit, že nejdůležitější věcí na něm jsou kola, protože skutečně cestují ve vztahu k silnici.

I zde není velkou novinkou aktuální hodnota bitcoinů, ale skutečnost, že tato forma peněžních prostředků může ve světě úspěšně existovat. V tomto faktu spočívá inherentní hodnota stejného jevu a hlavní důvod, proč by do něj lidé měli investovat. I když se ceny budou měnit a kolísat, tato naprostá inovační hodnota bude i nadále formovat moderní svět v nadcházejících desetiletích.

Ethereum vs. bitcoin

Mnoho investorů na krypto trzích získává důležitost dlouhodobého myšlení a zásadní roli, kterou tato technologie bude hrát, ale stále chtějí pochopit, co je před doménou. Pokud jde o blízkou budoucnost, jedním z nejdůležitějších faktorů bude určitě síť ethereum.

Růst přitažlivosti kryptoměny ETH je také velmi jasný v roce 2017. Pouhé dva roky od uvedení do provozu měla síť velkou krizi a dokázala se z ní vytáhnout, i když to znamenalo rozdělení sítě . Nyní pomalu dobývá tržní hodnotu bitcoinů, přestože před pouhými šesti měsíci to bylo míle a míle pozadu.

Není nadhodnoceno nazývat jej aktivním uchazečem o nejvyšší pozici. Jakmile se současné zpomalení opět zvýší, existuje jistota, že do ETH vytáhne spoustu peněz, zejména nyní, když se znovu spustí problém s velikostí bloku.


Potenciální výprodej

Přirozeně existují ve stejné krypto komunitě zcela zakořeněné obavy a jedním z nich je potenciál pro velké období výprodeje. Zde je výše zmíněná debata o škálování jedním z hlavních faktorů v myslích investorů. Šance na rozvětvení sítě zvyšuje citlivost a s ní i šance na velký dumpingový tah.

Pro mnoho obchodníků a odborníků nastane ten nejkritičtější okamžik s největší pravděpodobností na začátku srpna. V tomto konkrétním okamžiku by celý trh mohl vidět velmi nestabilní období, které by mohlo zahrnovat celkovou ztrátu, což jistě podpoří všechny stávající problémy v jednotlivých sítích.

Je těžké pochopit, jak by to nevedlo k tomu, že by obchodníci byli vyděšení a připraveni odložit spoustu svých aktiv, a tak minimalizovat své ztráty. Efekt tohoto druhu rozhodnutí by se vlnil celou krypto doménou a srazil by většinu, ne-li všechny digitální měny, o velké procento.

Důvody k naději

Stav digitálních měn samozřejmě není ani z krátkodobého hlediska zdaleka problematický. S plnou právní legitimitou, která se konečně začíná dosahovat na místech, jako je Japonsko, a s Čínou, která odblokuje své burzy, se tento obchod v kryptoměně rozvíjí..

Zatímco léto jistě přináší nestabilitu pro bitcoiny, které miliony používají na cokoli online BTC hazard u blockchainových experimentů se trend kryptovýstupu nezastaví. Proto bude vnímání dlouhodobého obrazu dominantním smýšlením pro všechny, kteří se v tomto oboru dostanou.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map