Požadavky na sázení bitcoinů jsou v zásadě podmínky, které musí hráči splnit, aby mohli získat uvítací bonusy, bonusy za vklad a herní bonusy od provozovatelů kasin, se kterými hazardují.

Naučit se, jak tyto bonusy zasáhnout, je klíčem k udržení bankrollu v chodu pro ty, které jsou v kryptoměně stále nové a které by mohly být pro online hazardní hry celkově nové. Každý chce být velkým vítězem dne a mít možnost rychle vydělat peníze. Realita však je, že vydělávání peněz v kasinech, pokerových hernách nebo sázkových kancelářích vyžaduje důkladné pochopení sázkových kurzů, správné správy bankrollu a trpělivosti. Hráči také musí odhalit každou příležitost, aby mohli získat bonus nebo využít další propagační akce jako způsob, jak udržet tento bankroll rostoucí.

Je čas se naučit, jak vypočítat bonusy, pochopit, jaké jsou prahové hodnoty pro jejich získání a pochopit veškerá omezení, která mohou přicházet se sázením nebo získáváním otočení zdarma nebo mincí zdarma na různých platformách.

Proč existují požadavky na sázení bitcoinů?

Požadavky na sázení bitcoinů na bonusy existují ze stejného důvodu, proč existují i ​​samotné bonusy. Hazardní hry jsou konkurenceschopným průmyslovým odvětvím a provozovatelé musí udělat vše, co je v jejich silách, aby hráči neházeli žetony za své stoly, a ne konkurenty. To je pravda, i když je web pouze krypto. Název hry je vždy stejný.

Přemýšlejte o tom, jak snadné by bylo získat bonusy, kdyby hráč musel vyhrát jen jednu velkou sázku a vydělat peníze. Operátoři by se rozbili ve skutečném spěchu. Na druhou stranu hlasitě propagovat a 100% nebo 200% vkladový bonus nebo nějaký druh odměny v hotovosti na konkrétním stole je způsob, jak přimět lidi, aby chodili ve dveřích, a požadavek na sázení bitcoinů je způsob, jak je přimět, aby zůstali a stali se věrnými zákazníky, kteří se zapojili do vzrušujících her.

Jak vydělat nejoblíbenější požadavek na sázení bitcoinů

Nejběžnější požadavek na sázení bitcoinů zahrnuje koncept převrácení bankrollu. Jinými slovy, hráči, kteří na svém kryptoměně obdrží bonus 100%, musí hrát mnohonásobek hodnoty svého bankrollu, aby získali tento bonus 100%. Jděte rozbité na bankrollu, než dosáhnete prahu, a bude udělen malý-k-žádný bonus.

Většina provozovatelů kasin, ať už působí v nekrytých penězích nebo bitcoinech, bude požadovat, aby sázející sázeli kdekoli mezi 35krát za 40násobek jejich bankrollu, aby mohli získat bonus. To znamená, že i když kasina rychle propagují bonusy a dělají je vzrušujícími, vydělávání je opravdu dlouhodobá hra. Abychom to uvedli na pravou míru, pojďme na skutečný příklad.

Předstírejme, že máme co do činění s vysokým válečkem, který se dostal do bitcoinů dříve. Tento vysoký válec se rozhodne vložit plný bitcoin a má hlad, aby na tomto plném bitcoinu vydělal 100%. Pokud je cena bitcoinu 10 000 $ a hráč musí hrát 40krát bankroll, aby získal svůj bonus, to znamená, že hráči musí vsadit 400 000 $, aby zdvojnásobili $ 10 000 bankroll s bonusovou hodnotou.

Jak sledovat pokrok v bitcoinovém bonusu

Bez ohledu na velikost bankrollu průměrnému hráči chvíli trvá, než vsadí 40krát více než uvítací vklad. Existují tři klíčové způsoby, jak sledovat pokrok směrem k těmto uvítacím bonusům:

  • Stačí požádat zákaznickou podporu prostřednictvím e-mailu nebo živého chatu. Většina operátorů nabízí obojí.
  • Sledujte své vlastní sázky v tabulkách aplikace Microsoft Excel. Použijte vzorec součtu k výpočtu celkové hodnoty sázky a při přidávání sázek toto číslo stále přidávejte.
  • Zkontrolujte historii sázek. Téměř všechny weby s bitcoinovými hazardními hrami umožní uživatelům zobrazit dlouhý seznam jejich historie sázení, a to jak u sportovních sázek, tak u stolů..
  • Některý software má vestavěné nástroje, které za vás sledují průběh sázkových požadavků.

Požadavky na další druhy sázek na bitcoiny

Někdy, když provozovatel kasina uvede do mixu nový hrací automat nebo stolní hru, dá hráčům pobídku k hraní těchto her. Motivem může být cokoli, od krytí prvních pár sázek nebo otočení zdarma, vrácení hráčům hotovosti na jejich bankroll nebo krytí ztráty u nejlepších stolů.

Určité bonusy mohou být k dispozici také v určité dny v týdnu, kdy je možná nízký počet hráčů na webu daného operátora a chtějí zvýšit provoz a uzavřít nějaké sázky. U většiny bonusů jsou obvykle stanovena maxima. Nikdo nechce, aby hráči zbohatli bezplatnými bitcoiny, pokud nesázejí značné částky.

To je minimální požadavek na bitcoinové bonusy. Vždy existují varianty druhů propagací, které nabízejí bitcoinová kasina, sázkové kanceláře a pokerové herny, ale cíl je stejný. Udržujte hráče v nadšení a sázení!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me