Prediktivní trhy vs. kasina: Jaká je nejlepší sázka?

Raději by průměrný hráč vsadil na přítele – s vítězným přístupem – nebo se spoléhal na likviditu kasina spolu se značnými pravidly a předpisy, které přicházejí s umisťováním sázek na tradiční hazardní hru?

Zodpovězení této otázky znamená ponoření se do hloubky toho, co je prediktivní trh a jaké jsou výhody takového trhu. Je také důležité pochopit podobnosti mezi oběma. Koneckonců, ať už hráč používá kryptoměnu nebo blockchainový projekt, aby se pokusil vydělat peníze předpovídáním výsledků, nebo použije tradiční web nebo kasino k uzavření sázky, cíl je stejný, vložit více peněz nebo bitcoinů do peněženky.

Twist v porovnání těchto dvou možností přichází s tím, že mnoho tradičních sázkových webů, jako je Bodog a 5Dimes, nyní stejně přijímá bitcoiny. To znamená, že průměrný hráč, který může být, ví něco málo o bitcoinech, ale ne tunu, neuvidí hodnotu při zkoumání prediktivních tržních platforem.

Můžete si být jisti, že existují důvody prozkoumat prediktivní tržní platformy nad tradičními sázkovými vlastnostmi.

Prediktivní trhy by mohly být špičkovým tradičním hazardem

Pěkně popořádku. Prediktivní tržní platformy jsou kryptoměnové projekty, které jednotlivcům umožňují uzavírat sázky na binární události proti sobě bez potřeby jakékoli třetí strany. To vše je možné díky technologii blockchain, která umožňuje přenos hodnoty z jedné osoby na druhou, aniž by si obě strany musely navzájem důvěřovat. Je to také technologie, která jej činí bezpečným.

V současné době je veřejnosti k dispozici několik prediktivních tržních platforem (a seznam níže nezahrnuje všechny z nich):

  • Augur
  • Gnóza
  • Bitcoin Hivemind
  • Amoveo
  • Cindikátor

Prediktivní trhy jsou decentralizované

Sázení s bitcoiny na webu, jako je Bodog, a umístění sázky na prediktivní tržní blockchainovou platformu, jako je Augur nebo Gnosis, není totéž, i když hráč používá bitcoin na Bodog.com. Z obou možností mají hráči prospěch, protože není třeba platit poplatky poskytovatelům plateb třetími stranami a technologie blockchain může být použita k zajištění prokazatelně fair play a také ke snížení nákladů na vkládání, umisťování sázek a výběr finančních prostředků.

V případě použití tradičních stránek s hazardními hrami, jako je Bodog, si však dům stále udržuje náskok. Pravděpodobně stejné jako by se hráč vzdal v tradičním kamenném kasinu. Koneckonců, centralizované podniky jako Bodog (a v tomto ohledu jakýkoli jiný podnik na světě) existují, aby vytvářely zisk. Vydělávat na malých procentech a poplatcích, které řídí svět kurzových i finančních transakcí.

Prediktivní trhy na druhé straně ji vezmou zpět do staré školy. Tyto platformy umožňují uživatelům vypořádat sázky na základě binárních událostí. Jinými slovy, události, které mají pouze dva možné výsledky. Příkladem může být to, zda Amazon začne či nebude přijímat bitcoiny do roku 2021. Nebo to může být něco tak jednoduchého, jako vybrat vítěze letošního Super Bowlu.

Na prediktivním trhu přijímají zúčastněné strany sázky pouze tam, kde mají pocit, že šance jsou přijatelné. Pokud sází pouze jedna osoba, neexistuje sázka. To znamená, že účinnost daného trhu je stále ve hře, což znamená, že jakákoli daná sázka je stále spravedlivá. Pokud to není fér, jednoduše se to nestane. Skutečnou výhodou používání prediktivního trhu je však to, že nikdo neplatí domu procento. Pouze hráči, kterých se to týká, mohou vyhrát nebo prohrát všechny peníze, s výjimkou velmi malého, ne-li nepatrného transakčního poplatku, který se vyplácí za údržbu účastníků, kteří zajišťují blockchain.

Jsou prediktivní trhy budoucností hazardních her?

Jako obvykle je novější technologie těžší pochopit a vyžaduje docela dost křivky učení. Aby se z prediktivních trhů stala budoucnost hazardních her, musí bitcoiny pravděpodobně projít mnohem větší vlnou adopce. To se ve velmi blízké budoucnosti může nebo nemusí stát. Faktem však je, že hazardní hry jsou téměř stejně staré jako samotný čas. Předpokládá se, že první hrací karty byly vynalezeny a distribuovány až dozadu Čína z devátého století.

Dokonce i poté, co kamenná kasina poprvé přišla na scénu v Severní Americe, bylo pro průměrného hráče mnohem snazší vyhrát, protože dům ne vždy zaujímal výhodu. Jinými slovy, myšlenka dvou hráčů, kteří proti sobě soutěží o všechny kořisti, aniž by se o ně přihlásila třetí strana, není nová. Dokážou to opět prediktivní tržní projekty, jako jsou ty, které jsou uvedeny výše. Nebudou jen dokazovat, že hazardní hry jsou skutečně jedním z největších případů použití bitcoinů. Dokáží, že se historie opakuje znovu a znovu. To je něco, na co se může kdokoli vsadit, ať už k sázení použije bitcoin, nebo ne.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map