Proč se cena bitcoinu uzdravuje v dostatečném předstihu před akcí na polovinu

Ceny bitcoinů najednou převyšovaly klíčovou úroveň podpory na hranici 10 000 USD. Byl to docela vzestup kryptoměny a není to jen bitcoin, který těží. Od vzniku digitálních měn v roce 2008, obecně řečeno, jak cena bitcoinu klesá, rostou i ceny tisíců dalších projektů kryptoměny dostupných na dnešním trhu..

To vyvolává otázku. Proč se cena bitcoinu před půlící událostí tolik zvýšila?

Aby mohli investoři i hráči hazardních her odpovědět na tuto otázku, musí nejprve vědět, co je to událost na půli cesty. Jakmile je to jasné, uvedení ceny a kontextu bitcoinu bude mnohem jednodušší. To znamená, že je také důležité vzít v úvahu širší stav ekonomiky, americkou politiku a koronaviry jako důvody, proč může také stoupat cena.

Mohla by být manipulace s trhem faktorem?

Od 18. prosince loňského roku vzrostla cena bitcoinu o 68% vůči americkému dolaru. Důvod toho závisí na tom, které myšlenkové škole chtějí investoři věřit. Jeden z nejvýznamnějších velryb (neboli velkých investorů v oboru), který se jmenuje Joe007, věří, že cenová pumpa je většinou výsledkem manipulace trhu. Mějte na paměti, že odvětví kryptoměn je ve srovnání s tradičním finančním trhem a dalšími velkými průmyslovými odvětvími stále opravdu malé, může mít bod.

Je také možné, že bitcoinová událost na půli má s tím něco společného. Odhaduje se, že nabídka bitcoinů uvolněných na vytěžený blok se někdy v květnu tohoto roku opět sníží na polovinu. To znamená, že všechny grafické karty a stroje používané k řešení bloků budou muset pracovat dvakrát tak tvrdě, aby vyprodukovaly více bitcoinů.

Teoreticky to znamená, že na trhu bude po květnu mnohem nižší nabídka bitcoinů, a tím i cena vzroste. Ale ve skutečnosti se mnohokrát stane, že ti, kteří vědí, že obchodují s velkými penězi, načerpají cenu mnohem dříve, než se událost stane (aka nyní), jen aby poté rychle viděli pokles ceny. Stalo se to s Cena bitcoinu v minulosti, a stalo se to také u jiných mincí, které procházejí polovičními událostmi, jako Například litecoin.

Dalším důvodem, proč jsou někteří investoři skeptičtí, je skutečnost, že loni se cena bitcoinu zvýšila z přibližně 3000 $ až na 12 000. Morálka příběhu spočívá v tom, že bitcoiny sedí těsně nad 10 000 USD, mnoho lidí si myslí, že akce na půli cesty je již oceněna cenou mince. Zda je to pravda nebo ne, je něco, na co si z dlouhodobého hlediska budeme muset počkat.

Další možné důvody pro cenovou rally bitcoinů

CNN odhaduje, že více než 1 000 lidí v Číně zemřelo kvůli šíření koronaviru, který se mnozí po celém světě obávají potenciální pandemie, která se vymkne kontrole. Vzhledem k tomu, že libertariáni nedůvěřují vládě a věří ve svobodu jednotlivce, má smysl, že mnoho tvrdých kryptoinvestorů by se mohlo líbit myšlenku oddělit své finance od centralizovaných organizací, které by mohly ztrácet kontrolu nad rychle se šířícím nemoc.

Zprávy odhadují jejich téměř 38 000 různých případů koronaviru a zdá se, že každý kout světa je domovem alespoň několika lidí v karanténě při pokusu o překonání nemoci.

Kontroverze kolem Donalda Trumpa

Investoři nemají rádi politické nepokoje. Zatímco v těchto dobách obecně stahují peníze z trhu, trh kryptoměn zahrnoval, pro některé může být bitcoin ve skutečnosti způsob, jak udržet majetek v bezpečí uprostřed všech kontroverzí kolem Donalda Trumpa a nadcházejících prezidentských voleb koncem tohoto roku.

Nejen, že se Trump úspěšně vyhnul obžalobě, bude se snažit o znovuzvolení jako pravděpodobně nejkontroverznějšího amerického prezidenta všech dob. Přidejte to k obchodní válce mezi USA a Čínou, která trápila zpravodajský cyklus po celý rok 2019 a skutečnost, že koronavirus zpomaluje podnikání v Asii a nyní může být stejně vhodný čas jako jakýkoli jiný investovat do kryptoměny.

Bez ohledu na to, proč cena bitcoinů v současné době čerpá, by bitcoinerům bylo dobře doporučeno věnovat si čas, když se rozhodnou, kdy na trh nalít více peněz. Poloviční polovina pravděpodobně povede ke krátkodobému krachu, který odradí investory, stejně jako k dlouhodobým ziskům. Hrajte dlouhou hru.


Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map