Proč si více hráčů vybírá bitcoinové hazardní stránky?

Stále více hráčů si vybírá bitcoinová kasina a bitcoinové sázkové kanceláře přes tradiční herní stránky. Proč? Existuje několik důvodů. Všechny důvody však poukazují na stejnou základní výhodu. Skutečnost, že hráči mají větší šanci porazit dům. To je název hry a život hazardu je o všem.

Od vynálezu bitcoinu v roce 2008 se hazardní hry ukázaly jako jeden z nejpřesvědčivějších případů použití kryptoměny. Pojďme se ponořit hlouběji do toho, jak k tomu došlo a proč stále více hráčů bude i nadále vybírat platformy vhodné pro bitcoiny, kdykoli mají náladu stisknout své štěstí.

Důvod č. 1 Více hráčů si vybírá bitcoinová kasina

Stejná touha, která živí hráčovu ochotu upustit spoustu peněz na jeden hod kostkou nebo plivnutím kola, je stejná touha, která vede stále více hráčů k hazardu pomocí bitcoinů a dalších digitálních měn. To je touha vyhrát a vyhrát ve velkém. Existuje mnoho důvodů, proč to mohou nabízet weby s hazardními hrami vhodné pro bitcoiny, a na konci dne je největší výhodou skutečnost, že průměrný hráč má větší šanci na výhru..

Spíše než mluvit o tom, že šance na výhru a propagační akce jsou na stránkách s krypto hrami lepší, je pravděpodobně lepší ilustrovat výhodu použití jednoduchého příkladu sportovního sázení.

Řekněme, že 17. ledna 2020 hostí Toronto Raptors v NBA Washington Wizards. Raptors přicházejí do hry, kterou mám nejraději poté, co vyhrál svůj předchozí zápas proti Oklahoma City Thunder, kde tým viděl návrat centra Marca Gasola a byl svědkem dalších dvou špičkových výkonů, jako jsou Pascal Siakam a Norman Powell.

Vezměte v úvahu kurz peněžních linek na zápas na webu, jako je Bodog (IE. Ten, který přijímá bitcoiny, ale je stále převážně známý jako tradiční sázková kancelář s fiat měnami..

Bodog Kurz

  • Washington Wizards +415
  • Toronto Raptors -630

Nyní zvažte šance na sázkařských stránkách zaměřených pouze na kryptoměny, jako je Nitrogen Sports.eu.

Sportovní kurzy na dusík

  • Washington Wizards +451
  • Toronto Raptors -625

Ve výše uvedeném příkladu ze skutečného světa poskytuje výběr Washington Wizards prostřednictvím Nitrogen Sports o 8% více na výplatě.

Jediné, co musí hráč udělat, aby využil tento 8% rozdíl, je použití bitcoinu.

Jak může sázková kancelář nabídnout 8% zvýšení výplat a přesto být zisková jako odraz dalších důvodů, proč hráči používají bitcoinová kasina a sázkové kanceláře.

Transakční náklady a rychlost

Potvrzení bitcoinové transakce ve veřejné účetní knize sítě stojí zlomky toho, co vyplácejí tradiční sázkové kanceláře poskytovatelům plateb třetích stran, jako je Visa, MasterCard, PayPal a podobně. Ve skutečnosti většina poskytovatelů třetích stran účtuje procento z každé transakce. V měřítku se procenta vždy skládají. Když tedy tradiční sázková kancelář přijímá stále více sázek, nakonec vyplatí astronomickou částku na poplatcích. Tyto poplatky jsou nákladem na podnikání, ale nakonec je třeba je přenést na hráče v podobě menších kurzů a propagačních akcí.

Jak hráči vědí, že dostávají lepší šance? Nakupování v sázkových kancelářích je jen jeden způsob, jak to zjistit.

Prokazatelně férové ​​hraní

Většina bitcoinových kasin nabízí prokazatelně férové ​​hraní. Téměř všechny. Prokazatelně férové ​​hraní znamená, že je zaznamenán každý výsledek stolní hry. Výsledky mezd umístěných na tyto výsledky jsou veřejně dostupné pro prohlížení každým hráčem. To znamená, že hráči mohou doslova hřebenovat každý výsledek a vidět, že se s nimi zachází spravedlivě. Tradiční online kasina by to nikdy neudělaly, protože potřebují značnou výhodu, aby zůstaly ziskové. I když jsou výsledky her veřejné, uživatelé mohou zůstat v soukromí.

Anonymní hazard

Hráči již nemusí vysvětlovat svým významným ostatním, proč minulý týden ztratili část svých úspor. Bitcoinové hazardní stránky nevyžadují, aby uživatelé k vkladu nebo výběru kryptoměny dokončili ověření Know Your Client. To znamená, že uživatelé mohou nejen udržet své touhy po hazardu v soukromí, ale stránky s hazardními hrami nepotřebují tým KYC (Know Your Customer), který by jim umožňoval prohledávat identifikaci. Snížení nákladů na podnikání znamená nabídnout hráčům konkurenceschopnější kurzy a nakonec vydělat větší zisk.

Budování smyslu pro komunitu

Svět digitálních měn má způsob, jak spojit lidi. Každý, kdo se opravdu zajímá o bitcoiny a podobné věci, má určitou nechuť k číslům centralizované autority. V tradičním kasinu je to všechno o zničení domu. V bitcoinovém kasinu jde o to být spravedlivý ke všem, nebo alespoň spravedlivější než tradiční průmyslový standard říká, že věci by měly být.

Ze všech těchto důvodů se stále více hráčů rozhoduje používat bitcoinová kasina a sázkové kanceláře na tradičních webových stránkách. Tak by to mělo být s hazardem!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map