Průvodce pro začátečníky po světové sérii pokeru

Zítra oficiálně začíná letošní World Series of Poker a pokerová komunita se připravuje měsíc plný pokerových akcí.

Bude to velký rok, protože organizátoři šli přes palubu a dali dohromady 69 akcí pro celou sérii. Celá letošní série je oslavou hry a hráči, kteří se chtějí zúčastnit, budou mít možnost zahrát si své oblíbené pokerové varianty.

World Series of Poker byla zahájena v roce 1970 a jejím cílem byla popularizace této hry. World Series, která dříve bývala pouze pro zvané, se vyvinula z jednoduché série cash games do závratné řady satelitních turnajů a velkých peněz..

Stále si však zachovává svou mystiku. Boom online pokeru 2000s lze přímo položit k nohám vítězství Chrisa Moneymakera ve World Series of Poker 2003. Na rozdíl od jiných sportovních turnajů není cena za vítězství na kterékoli z událostí World Series of Poker trofej, ale zlatý náramek. Vlastnit a hrdě vystavovat náramek vítěze je bodem hrdosti minulých vítězů a uznáním jejich dovedností.

World of Series Poker 101

Pro milovníka pokeru je připojení se splněným snem. Může to však být vyčerpávající cvičení. Pro ty, kteří se chtějí zaregistrovat, existují pár faktů, které potřebují vědět.

Události WSOP

Nejprve si mohou hráči vybrat, ke které z her se připojí. 69 událostí má různé variace, které by každému měly poskytnout širokou škálu možností. Některé hry se hrají podle pravidel Texas Hold ‘Em, ale existují i ​​jiné turnaje, které používají jiná pravidla, jako jsou Omaha, Lowball a Stud. Existují dokonce i turnaje. Začátečníci se nemusí obávat, že budou odsunuti na vedlejší kolej, pokud nebudou použita jejich zvýhodněná pravidla.

Zadruhé, hlavním cílem hráčů každého turnaje je být poslední, kdo stojí. To znamená, že hráči si musí dávat pozor na svůj bankroll. Nejlepší je, když hráč bude mít velký bankroll, ale pečlivá správa a obratná hra mohou z malého bankrollu udělat velký.

A konečně, hráč, který se chce stát součástí hlavní události, to zvládne tvrdě tím, že se účastní různých satelitních turnajů. Není to však nutné. Aby se hráč mohl připojit k hlavní události, musí mít k dispozici 10 000 $ a nákup. Pokud potenciální hráč nemá peníze, bude se muset připojit k satelitní turnaji, která má menší buy-in.

Četné pokerové události

Hlavní událost je obvykle kolem začátku července, po náročném měsíci hry. U samotné události hráči využijí svůj buy-in k získání žetonů ke hře. Hráči nemohou tyto žetony vyměnit za hotovost, ale označují, zda je hráč stále v turnaji nebo ne. Pokud jim dojde žeton, jsou odstraněny.

Buy-in je poté přidán do prize poolu, který bude přidělen nejlepším hráčům. Pouze 10 procent dostane výplatu. Vzhledem k tomu, že obvyklý počet hráčů v hlavní události přesahuje tisíc hráčů, pouze zhruba stovka z nich dostane nějaké peníze.

Jakmile začne hlavní událost, hráči budou seskupeni do stolů. Jakmile budou hráči vyřazeni, budou lidé přesouváni od stolu ke stolu, aby byli vyvážení. Normální hra bude pokračovat, dokud nezůstane jen jedna tabulka devíti. Toto však není skutečné finále.

Jedna kapka

Posledních devět hráčů bude tvořit poslední stůl hlavní události. V roce 2008 chtělo ESPN pro turnaj trochu rozruch, což mělo za následek zpoždění finálového stolu na říjen.

World Series of Poker je událost, kterou by si žádný hráč neměl nechat ujít. Hráči si mohou snadno dávat pozor na Colossus ve dnech 2. až 4. června nebo najít svůj osud v šampionátu seniorů a Monster Stack 17. června, respektive 24. června. Hlavní událost však má přijít až 9. července a po ní bude následovat One Drop 12. až 14. července.

Bitcoinový poker a WSOP

Je pravda, že na letošních událostech se nemůže zúčastnit každý, ale pokroví fanoušci mohou stále zažít akční poker, když hrají online bitcoinový poker. Ještě lépe, mohou si dávat pozor na různé Promo akce World Series of Poker které dávají skvělé výplaty a dokonce i šanci na oslavu Main Event v červenci.

V loňském roce spustila řada pokerových webů o bitcoinech své bonusy a propagace inspirované WSOP, přičemž Americas Cardroom zavedla své Svět série jackpotů.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map