Signály Forexu Stručný přehled zasedání v USA, 13. srpna – smíšené ekonomické údaje dnes vedou ke zmatení trhů

Ekonomická data se po celém světě zhoršují, zejména v posledních měsících. Dnes jsme měli zveřejněno několik důležitých ekonomických zpráv, které vykazovaly zvýšenou slabost, ale dnes jsme zaznamenali také slušná čísla. Začalo to tím Zaměstnanost ve Velké Británii a výdělky. Míra nezaměstnanosti tikala vyšší, ale stále je na slušné úrovni výdělky poskočily výše v červnu opět o tři body, po skoku, který jsme viděli v květnu. Takže data z Británie byla dnes docela pozitivní.

Ale to pro eurozónu nemůžeme říci. The ZEW ekonomický sentiment z Německa a eurozóny má na několik měsíců negativní výsledek a dnes se v negativním teritoriu dále potápěl. Jak čísla z eurozóny, tak z Německa ukázaly, že sentiment klesl na nejnižší úroveň od roku 2011, což znamená, že obě ekonomiky nyní mohou upadnout do recese. Očekává se, že německá zpráva o HDP zítra vykáže kontrakci za 2. čtvrtletí, ale ani 3. čtvrtletí zatím nevypadá příliš dobře, takže recese je v kartách. Zpráva o inflaci z USA byla působivá, stejně jako oba, celkový a základní CPI se minulý měsíc zvýšil o 0,3%, ale i příjmy zaznamenaly velké zpomalení, takže obchodníci po tom zůstali poškrábat se.

Evropské zasedání

 • Zpráva o zaměstnanosti ve Velké Británii – Zpráva o zaměstnanosti, která byla zveřejněna dnes ráno, ukázala, že míra nezaměstnanosti tikala vyšší, i když na 3,9% z předchozích 3,8%. Změna zaměstnanosti vyšla nad očekávání, a to na 115 tis. Oproti očekávaným 60 tis., Zatímco červencová změna počtu nezaměstnaných dosáhla 28,0 tis. Oproti očekávaným 42 tis. Předchozí počet činil 38,0 tis., Ale byl revidován níže na 31,4 tis. Tato zpráva je tedy více pozitivní než negativní.
 • Zpráva o výdělcích ve Velké Británii – Zpráva o příjmech byla ještě lepší než zpráva o zaměstnanosti. Zisk vzrostl podle očekávání v červnu na 3,7% meziročně, z 3,4% v květnu, zatímco květen byl revidován výše na + 3,5% z 3,4% dříve. Působivý byl také průměrný týdenní výdělek (bez bonusů). přichází na 3,9% z 3,8% očekávaných 3 m / r, což je nárůst z 3,6% dříve. Toto jsou opravdu solidní údaje o výdělcích.
 • Ekonomický sentiment se před několika měsíci stal záporným. Dříve byl uvolněn ekonomický sentiment pro Německo a eurozónu a sentiment se dále zhoršoval. Zde jsou čísla:
 • Německý ekonomický sentiment ZEW Očekává se aktuální -13,5 proti -6,3
 • Předchozí -1.1
 • Očekává se očekávání německého ekonomického sentimentu ZEW -44,1 proti -28,0
 • Před -24,5
 • Ekonomický sentiment eurozóny ZEW Očekávání -43,6
 • Před -20,3
 • Čína přísahá, že se jüanu nedotkla – Úředník PBOC učinil několik komentářů k jüanu prostřednictvím agentury Reuters. Řekl, že čínský jüan je v současné době na odpovídající úrovni. Yuanské pohyby nemusí nutně vést k neuspořádaným pohybům kapitálových toků. Jsme šokováni, že USA označily Čínu za „měnového manipulátora“.
 • Americké zasedání

  • Zpráva o inflaci v USA – Zpráva o inflaci v USA byla vydána před nějakou dobou a vypadalo to, že se po pozitivní zprávě z minulého měsíce opět naklonila na pozitivní stránku. Celkový CPI se podle očekávání v červenci zvýšil o 0,3%. Základní CPI však překonal očekávání 0,2% a místo toho se minulý měsíc zvýšil o 0,3%. US YoY CPI ticked vyšší na 1,8% oproti 1,7% očekávaným, oproti 1,6% v červnu. Core YoY CPI bez potravin a energie také tikal vyšší na 2,2% oproti očekávaným + 2,1%.
  • Zpráva o amerických příjmech – Údaje o inflaci byly docela skvělé, i když příjmy nejsou tak vysoké. Skutečný průměrný hodinový výdělek se meziročně snížil na 1,3% z 1,5% dříve. Skutečný průměrný týdenní výdělek meziročně poklesl na pouhých 0,8% z 1,2% dříve.
  • Trump tweeting o clech – Donald Trump před chvílí zveřejnil další tweet o obchodu a clech. “Díky masivní devalvaci jejich měny a čerpání obrovských částek peněz do jejich systému jsou desítky miliard dolarů, které USA dostávají, darem z Číny.” Ceny nejsou vyšší, žádná inflace. Zemědělci, kteří získají více než Čína, by utráceli. Falešné zprávy se nebudou hlásit! “

  Obchoduje v dohledu

  Medvědí NZD / USD

  • Trend je medvědí
  • Zdá se, že vyšší návratnost již skončila
  • MA poskytují odpor

  Trend je i přes poslední skok stále medvědí

  NZD / USD byl medvědí už tři týdny a klesající trend zrychlil, jak čas plyne. Klouzavé průměry odváděly během této doby skvělou práci jako odpor, což tlačilo cenu dolů. I když nyní vidíme skok po pověstech, že Čína a USA mohou brzy mít další schůzku / výzvu k prosazení obchodních jednání. Cena se vyšplhala výše, ale právě teď nalézá odpor na 50 a 100 SMA, což se jeví jako dobré místo pro zkrácení toku.

  Závěrem

  Ekonomická data byla dnes trochu smíšená a trhy se obchodovaly v těsných pásmech. Ale synchronizované komentáře z USA a Číny právě teď pro další rozhovory v nadcházejících týdnech a zpoždění nejnovějších tarifů z USA. To je pozitivní zpráva a na finančních trzích to okamžitě zlepšilo sentiment.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map