Tajemství úspěchu hazardních her bitcoinu? Rychlé výplaty

Skutečnost, že na blockchainu existují bitcoiny a další digitální aktiva, která prakticky zaručují sledování transakcí, způsobuje, že bitcoinové stránky s hazardními hrami okamžitě platí, když hráči vyhrají. Proč je tedy tak důležité, aby tito provozovatelé bitcoinových hazardních her platili včas se skutečně decentralizovanou technologií, která se drží herního průmyslu? Je to proto, že platba včas je nejlepší způsob, jak dosáhnout důvěryhodnosti v bitcoinové i hazardní komunitě.

Proč vyplácet včas

Každý tvrdý hráč sní o tom, že jednou vyhraje. Představte si hráče, který získal všechny věrnostní odměny, které jeho oblíbený web s hazardními hrami nabízí, odehrál všechny hry, vypočítal všechny šance, přečetl si všechny zprávy o zraněních vztahujících se k týmům, které sledují, nakonec zvítězil a poté zjistil mohou vyzvednout své výhry. Vrací se ten hráč někdy zpět na svou zvolenou platformu? Bez šance.

Nejrychlejší způsob, jak přijít o věrného zákazníka, není důsledné a včasné vyplácení hráčů. Podezřelí mají pravdu, pokud jde o online hazard. Online hráči nevidí lidi u pokladny, jak si vyměňují žetony za peníze. Mohou mít důkaz, že všichni ostatní vyhrávají díky prokazatelně spravedlivým údajům otevřeně poskytovaným bitcoinovými kasiny a bezdomovcovými herními weby. Na konci dne však nezáleží na spravedlnosti na světě, pokud hráč nemůže sbírat své výhry.

Které kryptoměny slibují nejrychlejší výplaty?

Bitcoin je bezesporu nejoblíbenější kryptoměnou na světě, jednak jako investiční nástroj v aréně digitálních aktiv, jednak jako nástroj používaný při sázení. Používání kryptoměn k hazardu je rychlejší způsob výplaty z několika praktických důvodů a několika technologických důvodů.

Praktické důvody

Používání digitální měny k hazardu znamená, že není nutné procházet ověřením Know Your Client. To znamená, že nemusíte čekat na nahrání identifikace nebo slyšení od nějakého Čaroděje ze země Oz za oponou, která dává každému privilegium umístit sázku. To také znamená, že provozovatelé hazardních her se nemusí zabývat omezeními poskytovatelů plateb třetích stran, jako jsou Visa, MasterCard, PayPal, Skrill a podobně. To znamená žádné držení finančních prostředků po dobu pěti pracovních dnů k jejich ověření, žádné omezení výběru a výběru vkladů a žádné vyjednávání jakéhokoli druhu. Všechno zůstává mezi provozovatelem hazardních her a hráčem.

Technologické důvody

Bitcoin je nejrychlejší způsob, jak získat výhru v hazardních hrách pro někoho, kdo je ve světě digitálních měn nový a unavuje ho přísně regulovaný nekrytý obchvat. Bitcoin tedy nenabízí hráčům nejvyšší rychlost transakcí. Novější verze bitcoinů, jako např Bitcoinová hotovost a Vize bitcoinového satoshi, nabízejí větší velikosti bloků. Laicky řečeno, větší velikost bloku umožňuje dříve ověřit více transakcí, což umožňuje rychlejší pohyb hodnoty v blockchainu.

Jiné projekty, které nejsou spojeny s bitcoiny, jako je Litecoin, Ethereum a EOS, také poskytují rychlejší transakční rychlosti, což znamená, že když má začít velká hra a je na čase uzavřít sázku, možná je lepší odejít od bitcoinu, protože metoda vkladu je ve skutečnosti nejlepší sázka.

Způsoby, jak zajistit spolehlivé výplaty

Jedním z vyzkoušených, otestovaných a opravdových způsobů, jak zajistit, aby vám byly vyplaceny stránky s bitcoiny, je určitě přečíst si recenze na nejlepších webech. Naši další hráči si stěžují, že nedostali své peníze? Je tu spousta těch hráčů. Může web skutečně poskytnout důkaz, že platí důsledně a včas? To jsou otázky, které si zaslouží odpovědi, než vložíte peníze na jakoukoli stránku s bitcoiny.

Mezi další způsoby, jak zajistit výplaty, patří hledání kryptoměnových kasin bez domova, kde je vše řízeno blockchainem a na člověka je velmi malý vliv. Nevýhodou je, že v případě nesrovnalostí nemusí být komu stěžovat, ale mohlo by to oslovit tvrdého Bitcoinera, který chce být jejich vlastní bankou. Existuje také příležitost hazardovat na prediktivních trzích vytvořených jinými uživateli, což opět znamená, že neexistuje žádný centrální orgán.

Bez ohledu na to, kterou metodu nebo hráči kryptoměny přijímají jako výplatu, nezapomeňte převádět peníze pouze na stránky s hazardními hrami s bitcoiny, které jste ochotni prohrát. Tato lekce platí ještě předtím, než sázíte.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map