Tři důvody, proč kryptoměny utvářejí budoucnost pokeru

Bitcoiny a další kryptoměny budou hrát velkou roli při utváření budoucnosti pokeru. I když hráči pokeru a provozovatelé online pokerových stolů v minulosti přijímali kryptoměny mnohem pomaleji, trend se zrychluje z mnoha různých důvodů. Jakmile se o těchto důvodech dozvíte více, uvidíte, že budoucnost je jasná pro hru, která se díky ESPN stala fenoménem popkultury počátkem roku 2000 a bude díky vlnám kryptoměn pokračovat ve vytváření vln..

Poprvé byly bitcoiny a poker vůbec svázané dohromady

I když pokerovým hráčům a provozovatelům pokerových stránek trvalo nějakou dobu, než se zahřáli na myšlenku hrát si s kryptoměnou, autor bitcoinového whitepaperu Satoshi Nakamoto ve skutečnosti zakódoval plány zahrnout pokerové hry na blockchain do původní struktury kódování. Nakamoto tu práci nikdy nedokončil, ale už na začátku je jasné, co by se stalo bitcoinem, že záhadný vynálezce blockchainové technologie chápal hazard jako platný případ použití kryptoměn.

Nejde jen o strukturu kódování, která považovala hazard za případ použití. První uživatelé bitcoinů také tuto možnost uznávají. Úplně první Bitcoinová pokerová hra proběhlo v roce 2010. Buy-in činil 50 BTC, což je dnes astronomická hodnota.

Vzhledem k tomu, že od té doby uplynulo 10 let, je čas, aby jedna z nejpopulárnějších hazardních her, jaké kdy byly vynalezeny, zahrnovala bitcoiny a kryptoměny, a existuje mnoho důvodů, proč se domnívat, že bitcoiny budou mít dramaticky pozitivní dopad na budoucnost pokeru.

Stále více hráčů pokeru vidí hodnotu při přeměně bankrollu na bitcoin

Existuje velká šance, že jste nikdy neslyšeli o společnosti MicroStrategy Inc., která je veřejně obchodovanou obchodní poradenskou firmou, která za poslední tři měsíce vzrostla o 21% na své podíly v bitcoinech. Jakou hodnotu má společnost v bitcoinu? Přibližně 500 milionů USD. MicroStrategy je jen jednou z institucí, které vytvářejí vlny pro investování velkého množství kapitálu do bitcoinů.

Jack Dorsey, generální ředitel společnosti Twitter i platební společnosti Square, do ní právě nalil 50 milionů dolarů. Pokud miliardáři a těžké váhy Fortune 500 vidí hodnotu v investování do bitcoinů, proč by hráči pokeru nepřijali hazard? Investice do bitcoinů jsou roky přirovnávány k hazardu. Kdo je lepší investovat než hráči pokeru s velkými bankrolly, kteří mají stejně sklon k riziku?

Anonymita a transakce bez hranic umožňují více hráčům pokeru získávat bitcoiny

Poker je nepochybně populární v Severní Americe. Na této straně oceánu považujeme naši schopnost přihlásit se na web s online hazardními hrami a sázet za samozřejmost. Mnoho zemí po celém světě cenzuruje online hazardní hry. Možnost používat bitcoiny k hraní pokeru znamená, že ke hraní nepotřebujete povolení vaší vlády a můžete si vybudovat svůj bankroll, aniž byste se museli obávat, že vám budou peníze odebrány.

Zachování anonymity přidává další vrstvu ochrany pro hráče pokeru, kteří si možná budou muset dávat zvláštní pozor na to, co jim jejich vláda může udělat, pokud budou objeveni nejen kvůli hazardním hrám online, ale jednoduše proto, že v první řadě vlastní kryptoměny. Bitcoin je odolný vůči cenzuře.

PayPal a další poskytovatelé plateb třetích stran se připojují k bitcoinovému šílenství

PayPal oznamuje že v roce 2021 je cílem poskytovatelů plateb poskytnout svým zákazníkům a obchodníkům přístup k bitcoinům a dalším kryptoměnám na mezinárodní úrovni. Kdysi to bylo tak, že jak hráči pokeru, tak provozovatelé hazardních her byli vydáni na milost a nemilost třetím poskytovatelům plateb, pokud jde o to, že musí platit poplatky za přístup do finančního systému, získat souhlas těchto poskytovatelů za účelem podnikání a hraní, a nakonec bude v důsledku toho donucen poskytnout osobní identifikaci, aby mohl provést transakci.

Používání služby PayPal nebo jiných poskytovatelů plateb třetích stran k nákupu kryptoměny vám nemusí nutně poskytnout anonymitu, ale umožňuje vám dělat, co chcete se svou kryptou, jakmile ji zakoupíte. To znamená, že si již nemusíte dělat starosti s blokováním vaší kreditní karty vaší bankou. Krok společnosti PayPal je skvělým signálem pro přijetí kryptoměny. Ukazuje, že platební gigant, který byl kdysi pevně proti zpřístupňování bitcoinů prostřednictvím své platformy, nyní postupuje podle filozofie „pokud je nemůžete porazit, přidejte se k nim“.

Závěrem je, že ať už hrajete Texas Hold’em, 3 Card Poker nebo jakýkoli jiný styl hry, pokud hrajete online, myšlenka pokerových hráčů využívat bitcoiny k buy-inu se brzy stane běžnější než kdy jindy před.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map