Čtyři trendy v oblasti bitcoinových hazardních her do roku 2021

Bitcoiny i hazardní hry naberají na síle, jak se díváme do roku 2021. Oba jsou trendy během jednoho z nejistých, ale nadějných časů v lidské historii. S ekonomikami po celém světě, které se snaží vyrovnat se s dopadem pandemie koronavirů, miliardy lidí doufají v očkování dříve než později, a stále více maloobchodních a institucionálních investorů a provozovatelů kasin, kteří se zajímají o používání bitcoinů a dalších kryptoměn , v roce 2021 by pro oba mohl přijít velký boom.

To znamená, že pokud jste vychytralým uživatelem bitcoinů a velkým hráčem, trendy v obou sektorech směřující do roku 2021 ukazují na příští rok býčí výsledek. Pojďme si promluvit o tom, co se skutečně děje a jaké vzrušující věci čekají na digitální zlato a vaše přátelské kasino.

Zvyšování hodnoty a snižování poplatků

Nedělejte si s tím chybu, bitcoin bude mít v blízké i vzdálené budoucnosti podstatně vyšší hodnotu než 10 000 USD za minci. Někteří odborníci tvrdí, že bitcoiny ve výši 500 000 USD jsou vzdálené méně než 10 let. To znamená, že v roce 2021 by mohl být dostatek prostoru pro rozběh. Vláda Spojených států neustále devalvuje měnu země tím, že tiskne stále více a více, rozšiřuje technologii v decentralizovaném světě (což snižuje poplatky) a další a více lidí hledá způsob, jak se zajistit proti tradičním ekonomikám, věci hledají hodnotu bitcoinu a dolů za poplatky (v dobrém slova smyslu).

Pro provozovatele hazardních her má naprostý smysl to využít. Investice do kryptoměny je riskantní, ale stejně tak klesá váš kapitál ve video pokeru. Zanícení hráči, kteří vědí něco o bitcoinu, představují cílové publikum s největší pravděpodobností obojí najednou. To znamená, že provozovatelé hazardních her, včetně bitcoinů, dalších kryptoměn a blockchainu obecně ve svých obchodních modelech, budou pravděpodobně pěkně profitovat. Nejen z cenového zhodnocení digitálních aktiv, ale z nižších nákladů, které přicházejí s omezováním vztahů s poskytovateli plateb třetích stran a vyšší efektivitou, kterou blockchain nabízí podnikům.

Bezpečnější, soukromější a prokazatelně spravedlivé hraní

Technologie blockchain odstraňuje nutnost zapojení ústředního orgánu do transakce. Znamená to, že provozovatelé hazardních her se nechtějí zapojit do procedur Know Your Client a nechtějí se obtěžovat žádáním o vaše jméno, mohou tak činit, pokud jim obchodní licence, které mají v kterékoli zemi, ve které působí, umožňují proběhne. To také znamená, že kasina mohou ukázat, že každý hod kostkou a každé otočení karet je prokazatelně spravedlivé. Mohou registrovat výsledky her na blockchainu (který lze manipulovat) a zajistit, že máte spravedlivou šanci vyhrát.

Lepší přístup k hazardním hrám s kryptoměnami

Jak se zvyšuje škálovatelnost blockchainu, stále více provozovatelů hazardních her bude schopno obsluhovat stále více zákazníků hazardních her. Jak se kryptoměna institucionálních investic zrychluje, stále více operátorů se bude cítit pohodlně a nabídne větší škálu kryptoměn kromě bitcoinů a etherea.

Přístup ke kryptoměně však není jen o škálovatelnosti blockchainové technologie. Jde také o pokrok v oblasti mobilních her. Mobilní hraní je tu už dlouhou dobu a v dnešní době má každý v kapse smartphone. Co se zatím neobjevilo příliš rychle, jako myšlenka sázet s bitcoiny z vašeho telefonu. Ano, je pravda, že bitcoinové stránky s hazardními hrami mají mobilní aplikace, ale k sázce na sportovní událost se nehodí o moc lépe, než jsou na řadě rulety. Díky nevyhnutelnému šíření sítí 5G bude multimediální a pohybová grafika přitažlivější pro zájemce o živé hraní u stolních her. Tato technologie způsobí revoluci v samotném herním zážitku a díky tomu bude u hráčů větší pravděpodobnost přístupu k jejich oblíbeným hrám přímo na mobilních zařízeních.

Přinejmenším, vzhledem k tomu, že se všechno, co se dnes děje ve společnosti, a různé technologie zlepšující jak herní zážitek, tak přenos kapitálu sbližují, aby byl zážitek z bitcoinového hazardu stále lepší a lepší, se rok 2021 stane bannerovým rokem pro bitcoinové hazardní hry.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map