Úschova bitcoinů: Nejlepší bitcoinové peněženky ve srovnání

Jedním ze základních kusů softwaru při obchodování s bitcoiny je aplikace peněženky. Satoshi Nakamato vydal základní aplikaci bitcoinové peněženky spolu s původním bitcoinovým protokolem. Aplikace však představovala pouze nejzákladnější možnosti.

Vzhledem k tomu, že bitcoinový protokol byl vydán jako open-source, lidé se rychle spojili se svou vlastní vylepšenou verzí peněženek, která poskytuje další funkce. Od roku 2009 se objevily stovky aplikací peněženky, které lidem usnadňují život. Ne všechny jsou však vyrobeny stejně.

Pro uživatele bitcoinů, kteří si chtějí chránit svou skrýš, je důležité vybrat dobrou peněženku. Různé peněženky mají různé funkce a výběr toho správného podle potřeb uživatele je zásadní. Například hráč bitcoinu by potřeboval něco jiného než seriózní investor. Zde je rychlé srovnání pěti nejlepších peněženek na trhu, které pomohou uživatelům bitcoinů při výběru.

Coinbase a Blockchain.info

Kruh

Circle je zajímavá peněženka, která se v poslední době podařilo zasáhnout novinky. Apple oznámil, že plánuje integraci Zakroužkujte do své aplikace pro zasílání zpráv pro novou verzi iOS. To je v souladu se stanovenými cíli peněženky: šířit bitcoin mezi masy.

Společnost Circle se sídlem mimo Ameriku nyní působí v USA, Velké Británii a Číně. Učinil významné kroky ke zpřístupnění díky inovacím, jako jsou platby kontaktů NFC a převody z kreditních karet a bank. Zabezpečení peněženky je i přes tuto přístupnost spolu s anonymitou stále prioritou. Předpokládá se, že objem transakcí prostřednictvím společnosti Circle do konce roku překročí 1 miliardu USD.

Coinbase

Společnost Coinbase, která byla zahájena v roce 2012 v San Francisku, dokázala navzdory svým nedostatkům získat úžasnou popularitu. Hlavním faktorem je skutečnost, že je to velmi pohodlné. Díky mobilní aplikaci a provozům ve 29 evropských zemích, Kanadě, USA a Singapuru mohou lidé provádět rychlé transakce kdekoli.

Navíc umožňuje nákup bitcoinů debetní kartou. Dvoufaktorové ověřování a chladné úložiště zajišťují zabezpečení účtu. Problém je v tom, že peněženka vyžaduje osobní údaje a má vysoké transakční poplatky ve srovnání s jinými peněženkami.

Blockchain.info

Blockchain.info je lépe známý jako web go-to pro získávání nejnovějších statistik o bitcoinech, ať už jde o ceny nebo objem obchodování. Celosvětové pokrytí její peněženky však přitahuje lidi. Jako úložiště pro bitcoiny je aplikace skvělá. Chybí mu však jedna důležitá vlastnost.

Mnoho peněženek dnes umožňuje lidem nakupovat bitcoiny a přidávat je přímo do svých peněženek. Blockchain.info vyžaduje, aby uživatelé nakupovali jinde a posílali bitcoiny do peněženky, což může mít za následek nepříjemnost. Je však snadno použitelný a snadno se nastavuje, což je vynikající pro začátečníky.

Kruh, mycelium a Xapo

Xapo


Další peněženka s celosvětovým přístupem, Xapo je švýcarská peněženka, která rovněž nabízí chladírenské a debetní karty kryptoměny. Peněženka usiluje o maximální bezpečnost s rychlými transakcemi a nízkými poplatky, které se přidávají jako výhody.

Ačkoli jsou transakce rychlé, aktualizace okamžitého zůstatku chybí. Pomalé ověřování pomocí SMS a špatná technická podpora jsou dalšími černými znaky. Peněženka má mobilní aplikaci a lidé mají přístup do svých peněženek pomocí vlastní osobní karty. Xapo se však ve světě online her od loňského roku stalo významným partnerství s CEVO a Leet.

Mycelium

Společnost za Mycelium existuje od roku 2008 a byla tam v přízemí exploze bitcoinů. Podařilo se jí najít si své místo, ale společnost se letos na začátku vydala na agresivní inovace.

Začalo to novou aplikací pro mobilní peněženku s aktualizovanými produkty a funkcemi, které usnadňují správu bitcoinů, jako je generování papírových klíčů a snazší nákup bitcoinů. Na zabezpečení se zaměřuje peněženka se záložními kopiemi účtů, aby je bylo možné po krádeži obnovit. Pro obnovení je nutné heslo založené na semenu 12 slov.

Díky těmto možnostem by lidé měli mít peněženku, která by měla odpovídat jejich potřebám. Měli by mít na paměti, že některé peněženky se lépe používají pro každodenní transakce, zatímco jiné jsou pro dlouhodobé ukládání finančních prostředků. Webové peněženky, které nabízejí pohodlí pro malé bitcoinové transakce, jsou perfektní v bitcoinovém hazardu. Ale najít ten správný pro každý typ uživatelů nebo hráčů závisí na tom, které faktory peněženky upřednostňují více.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map