USD / CAD obchody se dostaly pod čerstvý prodejní tlak uprostřed zkreslení prodeje v amerických dolarech!

Během páteční asijské obchodní relace USD / CAD měnovému páru se nepodařilo zastavit jeho rané ztráty a zůstal v depresi, téměř klesl pod hranici 1 3300. Prodejní tlak kolem měnového páru USD / CAD však mohl být spojen s medvědí zaujatostí široce založeného amerického dolaru, což bylo vyvoláno rizikovým tónem trhu. Kromě toho pozitivní údaje o nezaměstnanosti v USA také měly vliv na dolar, což přispělo ke ztrátám měnového páru. Naopak jeden z klíčových faktorů, který pomohl omezit hlubší ztráty měnového páru, lze považovat utlumené / rozsahově vázané obchodní pohyby cen ropy. V době psaní tohoto článku se měnový pár USD / CAD obchodoval na 1,3353 a konsolidoval se v rozmezí mezi 1,3341 a 1,3367.

Sentiment obchodování na globálním trhu bliká zeleně od začátku dne a očekává se, že týden skončí ziskem. Pozitivní nálada na trhu je však podporována optimismem ohledně možné vakcíny a léčby vysoce infekčního koronaviru. Tyto naděje byly posíleny po zprávě, že společnost Novavax Inc zahájila v pozdní fázi klinické studie s jejich vakcínami proti koronavirům ve Velké Británii. Experimentální vakcína je vyráběna na základě partnerství s vládní pracovní skupinou pro vakcíny.

Sentiment rizika na trhu byl dále posílen poté, co demokraté ve Sněmovně reprezentantů USA vzbudili naději v stimulační balíček COVID-19 ve výši 2,2 bilionu dolarů. Mezitím mluvčí Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosi a americká ministryně financí Steven Mnuchin rovněž naznačili obnovení zpožděných stimulačních rozhovorů, což byl další faktor, který zvýšil naděje na stimulační balíček.

V důsledku toho se široce založenému americkému dolaru nepodařilo získat žádnou pozitivní trakci a zůstal medvědí den. Ztráty v bankovkách lze navíc připsat také riziku tržního rizika, ale mohou být také spojeny s nepříznivými údaji o nezaměstnanosti v USA, což vyvolalo obavy, že oživení ekonomiky USA selhává. Pokud jde o údaje v USA, počet občanů USA, kteří se za poslední týden hlásili k nezaměstnanosti, vzrostl na 870 000, což naznačuje zastavení hospodářského oživení a zdůrazňuje naléhavou potřebu Kongresu přijmout podpůrná opatření. Ztráty v dolaru však držely měnový pár USD / CAD pod tlakem. Mezitím poklesl index amerického dolaru, který sleduje dolar vůči koši jiných měn, do 21:52 SEČ (1:52 GMT) o 0,03% na 94,365.

Sentiment obchodování na trhu však nebyl ovlivněn rostoucím počtem případů COVID-19 na celém světě a čínsko-americkým soubojem. Na americko-čínské frontě napětí mezi těmito dvěma ekonomickými giganty nabralo na rychlosti poté, co americké ministerstvo spravedlnosti vyzvalo soudce, aby vládě zakázal WeChat z obchodů s aplikacemi. Podle poslední zprávy počátkem pátku americké ministerstvo spravedlnosti vyzvalo federálního soudce v San Francisku, aby vládě zakázal společnost Apple Inc a Google nabízet WeChat ke stažení v jejich obchodech s aplikacemi..

Naopak ceny ropy nedokázaly udržet mírné zisky z počátku dne a před evropským zasedáním začaly blikat smíšené signály. Důvod utlumených cen ropy však lze připsat obavám z přebytečné nabídky a nižší poptávky. Zprávy Libye, že obnoví vývoz ropy, navíc zvýšily tlak na ceny ropy. Smíšený sentiment ohledně cen ropy má tedy tendenci podkopávat poptávku po loonie, které je měnou spojenou s komoditami, a to se stalo klíčovým faktorem, který by mohl pomoci omezit hlubší ztráty měnového páru.

Při absenci větších dat / událostí se obchodníci na trhu zaměří na projev člena FOMC Williamse. Kromě toho bude klíčem ke sledování také objednávka zboží dlouhodobé spotřeby m / m. Mezitím se všechny oči budou také dívat na pohyb titulků USD a koronavirů, protože hrají klíčovou roli v měnovém páru.

Denní podpora a odpor

S1 36,93

S2 38,41

S3 39.02

Otočný bod 39,89

R1 40,5

R2 41,38

R3 42,86

USD / CAD je podporován nad úrovní 1,334 a zavírání svíček nad úroveň 1,3347 může vést k vzestupné tendenci až do úrovně 1,3450. Očekává se, že 50 období EMA a MACD udrží komoditní měnu na vzestupu. Na spodní straně může USD / CAD najít podporu na úrovni 1,3240. Hodně štěstí!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map