Spojené státy americké po jednotlivých státech přijímají opatření k legalizaci hazardních her. Je přirozené předpokládat, že nakonec v ne příliš vzdálené budoucnosti vám každý americký stát umožní, pokud budete chtít, hazardovat. To neznamená, že s bitcoiny bude snadné hazardovat. Alespoň ne prostřednictvím provozovatele kasina se sídlem ve Spojených státech. Zde je vše, co potřebujete vědět o hazardních hrách s bitcoiny v Americe.

Bitcoinové hazardní hry nejsou ve Spojených státech legální

I když je možné, aby si nadšenci bitcoinových hazardních her žijící v Americe našli provozovatele kasina, který vám s nimi umožní vybudovat si bankroll, neznamená to, že bitcoinové hazardní hry jsou ve Spojených státech legální. Stejně jako mnoho jiných vlád po celém světě je otázka, jak regulovat kryptoměny a jejich používání, stále aktuální. Pravidla hazardních her v Americe jsou přísná po celá desetiletí a teprve v posledních dvou nebo třech letech se myšlenka státní legislativy a země nabrala na síle.

To znamená, že ve Spojených státech není povoleno zakládat ani zřizovat pobočky s bitcoiny. Proto když se podíváte na podmínky na daném webu, všimnete si, že ústředí se obvykle nacházejí na vzdáleném ostrově s příznivějšími hazardními a daňovými předpisy pro provozovatele hazardních her. Prozatím je legální bitcoinové hazardní hry v Americe stále pipedream.

Doufejme, že se Spojené státy této příležitosti brzy probudí. V roce 2012 došlo k počtu transakcí souvisejících s hazardními hrami Bitcoinový blockchain se zvýšil o 500%. Vzhledem k tomu, že současná cena se bude v průběhu roku 2020 dále zvyšovat, hazardní hry budou s přibývajícími roky růst pouze jako případ použití kryptoměny..

Ve Spojených státech se vyvíjí regulace kryptoměn

Před sedmi lety Spojené státy souhlasily s tím, že kryptoburzy jsou platnými vysílači peněz. Kryptoměny jsou nyní podle zákona považovány za náhražky běžné fiat měny. IRS pohlíží na kryptoměny jako na majetek a účtuje daň z těchto transakcí, což z regulací trochu odnáší břemeno kryptoměn. Takže na jedné straně na federální úrovni vláda ověřuje kryptoměny jako platné pro výměnu a na druhé straně to IRS považuje za vlastnictví.

V roce 2018 Komise pro burzu cenných papírů oficiálně povolila veřejné obchodování s deriváty kryptoměny na akciovém trhu. To nyní znamená, že investoři mohou vkládat peníze do kryptoměny legálně, aniž by museli vlastnit samotné skutečné coiny. To nedělá nic pro přímé hraní hazardních her, ale zvyšuje to pravděpodobnost, že trh s kryptoměnou dozrává a stabilizuje se a že svět ji nadále považuje za platnou zásobu hodnoty, která by měla nakonec zvýšit zájem v odvětví hazardních her a mezi americkými regulačními orgány těla.

Stav hazardních her s bitcoiny ve Spojených státech v roce 2020

Finanční akční skupina představuje skupinu více než 200 zemí zaměřených na omezení boje proti praní peněz a financování terorismu s rozsáhlým plánem pro sledování transakcí a regulaci finančních trhů po celém světě. Cestovní pravidlo FATF vyžaduje, aby poskytovatelé služeb v oblasti virtuálních aktiv shromažďovali informace o příjemcích a původcích zapojených do transakcí v hodnotě 1 000 USD nebo více. To znamená, že jakýkoli podnik, který usnadňuje transakce s kryptoměnou, bude muset být ve velmi blízké budoucnosti pečlivý při shromažďování informací.

Tato bariéra je jakýmsi dvousečným mečem pro bitcoinové hazardní hry ve Spojených státech. Na jedné straně by ustanovení uvedená v pravidle cestování mohla odradit většinu podniků od dokonce vstupu do prostoru hazardu. Na druhé straně seriózní podniky přijdou s způsoby, jak se s pravidly vypořádat a dodržovat je. Z dlouhodobého hlediska je to dobrá věc, protože to dále legitimizuje myšlenku používání kryptoměn k hazardu v Americe.

Celkově vzato zákonnost hazardních her s bitcoiny ve Spojených státech napodobuje to, co ostatní země dělají pro regulaci kryptoměny obecně. Myšlenka, že provozovatel hazardních her se sídlem ve Spojených státech bude akceptovat bitcoiny, je pravděpodobně ještě několik let. Prozatím se pravděpodobně budete muset spokojit s používáním své kryptoměny k sázení na offshore webu založeném na offshore. To pro vás pravděpodobně není nový nápad. Pokud ale bude cena bitcoinů v průběhu let stále stoupat a stoupat, regulačním orgánům nezbude nic jiného, ​​než vydělat na šílenství a začít legalizovat bitcoinové hazardní hry.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me