Výměny BTC těží z platformy AlphaPoint

AlphaPoint Exchange Platform

Jak bitcoin směřuje k tradičnímu přijetí, poptávka po firmách, jako je Výměna bitcoinů roste. To si žádá poskytovatele služeb, kteří mohou podporovat začínající podniky a dokonce i zavedené společnosti, které uspokojují tyto potřeby na trhu.

V tu chvíli vstupuje do hry společnost AlphaPoint, společnost, která nabízí platformu pro digitální směnárny a remarketingové platformy. Náš korespondent CoinPoint hovořil s Vadimem Telyatnikem, generálním ředitelem společnosti AlphaPoint, který osvětlil, jak jeho podnikání ovlivňuje ekosystém bitcoinů.

CEO Vadim TelyatnikovDokonce vyjádřil svůj zájem o „transparentnost a prokazatelně spravedlivé hraní“, které umožňuje digitální měna, což ukazuje na náznaky pravděpodobné spolupráce Výměnná platforma AlphaPoint s bitcoinovým hazardem a dokonce Bitcoin forex trhy v budoucnosti.

Ahoj Vadime. AlphaPoint působí na trhu bitcoinů. Jak jste se začali oddávat bitcoinu nebo obecně kryptoměně?

Brzy poté, co jsem prodal svou poslední společnost společnosti OpenX, jsem pomohl založit Admire Capital, systémový hodnotový a aktivistický zajišťovací fond. Začali jsme obchodovat s bitcoiny v Admire, ale rozhodli jsme se, že není dostatek likvidity, abychom to mohli sledovat jako samostatnou strategii. Ačkoli jsme ve společnosti Admire nesledovali bitcoiny, zamiloval jsem se do blockchainu a základní technologie. Vidění obrovského potenciálu mě nakonec přivedlo k rozhodnutí, že právě zde musím věnovat 100% své energie.

Jak byste popsal vztah mezi vaším nejnovějším počinem a kryptoměnou?

Úlohou AlphaPoint je budovat a udržovat spolehlivou, škálovatelnou infrastrukturu pro burzy a podniky, které potřebují přístup k likviditě. Poskytováním technologií a infrastruktury burzám pomáháme zajistit, aby měl každý člověk na světě snadný přístup k nákupu a prodeji digitální měny.

Naším posláním je usnadnit podnikům zahájení, rozšiřování a provozování digitálních směnáren po celém světě. Poskytujeme platformu SaaS, která umožňuje podnikatelům rychle zahájit vlastní směnárnu digitální měny a pomáhá zavedeným firmám přidat podporu digitálních měn do jejich aktuálních nabídek. Nakonec se snažíme pomoci změnit způsob, jakým obchoduje svět a běžní lidé.

Jakých pozoruhodných úspěchů jste dosáhli při provozování svého podnikání od jeho zahájení?

Spuštění našeho prvního klienta počátkem roku 2014 a dosažení našeho patnáctého milníku pro klienty byly velkým počátečním úspěchem. Nedávno jsme byli neuvěřitelně nadšení, když Bitfinex, největší světová burza BTCUSD se rozhodla migrovat na naši platformu.

Bitfinex

A co hlavní výzvy, kterým čelíte při prosazování své věci?

Naše rané výzvy byly všeho technického rázu se zaměřením přímo na budování co nejrychlejší a nejškálovatelnější platformy. S většinou výzev, kterým dnes čelíme, se setkáváme nepřímo prostřednictvím našich klientů. Často čelí regulační nejistotě a výzvám při zajišťování bankovnictví. V reakci na to jsme podnikli kroky, které klientům pomohou automatizovat procesy dodržování předpisů, vzdělané výměny informací o regulačních problémech a pomohly jim s bankovními vztahy, kdykoli je to možné.

Na trhu došlo k významným změnám oproti loňskému roku. Jak byste dnes popsal bitcoinovou ekonomiku?

Právě teď vidíme vrstvu infrastruktury nezbytné pro další vlnu aplikací. Společnosti, které získaly největší trakci v bitcoinovém prostoru, byly zatím zaměřeny na infrastrukturu (burzy jako Bitfinex nebo peněženkové služby jako Coinbase) a viděli jsme, že dnes jsou nad touto vrstvou úspěšně implementovány aplikace pro obchodníky obchodníci přijímají bitcoiny. Dalším krokem je využití rostoucí základny infrastruktury k vytváření inovativních aplikací orientovaných na spotřebitele pro širší přijetí.

Věříme, že s rozšiřováním užitečnějších aplikací se zvýší poptávka po bitcoinech, což dlouhodobě sníží volatilitu. Věříme také, že používání aplikací zamykajících bitcoiny na stávající měny (např. Tether, Bitreserve nebo Coinapult Locks) bude i nadále růst v popularitě jako způsob řízení volatility.

Už jste však dospěli k predikci ceny bitcoinu?

V tuto chvíli mám 50/50, že se to stabilizuje kolem 100 nebo 400 $.

Jakým způsobem podle vás AlphaPoint pozitivně ovlivňuje globální propagaci a přijetí bitcoinů?

Aby mohl bitcoin dále růst a vyvíjet se, je zásadní, aby jej bylo možné rychle a snadno vyměnit za jakoukoli fiat měnu a naopak. To platí, ať už je koncovým uživatelem jednotlivec nebo nadnárodní podnik. Poskytujeme tržišti osvědčenou a bezpečnou architekturu pro vytváření těchto výměnných řešení.

Nabídka AlphaPointJak se díváte na účinky altcoinů nebo technologie Bitcoin 2.0 na budoucnost bitcoinů?

Stejně jako zbytek komunity jsme nedočkaví, co se stane s projekty Sidechains, Ethereum, Omni a podobnými. Jsme nadšení z typů aplikací, které lze postavit na technologii Bitcoin 2.0, a věříme, že se v budoucnu budou široce používat.

Jaké jsou vaše plány pro vaše podnikání? Plánujete se brzy rozšířit?

Právě teď je naším plánem pokračovat v budování AlphaPoint do toho, o čem všichni věříme, že to může být technologie „Intel Inside“ pohánějící světovou premiéru směnáren.

Náš tým jsme za posledních několik měsíců exponenciálně rozrostli a připravujeme řadu nových projektů, které budeme ohlašovat v průběhu roku 2015. Jsme nadšení z našeho nového frontendu, který jsme minulý měsíc předvedli ve FinovateEurope. Jedná se o zcela novou sadu nástrojů založenou na widgetech, která klientům umožňuje nasadit uživatelskou zkušenost s téměř nulovou dobou zpracování.

Nyní, když si bitcoin získává větší pozornost, jakou radu můžete dát tisícům bitcoinových nadšenců, zejména novým osvojitelům a podnikatelům?

To jsou ještě začátky. Mnoho problémů stále čeká na vyřešení a komunita vždy touží po inovacích a vhledu. Je důležité mít na paměti, že i když se buduje další infrastruktura, která připravuje cestu pro další vlnu aplikací, stále neexistuje žádná zabijácká aplikace pro bitcoiny nebo blockchain. Podnikatelé by se měli zaměřit na vytváření této vražedné aplikace.

Než skončíme, jedním ze silnějších bitcoinových trhů zůstává bitcoinové hazardní hry. Máte nějaké názory na toto odvětví?

Nepracujeme přímo v prostoru hazardních her, ale jsme nadšeni příležitostmi, které vidíme pro transparentnost a prokazatelně férové ​​hraní. Výměny se často používají ve spojení s hazardními stránkami pro převod bitcoinů / fiatů.

Veškeré další informace, které byste chtěli sdílet se světem?

Předpovídám, že dopad blockchainu na platební průmysl bude nakonec konkurovat dopadu internetu na média a obsah. Schopnost hrát roli a pomoci posunout průmysl vpřed je neuvěřitelně vzrušující.

Přeji vám všechny úspěchy s AlphaPoint a moc vám děkuji.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map