Wargaming & BitPay se spojily, pomáhá šířit bitcoiny

Jednou z největších překážek, kterým bitcoin musí čelit, je získat široké přijetí od velkých podniků. Populární použití kryptoměny v online hraní je omezené, protože je to stále jen zlomek velkého odvětví iGaming, i když jsou hazardní hry populární.

Z tohoto důvodu je skvělou zprávou slyšet o partnerství Wargaming.net se společností BitPay. BitPay, jedna z největších společností zpracovávajících bitcoinové platby, nyní umožňuje americkým hráčům MMO her zdarma hrát virtuální zlato za nákupy ve hře pomocí bitcoinů.

Hraní může být jednou z „zabijáckých aplikací“ technologie a podporuje přijetí a větší využití pomocí popularita esportů a další online hry. Bitcoin jako jednodušší a levnější způsob provádění online obchodních transakcí poskytuje hráčům Wargamingu lepší alternativu k přísným transakcím s kreditními kartami.

Zdarma hry MMO v pořádku s bitcoiny

Wargaming se proslavil svou vynikající knihovnou strategických válečných her MMO. Mezi hry společnosti patří oblíbená hra World of Tanks s několika variacemi a spinoffy, jako jsou World of Airplanes a World of Battleships. Fanoušci těchto her mají miliony po celém světě.

Wargaming.net

Jednou z důležitých vlastností produktů Wargaming je, že je lze hrát zdarma. Hry jsou financovány nákupem virtuálního zlata, které se používá k nákupu power upů a vozidel pro hráče. Výsledkem je, že online obchod společnosti zpracovává tisíce plateb každý den.

Úlohou bitcoinu v nedávném partnerství je zajistit, aby byl herní nákup mnohem rychlejší a pohodlnější pro hráče. Při upgradu zbraní nebo nákupu doplňků již nebudou muset poskytovat finanční podrobnosti, aby převedli své peníze na virtuální zlato. S bitcoinem mohou očekávat bezpečné a rychlé procesy pomocí BitPay.

Co BitPay přináší ke stolu

Tady přichází na řadu BitPay. Procesor plateb Bitcoin, založený v roce 2011, je v mladém odvětví plateb Bitcoin od doby, kdy začal vzkvétat. To mu poskytlo zkušenosti s lepší integrací platebních schémat bitcoinů do již existující platební infrastruktury. Díky zavedení bitcoinových plateb pro americké zákazníky si hráči budou moci snáze nakoupit.

BitPay navíc zavádí používání peněženek platebního protokolu jako součást partnerství Wargaming. Tento konkrétní bitcoinový standard, který byl poprvé představen v BIP 70 v roce 2013, byl vyvinut, aby bitcoinové platby byly ještě rychlejší a bezpečnější.

Podle příspěvku na blogu BitPay:

“Jsme nadšeni, že můžeme hráčům Wargamingu přinést bitcoiny.” Bitcoin je postaven pro online zážitky, jako jsou hry, a jsme odhodláni pomáhat společnostem, jako je Wargaming, používat tuto technologii, aby tyto zážitky byly pro uživatele plynulejší, bezpečnější a zábavnější. “

Mezi používáním peněženek platebního protokolu a běžných bitcoinových peněženek existují tři znatelné rozdíly.

Nejprve se místo platební adresy odešle adresa URL. Zákazníci kliknou na odkaz a jejich bitcoinová peněženka na odkaz automaticky odešle požadavek platebního protokolu. To eliminuje možnost překlepů, které mohou mít za následek odeslání nesprávné adresy nebo částky. Zadruhé, Platební protokol zrychluje zpracování zkopírováním záznamu transakce a jeho opětovným vysíláním prostřednictvím serveru BitPay. Tím je zajištěno rychlejší zpracování transakce.


Za třetí, použití platebního protokolu umožňuje rychlejší vrácení peněz. Ačkoli bitcoinové transakce nelze zrušit, lze provést další transakce za účelem vrácení použitých bitcoinů (hlavní překážkou rychlého vrácení peněz je určení ověřené adresy). U standardů platebního protokolu zasílá peněženka zákazníka při každé platbě automaticky ověřenou zpáteční adresu, což snižuje obvyklou zákaznickou podporu tam a zpět.

BitPay

Podpora přijetí bitcoinu v online hraní

Zvýšená expozice pro bitcoiny může být jen dobrá zpráva. To platí zejména tehdy, když to lidé vidí v akci. Toto partnerství mezi Wargaming a BitPay je jen špičkou ledovce, protože bitcoin získává větší přijetí.

Online hraní je ideálním prostředím pro bitcoiny, aby plně využily své zdatnosti, za předpokladu, že komunita iGaming celosvětově stále roste. To se již odráží ve zvyšující se pozornosti a poptávce po bitcoinových automatech, stolních hrách a dokonce Sázení bitcoinových eSportů. Ačkoli přístup je odlišný od přístupu ostatních webů s online hrami, jako je Leet, Wargaming již vystavuje více mladých generací spotřebitelů výhodám bitcoinů.

BitPay na druhé straně nadále přidává další jména do svého seznamu obchodů a organizací, které pomohla vystavit platební technologii Bitcoin. Na palubě jsou také PayPal i NETELLER, které lze použít k zasílání bitcoinových vkladů do určitých online kasin, a připojují se k více než 60 000 obchodníkům využívajícím BitPay.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map