Analýza bitcoinů, etherea a zvlnění za týden 24. září až 30. září

reklama Phemex

Google draží kromě zákazu krypto reklam i částečně. Ripple Craziness Continues as Coinbase new listing policy could open doors for XRP’s listing. Mezi korporacemi Walmart říká dodavatelům „Blockchain or Bust“. Řešení poptávky po stablecoinech Circle uvádí stablecoin (USDC). Mezi novinkami v oblasti regulace se Crypto Leaders setkali s Capitol Hill a diskutovali o budoucnosti kryptoměny. Mezi výměnami, Mt. Gox Trustee oznamuje prodej kryptoměn v hodnotě 230 mil. USD od března 2018. Mezinárodně se prominentní indická burza kryptoměn Zebpay stává první katastrofou zákazu kryptoměny indickým regulátorem, zatímco případ u vrcholového soudu proti zákazu by měl být slyšen tento týden

Google tento týden oznámil, že jejich všeobecný zákaz reklam souvisejících s kryptoměnou skončí v říjnu. Aktualizované zásady však neznamená, že se bude jednat o reklamu zdarma pro všechny. Reklamy na ICO, peněženky a obchodní poradenství jsou stále na černé listině a schválené reklamy se mohou zobrazovat pouze ve Spojených státech a Japonsku. Po vedení Facebooku musí společnosti spřízněné s kryptografií vyplnit žádost o reklamu svých produktů nebo služeb.

Ceny XRP poskočí, když se americká bitcoinová burza Coinbase připravuje na seznam dalších kryptoměn, oznámila společnost. Coinbase v současné době nabízí bitcoiny, bitcoinové hotovosti, ethereum, ethereum classic a litecoin. Ve svém blogu společnost oznámila, že v současné době pracuje na otázkách dodržování předpisů a předpisů, které dále připraví cestu pro získání dalších aktiv. Bylo v něm uvedeno: „Nový proces začíná formulářem pro emitenty k odeslání aktiv k zařazení na burzu Coinbase, které vyhodnotíme na základě našeho rámce digitálních aktiv. Formulář žádosti a rámec digitálních aktiv budou pravidelně aktualizovány a náš formulář bude označovat nejnovější verzi rámce, proti kterému se hodnotíme. “

XRP má ve svém názvu také další novinky, protože pokles cen za posledních pár týdnů byl spojen s prodejem XRP od Jed McCaleba. Digitální token zaznamenal v předchozích týdnech výrazný pokles cen a spoluzakladatel společnosti Jed McCaleb v tomto procesu „zrychlil“ svůj prodej XRP a do července odprodal až 40 000 tokenů denně. Poté v srpnu každý den prodal téměř 500 000 XRP. Nyní, když cena zvlnění v posledních dnech vzrostla, lze očekávat, že McCaleb posunul svou strategii. Pokračoval však v prodeji tokenu v hodnotě přibližně 150 000 $ každý den. McCaleb neprozradil svou strategii jinak, než aby řekl Wall Street Journal, že „neprodává více, než [souhlasil] s Ripple“.

Walmart tento týden informoval partnery, že kalifornští dodavatelé produktů se musí připojit k jejich blockchainovému systému dodavatelského řetězce nebo ztratit podnikání. Přechod na sledování produkce blockchainu by měl Walmartovi pomoci snížit rozsah stažení v případě kontaminace. Frank Yiannas, viceprezident společnosti Walmart pro bezpečnost potravin, novinářům řekl, že Walmart již dva roky pilotuje technologii blockchain, takže požadavek „by ve skutečnosti neměl být překvapením“.

Stablecoiny jsou zpět ve zprávách, protože Circle uvádí stablecoin (USDC). Možná v jednom z podivných trendů v prostoru kryptoměny spustila bostonská platební společnost Circle svůj stabilní dolar vázaný na dolar zvaný USDC. Toto vydání následuje po spuštění kryptoměny směnárny Gemini’s stablecoin (GUSD). I když tyto stablecoiny nejsou v přímé konkurenci, protože pravděpodobně budou nativní pouze pro každou burzu (Circle = Poloniex), předpokládá se, že odtrhnou některé podíly na trhu od vůdce stablecoinů Tether (USDT).

Více než padesát účastníků se v úterý připojilo k diskusi u kulatého stolu, kterou pořádal rep. Warren Davidson, R-Ohio, aby diskutovali o budoucnosti světa kryptoměn. Klíčovým bodem bylo, že váha regulační nejistoty potlačí inovace, protože společnosti se budou bát nadměrně přidělit prostředky k páchání právních přestupků kvůli nesprávné interpretaci zákonů.

Přečtěte si také: Bitcoin & Crypto Market se zaměřením na Bull Rally, odborníci vysvětlují proč

Podle nedávného vydání na webu Mt Gox, Mt. Gox Trustee, Kobayashi údajně od března 2018 prodal bitcoiny v hodnotě 230 mil. USD a bitcoinové hotovosti, zveřejnila zprávu o Mt. Web společnosti Gox. Mt. Gox byla bezpochyby nejpopulárnější bitcoinovou burzou na světě před hacknutím v roce 2014.

Přední indický operátor směnárny kryptoměn, společnost Zebpay, ukončila své směnárenské operace s účinností od 28. září. Ve svém prohlášení na svém blogu společnost Zebpay uvedla: „V tomto okamžiku nejsme schopni najít rozumný způsob, jak provádět směnárny v kryptoměně. V důsledku toho zastavujeme naše výměnné aktivity. Dnes v 16:00 (28. září 2018) zrušíme všechny nevyřízené objednávky kryptoměn a připíšeme vaše kryptoměny / tokeny zpět do vaší peněženky Zebpay. Do odvolání nebudou přijímány žádné nové objednávky. “ Dodala však: Peněženka Zebpay bude i nadále fungovat, i když se výměna zastaví, a jeden může volně vkládat a vybírat mince / žetony do své peněženky.

Apexový soud může z Indie v příštím týdnu projednat zákaz zákazu kryptoměn ze strany Reserve Bank of India. Když už mluvíme o případu, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Koinex Rahul Raj řekl médiím, že „Podle toho, jaký bude verdikt nejvyššího soudu, bude v regulačním rámci, regulačních orgánech nebo burzách existovat nějaký jiný druh sentimentu nebo pohybu. nebo se uživatelé ocitnou v situacích s mnohem větší jasností, jak bude tento prostor vypadat v příštích několika týdnech nebo měsících. “

bitcoinZdroj: Coin360.io

Bitcoin (BTC)

Poté, co byl BTC v posledních několika týdnech v zelených, říká, že tento týden malý prodej končící týden poklesl o 2%. Ceny zasáhly nejvyšší bod 6 785,03 USD a nejnižší bod 6 381,86 USD během týdne. Kromě odlehlých hodnot BitMEXu, které měly objemy 19,31%, byly burzy, které byly tento týden aktivnější, v objemech s BTC u různých párů, Bithumb (3,00%), Binance (2,57%) a DOBI Trade (2,31%),

Mezi prominentními hlasy řekl Tom Lee ze společnosti Fundstrat, že stabilita bitcoinu na 6 000 $ bez ohledu na jeho nižší maxima je optimistická. Lee citoval Blooomberga, který řekl: „6 000 $ je úroveň, která je důležitější, než jsme si uvědomovali. Začátkem letošního roku jsme poukazovali na 6 000 $ jako zlom pro těžbu bitcoinů, aby tato úroveň měla zůstat. Skutečnost, že zde bitcoin drží, je velmi dobrá zpráva. Myslím, že na konci roku jsou katalyzátory, takže si myslím, že i přes nižší výšky, které jsme viděli, si myslím, že začínáme couvat, “

Ethereum (ETH)

Ethereum bylo opět vidět, jak si vyměňuje místa s XRP na seznamu největších kryptoměn podle marketcap. Přestože znovu získal své místo zpět, XRP je v hrozivé vzdálenosti. Ceny etheru byly nahoře tento týden na úrovni 245,11 USD a byly na minimu 206,49 USD, které se zmenšovaly na hranici téměř 200 USD. Trhy, které byly v tomto týdnu objemnější, s ETH napříč různými páry, byly DOBI Trade (5,82%), Binance (4,78%) a Huobi (4,40%)

Stejně jako bitcoin, i pro Ethereum byl citován Tom Lee, který tentokrát řekl CNBC, že poslední čtyři ze čtyřkrát zaostávaly za svými vrstevníky tak špatně, že díky dvěma standardním odchylkám ether zaznamenal „zásadní obrácení trendu“. Lee také uvedl, že sentiment vůči ETH byl příliš negativní a že token, který svými dvěma směrodatnými odchylkami nedosahoval dobrých výsledků, byl „znamením kapitulace“.

Zvlnění (XRP)

Ripple’s XRP má i tentokrát bláznivé období s očekáváním, že změna politiky Coinbase může otevřít dveře XRP na renomované burze. Nahoře tento týden byly ceny XRP na 0,587431 USD a směrem dolů to bylo 0,441519 USD. Burzy, které byly tento týden aktivnější v objemech s XRP napříč různými páry, byly Bitbank (12,65%), Upbit (12,55%) a Binance (11,10%)  

CoinField, nejpokročilejší kanadská burza bitcoinů a kryptoměn, tento týden pro XRP oznámila, že zkoumá možnost výroby XRP jako své základní měny.

Ostatní hybatelé a třepačky

Ostatní mince, které se tento týden vyrobily nahoře a dole podle Coin Market Cap (přístup k 30. září v 23:30 IST), byly

Stěhováci

  • ETERNAL TOKEN – ukazuje nárůst o 714,23%
  • EJOY – vykazuje nárůst o 390,55%
  • ONG – vykazuje nárůst o 220,57%

Třepačky

  • Concierge Coin – ukazuje pokles o 69,69%
  • Coin2Play – ukazuje pokles o 57,31%
  • Síť Banyan – ukazuje pokles o 39,07%

Co si myslíte, jaký by to byl sentiment kryptotrhů příští týden? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map