Analýza cen bitcoinů [BTC], etherea [ETH], zvlnění [XRP] pro týden 23. července až 29. července

reklama Phemex

Býci si užívají pozitivity sentimentu, protože bezpečně berou bitcoiny nad 8 000 USD, ale altcoiny nereplikují stejný běh, celková tržní kapitalizace mincí je na vzestupu SEC nadále zpožďuje a odmítá bitcoinové ETF aplikace, Google odstraňuje MetaMask a zakazuje aplikace pro těžbu kryptoměny ze svých obchodů,

Zdá se, že býci se drží na půdě kryptoměn již druhý týden, když úspěšně zvedli ceny BTC nad 8K. Bohužel tomu tak bylo pouze u bitcoinů, protože většina altcoinů, včetně Ethereru, Ripple a Bitcoin Cash, jej nemohla replikovat, protože měla smíšený týden s úzkou pozitivní cenou nebo v některých případech negativními pohyby.

Zatímco akce pokračovala na trhu, byla kryptoměna zaneprázdněna spoustou dalších zpráv. Celkový tržní strop tohoto týdne se rovněž zvýšil téměř o 5%, což naznačuje příliv finančních prostředků do, protože BTC opět zachycuje některé pozitivní zprávy v první linii v médiích. Z technologického hlediska Google bez jakéhokoli vysvětlení náhle odstranil rozšíření prohlížeče Dapp MetaMask z obchodu rozšíření Chrome.

Google také aktualizoval své pokyny pro svůj obchod Play, který nyní blokuje aplikace zabývající se těžbou kryptoměny. Z regulačních orgánů americká SEC odložila své rozhodnutí o pěti žádostech o bitcoinové ETF podané poskytovatelem fondů Direxion do září, zatímco zamítla žádost o ETF podanou dvojčaty Winklevoss.

bitcoinZdroj: Coin360.io zpřístupněno 29. července 2018 v 10:55 IST.

Bitcoin [BTC]

Bitcoin tento týden zaznamenal silnou špičku kolem 10,5%, která se pohybovala nad 8000 USD, což dává býkům kontrolu nad druhým týdnem. Bitcoiny, umístěné vysoko nad zónou bezpečnosti 8 000 USD, se těší pozitivnímu sentimentu, který se kolem něj vytváří, zejména díky různým zprávám o rostoucím institucionálním zájmu. Ačkoli došlo k několika otřesům kvůli odmítnutí a zpožděním bitcoinového ETF, stále to nestačilo k výraznému porušení podpory 8000 USD.

Ceny během týdne dosáhly nejvyššího bodu 8 424,2 USD a nejnižšího bodu 7 409,10 USD. Burzy, které byly tento týden aktivnější v objemech s BTC napříč různými páry, byly Binance (5,64%), OKEx (4,17%) a ZB.com (3,96%).  

Tento týden Business Insider provedl rozhovor s Jeffery Wernickem, jedním z prvních investorů do bitcoinu, který uvedl, že lidé nepochopili bitcoin a nejsou si vědomi jeho filozofie, když byl vytvořen. Bitcoin nazval „lidovými penězi“ a vysvětlil to jako uchovávání hodnoty, nikoli jako platební mechanismus. Bill Miller, zakladatel společnosti Miller Value Partners a hlavní investiční ředitel, také diskutoval o svých názorech na bitcoiny a řekl, že BTC je zajímavý, ale neimponuje mu spousta altcoinů.

Důležité: Analýza bitcoinů: Proč SEC může schválit bitcoinový ETF? Co se tentokrát liší?

Ethereum [ETH]

Zatímco bitcoiny pokračovaly ve svém pohybu, Ether se nepodařilo replikovat to samé, což tento týden přineslo jen sentimentální zisk 0,5%. Mnoho analytiků věří, že Ethereum má své vlastní technické problémy, včetně přetížení blockchainu, což pomalu činí minci méně atraktivní. Jeho metamask peněženky byl také odstraněn z obchodu Google Play. Ale protože týden měl končit, objem Ethereum zaznamenal šílený skok v objemech, který jej převzal přes objem bitcoinů, což bylo považováno za znamení, že se býci mohou vracet. Týden dopředu by nám měl sdělit jasný obraz, i když objemy mají tendenci mizet.

Ceny etheru byly navíc tento týden na 483,70 USD a byly na minimu 461,42 USD, což je v tomto úzkém rozmezí docela dost. Trhy, které byly v tomto týdnu objemnější, s ETH napříč různými páry, byly DOBI obchod (6,36%), Binance (4,74%) a ZB.COM (4,08%).

Ve zprávách, které obklopovaly Ethereum, bylo, že průzkumník bloků Ethereum Etherscan měl zjevný pokus o hackerství, při kterém se budoucí útočník pokusil použít sekci komentářů k šíření škodlivého kódu. Zdá se, že komentátor dokázal obejít ochranu XSS od společnosti Disqus.

Mnoho odborníků také nebylo na Ethereum příliš vzpurných, včetně newyorské společnosti Tetras Capital a Timothy Young z rodinné kanceláře v San Francisku, Hidden Hand Capital, kteří oba věřili, že oceňování ETH a humbuk kolem něj není oprávněný, protože Ether měl technické problémy, jako je síť přetížení, problémy s decentralizací a možná regulace okolních ICO, které používají Ehtereum Blockchain, které budou považovány za nabídku cenných papírů.

Přečtěte si také: Pákistánci sledují krypto pro přežití uprostřed hroutící se ekonomiky, mohou se hýbat venezuelskou cestou

Přečtěte si také: Je čas, vládu USA. Prozkoumat budoucnost kryptoměn jako peněz při slyšení 18. července

Zvlnění [XRP]

Ze všech běžných mincí vypadalo XRP jako největší zklamání. Duch označený jako bezpečnost není připraven opustit XRP, protože ceny zůstávají stagnující až záporné i přes pozitivní sentiment. Nahoře tento týden byly ceny XRP na 0,4666983 USD a směrem dolů to bylo 0,438565 USD. Burzy, které byly tento týden aktivnější v objemech s XRP napříč různými páry, byly HitBTC (12,62%), Huobi (11,82%) a Binance (8,57%).

Přestože XRP neměl velký pohyb v oblasti cen, podařilo se mu shromáždit nějaké zprávy, protože Charlie Lee, zakladatel Litecoinu, nazval XRP jako diamant. Media rovněž informovala Coryho Johnsona, hlavního tržního stratéga společnosti Ripple, že XRP byla správná mince pro přesun peněz, protože rychlost označování bitcoinů a etherea je pro tento účel pomalá. Rovněž uvedl, že společnost Ripple je nadšená, že se regulační orgány zapojují do krypt, protože by to přineslo větší jasnost.

Ostatní hybatelé a třepačky

Ostatní coiny, které se tento týden vyrobily nahoře a dole CoinMarketCap (přístup 29. července v 23:15 IST) byly.

Stěhováci

  • Refereum – ukazuje nárůst o 224,71%
  • DMarket – vykazuje nárůst o 174,96%
  • adToken – ukazuje nárůst o 131,42%

Třepačky

  • SyncFab – ukazuje pokles o 53,49%
  • Seele – ukazuje pokles o 51,03%
  • Toacoin – ukazuje pokles o 49,51%

Co si myslíte, jaký by to byl sentiment kryptotrhů příští týden? Dejte nám vědět své názory na stejné.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map