Po úžasném 400% zvýšení ceny Pancakeswap (CAKE) za posledních čtrnáct dní řada investorů projevila obrovský zájem a poptávku po tokenu. V tomto článku předpovídáme budoucí cenu tokenu CAKE, předpovídáme, jak vysoká může být cena v roce 2021, a budoucí vývoj na Pancakeswap, díky němuž je dobrou investicí držet. 

Připoutejte se, cesta držitelů Pancakeswap (CAKE) na Měsíc je dřív, než si myslíte!

Vzestup tokenu CAKE

Token CAKE je nativní token správy Palačinky, decentralizovaná burza (DEX) postavená na Binance Smart Chain (BSC). Je však důležité si uvědomit, že pro platformu Pancakeswap byly také vytvořeny další tokeny – FLIP a SYRUP.. 

Decentralizovaná aplikace (Dapp), která byla spuštěna na konci roku 2020, se rozrostla na jednu z největších na BSC – konkuruje přímo dalším známým projektům, jako jsou Uniswap a Sushiswap. 

PancakeSwap je nejpoužívanější #DeFi produkt na DappRadar právě teď!

V minulém týdnu, @PancakeSwap zaznamenal nárůst uživatelské základny o více než 36% a dosáhl 54,4 tis. aktivních peněženek! @BinanceChain @cz_binance

&# 128071; https://t.co/8fIi22N9DS

– DappRadar (@DappRadar) 10. února 2021

Pancakeswap vybojoval jedinečnou platformu, která umožňuje uživatelům zažít jakoukoli funkci DeFi od výměny žetonů, sázení, farmářství a dokonce i NFT. Poskytuje automatizovanému tvůrci trhu (AMM) běžící na inteligentní smlouvě otevírající svět uživatelům, aby si mohli užít expanzivní a zajímavý svět DeFi. 

V následujících částech se zaměříme na stručnou cenovou historii CAKE, předpovědi našich analytiků o ceně CAKE v příštích několika letech, o tom, jak daleko může cena v roce 2021 vzrůst, a přidáváme několik odborných názorů na cenový cíl CAKE. Vzorky shromážděné od různých analytiků předpovídají, že cena se v nadcházejících letech bude pohybovat mezi 10 a 20 dolary. 

Historie a cenová výkonnost tokenu CAKE

Než se ponoříme do cenových předpovědí, podívejme se na krátkou historii CAKE a na to, jak se cena vyvíjela od jejího uvedení na trh koncem roku 2020. CAKE počínaje nabídkovou cenou 1,40 USD na konci roku 2020 dále klesla – uzavření roku o nízká cena 0,586 $, podle statistik Coinmarketcap. 

Úžasně vzrostl růst Pancakeswap a CAKE v únoru po náhlém nárůstu poptávky po jeho tokenu správy. Statistiky od Radar DApp na konci ledna došlo k náhlému nárůstu počtu uživatelů a objemů na Pancakeswap, což mohlo vyvolat poptávku po CAKE.

dappradarŠpička v počtu transakcí a objemu CAKE na konci ledna (Obrázek: Radar DApp)

28. ledna CAKE dosáhl nového historického maxima na 1,49 USD, což představuje velkorysý nárůst o 155% za pouhý měsíc – zahájením své cesty na Měsíc. V době psaní tohoto článku se CAKE obchoduje za 6,00 USD, což je prudký pokles o 25% z maxima všech dob stanovených 10. února 2021. 

Dodává se celkem 112 870 066 žetonů CAKE s celkovou tržní kapitalizací 680 milionů dolarů, což umisťuje minci jako 75. největší krypto projekt na seznamy CMC. 

Predikce ceny dortu – Jak daleko může v roce 2021 růst cena tokenu dortu?

Token CAKE, který je již letos o 1200% vyšší, se nezdá, že by v brzké době zpomalil. V této části se zaměříme na budoucí cenové předpovědi CAKE – zaměříme se na krátkodobé a dlouhodobé vyhlídky tokenu. 

coinmarketcapRokový výkon tokenu CAKE (Obrázek: Coinmarketcap.com)

Nejjednodušší způsob, jak předpovědět na decentralizovaném směnném tokenu, je podívat se na jeho předchozí cenu a základy, které řídí jeho rodící se projekt. Při pohledu na úrovně RSI, MA a podporu / rezistenci na denních grafech předpovídáme, že cena CAKE se v roce 2021 bude pohybovat mezi 8 a 15 USD. 

Jaká je dlouhodobá budoucí predikce ceny CAKE / USD?

Jedinečnost Pancakeswap – postavená na inteligentním řetězci Binance – činí z CAKE dlouhodobě dobrou koupi. Spojení s Binance dává decentralizované burze rozsáhlou síť transakčních aktiv, škálovatelnou a vysoce propustnou platformu a nízké poplatky. Pokud problémy se škálovatelností a vysokými poplatky za plyn nadále přetrvávají na Ethereu, pak očekávejte nárůst poptávky po Pancakeswap – což by mohlo být býčí i pro CAKE. 

Dalším způsobem, jak předpovědět budoucí cenu CAKE, je analýza objemů DEX, které za poslední měsíc dosáhly špičky na více než 2,8 miliardy USD – což představuje 427% nárůst za poslední měsíc. Pokud cena CAKE napodobuje růst objemu transakcí, mohli bychom v nadcházejících měsících vidět, jak se cena vyrovná nad 10 USD. 

Pamatujte, že CAKE je stále začínající projekt a má také svá rizika. Doporučujeme každému, kdo kupuje minci, aby postupoval opatrně. 

Vzrostla by cena dortu dále?

Primárním důvodem pro trakci v ceně tokenu Cake je rostoucí poptávka a objem Binance Smart Chain, který následně provedl jakýkoli token nebo protokol založený na vzestupu platformy, ať už je to Cake nebo BNB. Token dortu se před pár týdny obchodoval pod 1 $ a od té doby, co se BSC dostala do popředí zpracování transakcí defi a ERC-20, Cake vzrostl na více než 18 $. Intenzitu nárůstu lze pochopit ze skutečnosti, že nakrátko převrátil Sushi na jeho tržní kapitalizaci.

To je opravdové, @PancakeSwap právě převrácené $ Sushi! pic.twitter.com/Gd7rRE3tXX

– Prodigy (@Prodigy_ETH) 19. února 2021

Cena dortu by vzrostla synchronizovaně s pohybem cen BNB a rostoucím objemem v řetězci Binance Smart, přidružený projekt by pokračoval ve svém růstu, dokud síť Ethereum nevyřeší problémy se škálovatelností.

Pohled analytika na cenu CAKE

Nárůst ceny CAKE a objemů na platformě vítá nové pokračování mince – dokonce i kritici tomu začínají věřit. Navzdory centralizované povaze Pancakeswapu, výzkumníkovi The Block a nadšenci kryptoměn, Larry Cermak uvedl, že objemy dokončené platformou „jsou docela působivé“ a očekává krátkodobý nárůst ceny CAKE. 

Centralizovaný nebo ne, pokud tento svazek vydrží a není to jen anomálie, je to docela působivé. To je to, co se stane, když jsou transakce v řetězci příliš drahé pro příležitost hledat maloobchod https://t.co/fl0ai1wCLG

– Larry Cermak (@lawmaster) 10. února 2021

Jeden uživatel Twitteru, společnost Moneycaller, očekává, že společnost CAKE bude sledovat trajektorii svého konkurenta – SUSHI – a v následujících měsících dosáhne minimálně 16 $. Pochybuje však, zda bude cena schopna sesadit Uniswap jako největší projekt DEX – v současné době na 21 $. 

Bezpochyby $ dort následuje $ sushi cena, ale musíme zjistit, zda by to mohlo překonat $ uni

– Peníze (@_Moneycaller) 12. února 2021

Závěr 

CAKE vám nabízí zdravou příležitost investovat a v budoucnu zvyšovat návratnost, ale přichází také s vlastními riziky. Doporučujeme, abyste investovali pouze to, o co jste ochotni přijít, a dělejte to opatrně. To znamená, že trajektorie CAKE v nadcházejících letech 2022 a 2023 vypadá býčí, takže investoři mohou být ohledně své budoucnosti optimističtí. 

A konečně, budoucnost Pancakeswap do značné míry závisí na Binance a BSC – dvou projektech, které se staly marketingovým bodem generálního ředitele Binance, Changpeng Zhao. Úsilí vložené do Pancakeswap – jak ve vývoji, tak i v marketingu poskytuje velmi optimistický výhled na CAKE dosahující 15 $. 

Časté dotazy

  • Je Pancakeswap bezpečný?

Pancakeswap je dobrou investicí pro rané investory připravené jezdit s vlnou DeFi. Projekt je také auditován CertiK a podporován Binance, největší kryptoburzou na světě, která z ní dělá solidní projekt.  

  • Je CAKE dobrá investice?

Pokud jste investovali do CAKE na začátku roku 2021, mohli jste zvýšit své podíly o 1200% + ukázat, že token je dobrá investice. Základy také vypadají pevně s rostoucími objemy na decentralizované burze a podpora Binance také hraje obrovskou roli v budoucnosti mince.

  • Jaká bude cena CAKE za jeden rok?

Podle naší analýzy se cena tokenu CAKE bude pohybovat mezi 8 a 15 dolary v roce 2021. To znamená, že pokud jste dnes do CAKE investovali 100 $, můžete očekávat, že do února 2022 se dostanete kolem 133 až 250 $. 

  • Jaká je predikce ceny CAKE v roce 2030?

Token CAKE poskytuje krátkodobě velmi optimistický vzhled, ale dlouhodobý může být rozmazaný. Podle naší empirické analýzy je predikce ceny CAKE v roce 2030 19,95 USD, což ukazuje, že růst tokenu by mohl zpomalit směřování do posledních let tohoto desetiletí. 

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me