5 nejlepších bitcoinových mixérů roku 2020

Po hrubém roce 2019, kdy se zavřelo několik směšovačů bitcoinů, jsou stavítka opět na vzestupu. V letošním roce posílily svoji bezpečnost naloženou spoustou funkcí, které uživatelům bitcoinů poskytují větší anonymitu.

Pro nezasvěcené bitcoiny míchání nebo omílání popisuje proces kombinování bitcoinových transakcí, aby bylo obtížné vysledovat jejich původ. Jednu platbu lze během několika minut smíchat s pouhými třemi adresami až s miliony transakcí.

 Bitcoinové mixéry samozřejmě nejsou stejné. Některým z nich anonymizace plateb trvá dlouho, zatímco jiným se to podaří za méně než minutu. Existuje více rozdílů, například poplatky, podporované altcoiny a maximální množství kryptoměny, které mohou spadnout.

Jak již bylo řečeno, zkontrolovali jsme šest nejlepších bitcoinových mixerů a níže jsou výsledky v pořadí.  

 1. Bitcoinlaundry.com
 2. Bitmix.biz
 3. Bitcoinmix.org
 4. Anonymix.io
 5. Bitcoinfog.info

Tato tabulka poskytuje přehled společností:

Parametry Bitcoinové prádlo BitMix Směšovač bitcoinů Anonymix Bitcoinová mlha
Krypto BTC BTC, DASH & LTC BTC, ETH, LTC BTC BTC
Jazyky Angličtina, němčina, francouzština a španělština Angličtina, hindština, portugalština, indonéština, němčina, čínština, holandština a další Angličtina, francouzština, španělština, němčina, italština a další Angličtina, korejština, francouzština, němčina, španělština & polština  Angličtina, francouzština, němčina, němčina a španělština
Kontaktní kanály E-mailový formulář E-mailem & Brebentit E-mailový formulář E-mailový formulář E-mailový formulář
Poplatky 0,0002 BTC 0,4-4% + 0,0003 BTC 2-5% + 0,0001 BTC 0,00001 BTC 1-3%
Minimální vklad 0,0005 BTC 0,005 BTC 0,02 BTC 0,002 BTC 0,035 BTC (výběr)
Dostupnost více adres Ano Ano Ano Ano Ano
Vyžadují se potvrzení Jeden Jedna až šest Tři Jeden Šest
Žádné zásady protokolování Ano (pokud ručně smažete své protokoly) 3 dny (nebo můžete své protokoly ručně smazat Žádné protokoly 7 dní (nebo můžete své protokoly ručně smazat) 7 dní
Je nutná registrace Ne Ne Ne Ne Ano 
Program doporučení Ne Ano Ano Ne Ne
Záruční list Ano Ne Ne Ano Ano
 • Bitcoinové prádlo

Díky jednoduché a úhledné webové stránce je Bitcoin Laundry vytvořen pro rychlé omílání BTC na vašem smartphonu nebo stolním počítači. Jedná se o přímočarou společnost, která vás zavede přesně k tomu, o co vám jde: služba míchání bitcoinů. 

Čištění bitcoinů na webu je stejně rychlé jako poskytnutí e-mailové adresy vašeho příjemce a určení doby, po kterou má být transakce smíchána. Přesně;

 • Okamžitá platba
 • Tři hodiny
 • Pět hodin
 • 12 hodin
 • 24 hodin

Platbu můžete také rozdělit na 2 až 5 adres. Dalším krokem je zaslání platby na zadanou adresu. Můžete poslat až 230 BTC za velmi konkurenční poplatek 0,0002 BTC.

Jak již bylo zmíněno, Bitcoin Laundry vám umožňuje zvolit, zda chcete své protokoly okamžitě smazat, nebo počkat, až bude platba dokončena. Bez ohledu na to společnost odstraní každý protokol transakcí po sedmi dnech.

Jejich služby jsou zatím soustředěny kolem bitcoinů. Bylo by skvělé, kdyby v budoucnu přidali do seznamu další mince. 

v tomto přehledovém článku 

Clearnet: bitcoin-laundry.com


Tor Link: btcdryi67te57itq.onion

 • BitMix

Na rozdíl od jiných stavítek přizpůsobuje Bitmix.biz svou nabídku tak, aby vyhovovala všem uživatelům. Například lidé, kteří posílají malé částky BTC, dostanou své krypto po jediném potvrzení. Obchodníci s velkým objemem si však musí počkat na 3–6 potvrzení. 

Podobně se můžete vyhnout placení vysokého poplatku, pokud nepotřebujete intenzivní anonymizaci transakce. To znamená, že se můžete také rozhodnout, zda chcete randomizovaný poplatek, nebo zda zaplatíte standardní poplatek. Bitmix.biz poskytuje tyto doplňky k posílení vaší úrovně anonymity při používání této služby. 

Pro začátečníky je zde výukové video na domovské stránce BitMix vás provede kroky k použití jejich míchací služby. 

Komplexně jsme zkontrolovali BitMix. Celý článek si přečtěte zde. 

Clearnet: https://bitmix.biz

Tor odkaz: bitmixbizymuphkc.onion

 • Směšovač bitcoinů

Bitcoin Mix se specializuje na míchání BTC, ETH a LTC mincí. Společnost má profesionálně navržený web, na který máte přístup v patnácti jazycích. Je nabitý informacemi o jeho službách, zejména o jeho blogu.

Nesmí být zaměňována s Bitcoinmixer.org, Bitcoin Mix má jednoduchou službu míchání BTC:

 • Vyberte si svoji minci
 • Vložte adresu
 • Zvolte dobu zpoždění
 • Pošlete své mince

Společnost účtuje náhodný poplatek ve výši 2–5% plus průměrně 0,0001 BTC za transakci. Neexistuje žádné vysvětlení pro tento model poplatků, ale mnoho stavítek anonymizuje poplatky, aby nabídlo další vrstvu anonymity.

Kromě mixéru můžete získat provize až 65% za každého nového zákazníka, kterého doporučíte bitcoinmix.org. 

Clearnet: https://bitcoinmix.org/

 • Anonymix

Anonymix není váš průměrný padající web. Je stylově navržen pro snadné použití a zprostředkování firemního tématu míchání kryptoměn. Jeho poslání je na místě: bitcoiny beze stopy …

Chcete-li na tomto webu míchat kryptoměny, přejděte do kategorie nabídky „Zahájit mix“ – druhá od poslední. Zadejte svou adresu a zvolte dobu zpoždění: Rychlý mix nebo zpoždění jedné, tří nebo pěti hodin.

Klikněte na možnost „Zahájit mix“ a budete přesměrováni na stránku s adresou, na kterou potřebujete kryptoměnu odeslat. Zdůrazňuje také, že nesmíte poslat méně než 0,0002 BTC nebo více než 120 BTC. 

Na stejné stránce můžete pořídit snímek obrazovky „Záručního listu“ společnosti. Můžete také zvolit smazání údajů o transakci, pokud to považujete za nezbytné pro vaše soukromí. 

Clearnet: https://anonymix.io/

Tor odkaz: ANONYMIXTNQ67QER.ONION

 • Bitcoinová mlha

Bitcoinová mlha znamená podnikání, pokud jde o zachování diskrétnosti vašich bitcoinových transakcí. Nejprve funguje pouze prostřednictvím webu, ke kterému máte přístup, když zapnete prohlížeč Tor.

Bez něj jste omezeni na jednu webovou stránku na bitcoinfog.info, která poskytuje přehled o společnosti. Na stránce je uvedeno, že společnost účtuje poplatek ve výši 1–3% a dokončení transakcí nad 100 BTC trvá déle než 24 hodin.

Pokud jste v pořádku s poplatky společnosti, vězte, že před smícháním kryptoměny si musíte vytvořit účet. KYC však není podmínkou, takže můžete použít falešnou e-mailovou adresu, abyste se dostali přes fázi vytváření účtu.

Další nepříjemností služby Bit Fog je, že před zpracováním plateb je potřeba šest potvrzení. Díky tomu může dokončení i malých plateb trvat déle ve srovnání s jinými stavítky.

Clearnet: http://bitcoinfog.info/

Tor odkaz: http://foggedd3mc4dr2o2.onion

Závěr

Bitcoinové omílací služby vám umožňují kombinovat vaši transakci s platbami stovek nebo tisíců dalších uživatelů BTC. Tímto způsobem nikdo nemůže propojit vaše transakce zpět s vaší adresou, což by potenciálně mohlo pomoci orgánům vás vystopovat.

Společnosti srovnávané v této příručce jsou jedny z nejpopulárnějších mixérů BTC. Ale jak jste si možná uvědomili, liší se v poplatcích, rychlosti a počtu krypt, které podporují. Jako takový proveďte důkladnější péči, abyste zjistili, který mixer je nejvhodnější pro vaše potřeby. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map