Crypto Laundry: Umyjte své bitcoinové transakce

Vaše řešení pro míchání pískově čistých bitcoinů

Umyjte své bitcoinové transakce – bitcoinové prádlo

Pokud to čtete, je pravděpodobné, že víte, že bitcoiny nenabízejí úplnou anonymitu. Motivovaná osoba může sledovat vaše transakce zpět k vám. Pokud žijete v zemi, kde jsou bitcoiny nezákonné, znamená to, že po vás mohou přijít vládní úřady. Bitcoin Laundry nabízí uživatelům kryptoměny možnost anonymizovat jejich transakce smícháním jejich adres s adresami jiných investorů. Tento proces je rychlý a poskytuje vám jistotu, že nikdo nemůže sledovat vaše platby. Zní to jako něco, co byste chtěli vyzkoušet? Počkejte chvíli! Další informace o bitcoinovém praní najdete níže; jeho poplatků, systému a zákaznické podpory a poté učinit informované rozhodnutí. 

Bitcoinové prádlo: Přehled 

V duchu soukromí, Bitcoinové prádlo neříká nic o jeho správě ani umístění. To je běžné u kryptoměn, zejména u těch, které nabízejí citlivé služby, jako jsou anonymní transakce. To je řečeno, není nemožné mluvit s někým v Bitcoin Laundry. V případě, že máte nějaké dotazy, můžete zkontrolovat jejich stránku F.A.Q nebo poslat e-mail prostřednictvím jejich stránky podpory. Pokud chcete přejít přímo ke směšovací službě, zde je postup. 

 1. Navštivte bitcoin-laundry.com 
 2. Klikněte na „Vyčistit bitcoiny nyní“ 
 3. Začněte míchat zadáním své bitcoinové adresy 
 4. Určete, jak rychle chcete, aby byly vaše mince smíchány 
 5. Vyčistěte své bitcoiny 

bitcoinové prádlo

Poplatky 

Bitcoinové prádlo nabízí jedny z nejlepších poplatků v oboru: 0,0002 BTC za každou platbu. To znamená, že nezáleží na tom, kolik kryptoměn chcete vyčistit. Poplatky za bitcoinové prádlo jsou standardních 0,0002 (kolem 2 USD). Pro srovnání, průměrný poplatek za smíchání kryptoměny je 1% vašich coinů. Pokud tedy chcete smíchat BTC v hodnotě 100 000 $, můžete očekávat ztrátu 1 000 $. Ne s bitcoinovým prádlem. 

Bezpečnostní 

Stejně jako většina lidí byste chtěli anonymizovat své transakce BTC, aniž byste zanechali stopy. Bitcoin Laundry to umožňuje několika způsoby. Pro začátek nemusíte vytvářet účet. Jak již bylo zmíněno, vše, co potřebujete, je navštívit web společnosti a zadat adresu vašeho příjemce. Bitcoin Laundry vám dá jedinečnou adresu pro zasílání vašich coinů. Pokud jste určili, že vaše mince budou vyčištěny do tří hodin, bude to trvat tak dlouho. Pro větší bezpečnost společnost doporučuje lidem navštívit její web pomocí vyhledávače Cibule. Funguje nejlépe s prohlížečem Tor, takže se ujistěte, že jej máte. Pokud používáte mobilní zařízení, můžete ke spuštění Tor použít prohlížeč Orfox a Orbot. 

Platební limity 

Již jsme poukázali na to, že poplatek za bitcoinové prádlo je dostatečně malý, aby si jej mohl dovolit každý. Existují však určitá omezení, kolik mincí můžete kombinovat najednou: 

 • Minimální limit – 0,0015 BTC 
 • Maximální limit – 230 BTC 

S ohledem na tyto limity je minimální ekvivalent USD v době tisku 12 USD. Maximální částka je 1,965 milionu dolarů, což je číslo dostatečně velké, aby uspokojilo mnoho hráčů. A co víc, své mince můžete také rozdělit, aby je Bitcoin Laundry poslal místo 2 na 5 až 5 adres. Chcete-li to okořenit, můžete určit přesné procento peněz, které chcete poslat na každou z adres. 

Zpoždění míchání pro zvýšení anonymity 

Teoreticky by Bitcoin Laundry mohl smíchat vaši adresu se dvěma dalšími adresami nebo s deseti tisíci z nich. Ale která možnost nabízí podle vás větší anonymitu? Odpovědí je míchat své coiny s co největším počtem dalších. Proto má Bitcoin Laundry možnost zpoždění a různé časové rámce. Možnost zpoždění zejména zajišťuje, že je vaše adresa smíchána s tisíci adres. Tímto způsobem je šance, že někdo identifikuje vaši transakci, téměř zanedbatelná. Samozřejmě, pokud potřebujete provést platbu rychle, můžete přeskočit možnost zpoždění a okamžitě odeslat kryptoměnu. Bitcoinové prádlo bude i nadále dostatečně čistit vaše mince, aby byla vaše transakce anonymní. 

Odstranit protokoly pro větší anonymitu 

Bitcoin Laundry vám možná umožní vyčistit BTC bez vytvoření účtu, ale to není jediná forma zabezpečení, kterou většina lidí chce. Vede společnost protokoly? Co to s nimi dělá? Bitcoin Laundry je centralizovaná firma, takže záleží na tom, jak zachází s logy lidí. Naštěstí vám společnost umožňuje smazat vaše protokoly ihned po provedení transakce. Tímto způsobem eliminujete veškeré důkazy o používání jejich služeb. V případě, že zapomenete smazat své protokoly, společnost je uchovává po dobu sedmi dnů. Důvodem je mít záznamy, na které mohou odkazovat při poskytování zákaznické podpory. Bez těchto protokolů neexistuje způsob, jak dokázat, že jste s nimi obchodovali, a nebudou vám moci pomoci. Po sedmi dnech však společnost smaže protokoly. Můžete si tedy být jisti, že společnost neuchovává údaje obchodníků z žádného zlověstného důvodu. 

Tým podpory je připraven pomoci 24/7 

Jak již bylo zmíněno, existují dva způsoby, jak najít pomoc s bitcoinovým prádlem. Můžete navštívit F.A.Q. strana a doufám, že dostanete řešení svého problému. Alternativou je poslat e-mail. Společnost má pověst rychlého odpovídání na e-maily, obvykle do 48 hodin. Zvažte e-mail o pomoc, jakmile narazíte na problém. Pokud to souvisí s vaší transakcí, je pravděpodobné, že vám bude poskytnuta pomoc, než bude příliš pozdě. Online recenze ukazují, že bitcoinové prádlo se snaží uživatelům pomoci. Pokud tedy společnost může něco udělat, můžete si být jisti, že vám pomohou. 

Zůstat v bezpečí 

Protože vaším cílem je anonymizovat vaše transakce BTC, zajistěte, abyste během celého platebního procesu sledovali bezpečné transakce. Bitcoin Laundry nabízí tyto návrhy: 

 • Používejte bitcoinový mixér důsledně. Tímto způsobem budete mít vždy jistotu, že nikdo nebude moci sledovat vaše adresy.
 • Pošlete očištěné coiny na novou adresu – kterou jste ještě nikdy nepoužívali.
 • Pomocí prohlížeče Tor přidejte další vrstvu zabezpečení
 • Nakupujte krypto anonymně, ať už prostřednictvím hotovostní transakce nebo v bankomatu. Jinými slovy, nepoužívejte metodu, která vás nutí odhalit osobní a finanční informace.
 • Použijte službu Trusted Mixing

Závěr 

Bitcoin Laundry je revoluční řešení, které pomáhá uživatelům kryptoměny anonymizovat jejich transakce. Dělá to tak, že smíchá jejich adresy s adresami jiných obchodníků. Tímto způsobem se šance, že je vaše adresa propojena, blíží nule. Nabízí mimořádně nízké poplatky a umožňuje vám zvolit si, jak rychle chcete své krypto vyčistit.

Zřeknutí se odpovědnosti Prezentovaný obsah může zahrnovat osobní názor autora a podléhá tržním podmínkám. Před investováním do kryptoměn si proveďte průzkum trhu. Autor nebo publikace nenese žádnou odpovědnost za vaše osobní finanční ztráty.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map