Contents

Rychlé podrobnosti:

Název: ExpressVPN
Sídlící v: Britské Panenské ostrovy
Protokoly: ExpressVPN neukládá svým uživatelům žádné protokoly aktivit
Nejlepší cena: speciální nabídka 6,67 $ měsíčně + 3 měsíce zdarma
Podpěra, podpora: Funkce živého chatu 24/7, e-mailová podpora
Doba refundace: 30denní záruka vrácení peněz
Webová stránka: ExpressVPN

Přehled ExpressVPN

ExpressVPN je tu už 11 let a v této době toto VPN poskytovatel si udělal docela dobré jméno. Je známý svou rychlou rychlostí, spolehlivým servisem, soukromým připojením a téměř bezkonkurenční zákaznickou podporou s funkcí živého chatu 24/7.

Web ExpressVPN má podporu v 16 jazycích a jejich centrum nápovědy je v sedmi jazycích.

Funkce ExpressVPN jsou vynikající z toho, co jsem viděl. Mají 3000+ serverů ve 160 umístěních serverů v 94 umístěních.

Screenshot z expressvpn.com Domovská stránka ExpressVPN

To umožňuje uživatelům získat přístup k obsahu odkudkoli s maskovanou IP adresou pro zaručené anonymní procházení.

Funkce ExpressVPN fungují na každém zařízení. Existují některé velmi dobré pokročilé funkce, jako jsou rozšíření prohlížeče, rozdělené tunelování, přepínač zabití síťového zámku, DNS s nulovými znalostmi a žádná aktivita a žádná sbírka protokolů připojení.

Výhody a nevýhody

Profesionálové

 • Rychlé, bezpečné a spolehlivé připojení
 • Žádné limity šířky pásma
 • Podpora živého chatu 27/7
 • Vynikající možnosti streamování
 • Pouze servery spouštěné RAM
 • Přepínač zabití síťového zámku
 • Poloha na Britských Panenských ostrovech, která je přátelská k ochraně osobních údajů
 • 30denní politika vrácení peněz

Nevýhody

 • Členové společnosti nejsou zveřejňováni
 • Dražší než konkurence

Profesionálové

Nevýhody

 • Rychlé, bezpečné a spolehlivé připojení
 • Členové společnosti nejsou zveřejňováni
 • Žádné limity šířky pásma
 • Dražší než konkurence
 • Podpora živého chatu 27/7
 • Vynikající možnosti streamování
 • Pouze servery spouštěné RAM
 • Přepínač zabití síťového zámku
 • Poloha na Britských Panenských ostrovech, která je přátelská k soukromí
 • 30denní politika vrácení peněz

Rychlé informace o cenách

1měsíční tarif: 12,95 $
1-6 měsíční plán: 9,99 $ / měsíc
15měsíční plán: 6,67 $ / měsíc (12 + 3 měsíce zdarma)

Co ExpressVPN obsahuje

Rychlé servery v 94 zemích vám umožňují rychlé, spolehlivé a soukromé připojení prostřednictvím snadno použitelných aplikací pro všechna zařízení na všech platformách.

Screenshot z expressvpn.com Domovská stránka ExpressVPN

Tato služba má velmi pěkné funkce a vynikající zásady ochrany osobních údajů, protože respektují soukromí jejich uživatelů a poskytují způsob, jak vás ochránit před třetími stranami. Ke zvýšení úrovně soukromí mohou uživatelé platit Bitcoin.

Místní testování rychlosti

Vzhledem k tomu, že je moje poloha v Evropě, vybral jsem několik různých umístění, otestoval možnost skrytí adresy IP a provedl test rychlosti Ookla prostřednictvím mého prohlížeče. Zde jsou moje zjištění:

Toto je test rychlosti bez připojení k ExpressVPN.

test rychlosti bez připojení k ExpressVPN

Zde jsou výsledky testů, které jsem získal při připojování k umístění serveru v Severní Makedonii:

Express Vpn pomocí umístění serveru v Severní Makedonii Expresní připojení VPN k Severní Makedonii

Vybral jsem připojení k nizozemskému serveru a stejné testy.

Expresní připojení VPN k nizozemskému serveru Expresní připojení VPN k nizozemskému serveru

Švýcarsko je blíže k místu, kde žiji, takže jsem se připojil k serveru ve Švýcarsku a znovu spustil testy. Zde jsou výsledky:

Express VPN pomocí švýcarského serveru IP adresa s umístěním Švýcarska pomocí Express VPN

Dálkové testování rychlosti

Připojil jsem se k několika serverům daleko od mého umístění a provedl stejné testy jako výše. Nejprve jsem se připojil k serveru se sídlem v USA v New Jersey. Čas ping byl o něco delší, jinak jsou rychlosti stahování a nahrávání téměř ve stejném rozsahu.

Express VPN pomocí serveru New Jersey IP umístění pomocí serveru New Jersey v Express VPN

Pro další test jsem si vybral Sydney v Austrálii a získal jsem podobné výsledky s mnohem delší dobou ping, ale téměř stejnou rychlostí stahování a nahrávání.

Expresní VPN pomocí serveru Sydney v Austrálii

Další na řadě byl Hongkong. Opět poměrně delší doba ping, ale slušná rychlost stahování a nahrávání.

Expresní VPN pomocí hongkongského serveru

Mohl bych to udělat ještě několikrát a myslím, že výsledky by byly podobné. Vzhledem k tomu, že nominální rychlosti stahování a nahrávání poskytované IPS jsou podobné, právě s rychlejším časem ping jsou tvrzení ExpressVPN na rychlém a spolehlivém připojení pravdivá.

Tipy pro dosažení nejvyšší rychlosti při používání této VPN

ExpressVPN umožňuje svým uživatelům získat přístup k nejrychlejším rychlostem stahování s několika možnostmi. První věc, kterou potřebujete k provedení testu rychlosti, který je k dispozici v aplikaci ExpressVPN, a připojení k prvnímu umístění serveru v seznamu, které vám poskytne nejvyšší možnou rychlost.

získání nejrychlejších rychlostí pomocí VPN

Tímto způsobem můžete používat funkci Inteligentní umístění, která vám umožní používat optimální server pro vaše umístění. Vše, co musíte udělat, je vybrat server VPN, který je vám nejblíže. Nemusí to být nutně ve stejné zemi jako vy, protože to často není rozhodující faktor.

Kvalita streamování

ExpressVPN funguje skvěle s online streamovacími službami, jako je Netflix. Neexistuje žádná konkrétní trasa, kterou byste měli podniknout, ale jednoduše spusťte aplikaci ExpressVPN na svém počítači / jiných zařízeních, připojte se k preferovanému serveru a použijte Netflix jako obvykle.

Screenshot z expressvpn.com Služby ExpressVPN

Pokud dojde k problému s chybami serveru proxy, můžete se jednoduše připojit k jinému serveru a vyrazit na příjemný večer. Pokud problém přetrvává, kanál podpory ExpressVPN funguje 24/7 a okamžitě vám pomohou vyřešit jakýkoli problém.

Připojil jsem se k serveru ve Švýcarsku a používal jsem Netflix bez problémů nebo zpoždění. Také jsem se připojil k serveru se sídlem v New Yorku a při sledování Netflixu jsem dosáhl stejně skvělých výsledků.

Netflix

Torrentující kvalita

ExpressVPN neklade omezení ani omezení pro své uživatele torrentování. Zatímco mnoho jiných VPN má určitá omezení, ExpressVPN umožňuje svým uživatelům anonymní torrenty.

ExpressVPN poskytuje vysoce výkonnou síť serverů s více než 3000 servery VPN ve 160 umístěních serverů VPN v 94 zemích. To znamená vysokou rychlost a spolehlivé připojení. Provoz nemá žádná omezení šířky pásma; ExpressVPN umožňuje svým uživatelům používat tuto VPN tolik, kolik chtějí, aby přenesli tolik dat, kolik potřebují.

Zvláště se mi líbila funkce Instant Kill Switch, která se aktivuje v případě, že vaše připojení VPN poklesne. V takovém případě ExpressVPN automaticky uzamkne váš provoz a zabrání úniku IP a dat.

Kvalita hry

Vzhledem k tomu, že online hraní vyžaduje vysokou rychlost, aby podporovalo nízkou latenci a rychlé pingy, VPN, která umožňuje hraní her vysokou rychlostí, dělá věci správně.

Na základě adekvátních testů, jako je hraní online hry, která vyžaduje spoustu zdrojů, jako je League of Legends nebo World of Warcraft, se ukázalo, že ExpressVPN skutečně nabízí všechny nezbytné náležitosti, které si vášnivý online hráč může užít bez prodlevy.

Screenshot z expressvpn.com Služby ExpressVPN

Protože sám nejsem hráč, požádal jsem přítele, aby pro mě otestoval ExpressVPN. Uvedl, že nevidí žádný rozdíl při používání ExpressVPN k hraní LoL a bez použití ExpressVPN.

SROVNÁNÍ

Logo PureVPN

Čistá VPN

 • Skvělá cena
 • Slušné servery
 • Není to nejvíce soukromé

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Atlas VPN

Atlas VPN

 • Novější VPN, takže nejsou dobře otestovány
 • Levná placená služba
 • Žádné datové limity

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo NordVPN

Nord VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Velké rychlosti
 • Skvělý bezpečnostní záznam
 • Nová VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Obcházení geo-oplocení

Mnoho online webů má aktivní funkce geofencingu. To znamená, že uživatelé z konkrétních umístění nejsou schopni získat přístup k některým funkcím kvůli geografickému umístění uživatele.

ExpressVPN má specifickou funkci, která umožňuje svým uživatelům oklamat geografické umístění HTML5 pomocí funkce Spoof Your Location v rozšíření prohlížeče ExpressVPN a procházet web, ke kterému by jim za normálních okolností byl odepřen přístup..

Express VPN pomocí serveru New York pro Netflix

ExpressVPN umožňuje svým uživatelům ručně vybrat server, který je nejblíže k webu, na který se pokouší získat přístup. Například, aby uživatelé mohli sledovat americký Netflix, budou se muset připojit k serveru se sídlem v USA. Tímto způsobem US Netflix rozpozná polohu uživatele jako místo v USA a poskytne přístup k jeho obsahu.

Shrnutí zásad protokolování

Podle oficiálního webu ExpressVPN neprovádějí a nikdy nezaznamenají žádnou historii procházení, IP adresa, dopravní cíle a dotazy DNS.

Screenshot z expressvpn.com ExpressVPN – stránka zásad ochrany osobních údajů při přihlášení

Uvedli, že aplikace ExpressVPN a servery VPN jsou navrženy tak, aby eliminovaly citlivé informace, takže nikdy neposkytují neexistující údaje o zákaznících.

Aby mohl ExpressVPN nabízet vylepšené služby, vede záznamy o otázkách, dotazech, stížnostech a komplimentech, které uživatelé sdílejí pomocí e-mailu služby nebo živého chatu.

Mají také transparentní vztah s klienty a předem se ptají, zda klienti souhlasí se sdílením zpráv o selhání, testů rychlosti a rádi by pomohli vylepšit ExpressVPN, ale jejich zásady ochrany osobních údajů jasně uvádějí, že žádná data nejsou shromažďována, pokud nejsou uživateli dobrovolně.

Vymazání dat

ExpressVPN má zaveden vysoký bezpečnostní standard, protože používají technologii TrustedServer. Všechny servery ExpressVPN běží pouze na paměti RAM, což znamená, že při každém restartu systému jsou všechna data vymazána. Nemají kapacitu pro ukládání dat, a proto patří k nejlepším v oboru.

Screenshot z expressvpn.com ExpressVPN – "Co je to VPN" Sekce

Spouštění serverů pouze na RAM poskytuje vyšší úroveň ochrany před hackerskými útoky, protože i operační systém je při spuštění serveru spuštěn čerstvě..

Umístění virtuálních serverů

ExpressVPN má přes 3000 serverů VPN ve 160 umístěních serverů VPN v 94 zemích. Takže pro většinu uživatelů jsou fyzický server a registrovaná IP adresa ve stejné zemi. To umožňuje rychlé, stabilní a spolehlivé soukromé připojení.

Screenshot z expressvpn.com Servery ExpressVPN po celém světě

V některých případech existuje jiný přístup, který se nazývá umístění virtuálního serveru. Existují případy, kdy se registrovaná adresa IP shoduje s vybranou zemí, ale fyzický server je umístěn v jiné zemi.

Stránka podpory ExpressVPN obsahuje podrobný seznam všech zemí, které používají umístění virtuálních serverů, a zemi přesměrování. K dispozici je také podrobný průvodce připojením k nejlepšímu umístění serveru VPN pro vaše přesné potřeby.

Statické / vyhrazené adresy IP

Audity zabezpečení prováděné třetími stranami a dodržování stanovených zásad

ExpressVPN tvrdí, že berou bezpečnost a soukromí velmi vážně. Kromě toho, že nikdy neukládají žádná citlivá data, také nesledují online aktivitu uživatele, když jsou připojeni k jejich serverům.

Screenshot z expressvpn.com Zásady ochrany osobních údajů ExpressVPN

Na podporu těchto tvrzení byla kódová základna serveru ExpressVPN auditována odborníky z nezávislé auditorské společnosti Pricewaterhouse Coopers nebo PwC.

Odborníci z PwC potvrdili, že ExpressVPN je v souladu s jejich zásadami ochrany osobních údajů a že jejich technologie TrutstedServer odpovídá popisu. Úplnou zprávu z auditu najdete na blogu ExpressVPN pro všechny, kdo se zajímají o podrobnosti auditu.

Je VPN založena na místě, které respektuje soukromí, jako jsou Britské Panenské ostrovy nebo Švýcarsko?

Kdo vlastní VPN a jaká je jejich reputace?

Za jedenáct let od založení ExpressVPN neexistovalo žádné oficiální pojmenování vlastníka (vlastníků) této společnosti. Jediné oficiální informace, které jsem mohl najít, bylo, že ExpressVPN je vlastněna společností Express VPN International Ltd, registrovanou na Britských Panenských ostrovech.

Neexistují žádné oficiální informace o týmu nebo vedení, ale pouze to, že ExpressVPN má globálně distribuovaný tým jednotlivců, kteří se snaží zajistit rychlé připojení k uživatelům, kteří hledají soukromí a necenzurovaný přístup k webům a online službám.

Screenshot z expressvpn.com ExpressVPN – zásady týkající se stránky protokolů

ExpressVPN je silným zastáncem online soukromí a svobody internetu, protože podporuje mnoho neziskových organizací, které pracují na ochraně digitálních práv.

Historie úniků nebo souhlas s předáním údajů vládám

V době psaní této recenze neexistují žádné důkazy týkající se úniku informací souvisejících s ExpressVPN. Jejich zásady ochrany osobních údajů a umístění společnosti na Britských Panenských ostrovech jsou takové, že dodržují přísná pravidla pro zveřejňování informací.

Velikost sítě

Jak jsme uvedli výše, ExpressVPN je velmi velká síť. V okamžiku psaní této recenze má ExpressVPN více než 3000 serverů VPN ve 160 umístěních serverů VPN rozptýlených v 94 zemích po celém světě.

SROVNÁNÍ

Logo PureVPN

Čistá VPN

 • Skvělá cena
 • Slušné servery
 • Není to nejvíce soukromé

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Atlas VPN

Atlas VPN

 • Novější VPN, takže nejsou dobře otestovány
 • Levná placená služba
 • Žádné datové limity

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo NordVPN

Nord VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Velké rychlosti
 • Skvělý bezpečnostní záznam
 • Nová VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE

Extra funkce

Zde je podrobný seznam všech služeb a funkcí nabízených ExpressVPN a trochu více vysvětlení ke všem těmto.

Screenshot z expressvpn.com Sekce základních funkcí ExpressVPN

 • Simultánní připojení

  Ano, jedno předplatné ExpressVPN lze použít až pro pět zařízení bez ohledu na počítače, které je provozují.

 • Kontrola IP adresy

  Ano, ExpressVPN tuto funkci nabízí. Je důležité znát vaši IP, pokud chcete skrýt svou polohu.

 • Rozšíření prohlížeče

  Ano ExpressVPN nabízí rozšíření prohlížeče pro Firefox a Chrome. Tato funkce pouze šifruje provoz, který prochází prohlížečem.

Screenshot z expressvpn.com Sekce základních pokročilých funkcí ExpressVPN

 • Split tunelování

  Ano, ExpressVPN poskytuje rozdělené tunelování. Jedná se o funkci, která umožňuje, aby část vašeho provozu probíhala šifrovaným tunelem VPN a zbytek provozu měl přímý přístup k Internetu.

 • Přepínač zabití

  Ano, ExpressVPN má přepínač zabití sítě. Tato funkce aktivuje a blokuje veškerý provoz v případě selhání připojení VPN, aby pomohla chránit soukromí.

 • Test úniku DNS

  Ano, ExpressVPN má test úniku DNS. Tento test kontroluje zabezpečení a soukromí vašeho připojení, zjišťuje potenciální hrozby a kdo může vidět a sledovat navštívené weby a aplikace, které používáte.

Zaregistrujte se ExpressVPN

 • Kompatibilita Tor

  Ano, ExpressVPN je kompatibilní s Tor a podporuje pouze Tor přes VPN, a ne prostřednictvím přímého přístupu, čímž do vaší online aktivity přidává další vrstvu soukromí a zabezpečení.

 • Blokovač reklam

  Ne, ExpressVPN nemá žádnou funkci adblocker, ale je kompatibilní s vedoucími představiteli oboru uBlock Origin a rozšíření prohlížeče Adblocker Plus.

 • TrustedServer Security To je hlavní faktor, který je zodpovědný za vynikající úroveň zabezpečení ExpressVPN, protože běží na serverech provozovaných na RAM, aniž by ukládal data na pevné disky, přeinstaloval software po restartu serveru a minimalizoval potenciální rizika.

Screenshot z expessvpn.com Sekce základních funkcí ExpressVPN

 • Generátor náhodných hesel

  Na webu ExpressVPN je servisní nástroj, který generuje silná náhodná hesla, která můžete použít pro libovolnou aplikaci. Web uvádí, že každé heslo je generováno v zařízení a není sdíleno online.

Hardwarová podpora

ExpressVPN má nativní aplikace, podporu zařízení a rozšíření prohlížeče, které uživatelům umožňují používat jejich služby na několika platformách:

iOS Ano
Android Ano
Mac Ano
Okna Ano
Linux Ano
Roznítit Ano
PlayStation 3 Ano
PlayStation 4 Ano
Xbox One Ano
Xbox 360 Ano
Nintendo Switch Ano
Roku Ano
Samsung Smart TV Ano
Apple TV Ano
Amazon Fire TV a Fire Stick Ano
Google Chromecast Ano
Android Smart TV Ano

ExpressVPN poskytuje VPN pro váš směrovač Wi-Fi. Tímto způsobem můžete chránit celou svou síť Wi-Fi. ExpressVPN doporučuje svým uživatelům, aby si zakoupili jeden z doporučených směrovačů Wi-Fi, které jsou předem nakonfigurovány na ExpressVPN:

 • Asus RT-AC56 (U / R / S)
 • Asus RT-AC68U
 • Asus RT-AC87U
 • Linksys EA6200
 • Linksys WRT1200AC
 • Linksys WRT1900AC (S)
 • Linksys WRT3200ACM
 • Netgear R6300v2
 • Netgear R6700v3
 • Netgear Nighthawk R7000
 • Netgear Nighthawk R7000P

Jiné typy směrovačů je třeba ručně nastavit na ExpressVPN a mezi ně patří:

 • Modely Asus
 • D-Link
 • DD-WRT
 • Netduma
 • Sabai
 • Rajče
 • TR-Link
 • Xiaomi

Přehled zákaznické podpory

Jakou podporu můžete získat a na jaké úrovni předplatného?

ExpressVPN nabízí tři typy předplatného: 1měsíční, 6měsíční a 12měsíční předplatné s různými cenami.

Všechny z nich však mají stejnou podporu, protože se liší pouze doba trvání předplatného, ​​všechny ostatní služby jsou stejné jako podpora živého chatu 24/7, rychlé servery, nejlepší zabezpečení a šifrování ve své třídě a více.

Screenshot z expressvpn.com Sekce šifrování ExpressVPN

Je podpora dobrá?

Centrum podpory a část FAQ ExpressVPN obsahuje odpovědi pouze na základní problémy s nastavením a odstraňováním problémů. Existuje však možnost živého chatu, která je k dispozici 24/7, bez ohledu na to, zda již jste uživatelem ExpressVPN nebo ne.

Screenshot z express.com Sekce podpory ExpressVPN

Chatoví agenti se vám však pokusí prodat své služby, takže dostanete zprávu o prodeji spolu s hledanou odpovědí.

Jak rychle reagují?

Jak se zdá, že internet obecně cítí jejich podporu?

Lidé na webu zdůraznili účinnost živého chatu ExpressVPN. To je často označováno jako jedno z nejlepších v oboru. Je mi líto, že to v tuto chvíli nefunguje, ale doufám, že se vrátí ke svému absolutně nejlepšímu, jakmile skončí krize Covid-19.

Přehled zásad vracení peněz

ExpressVPN nabízí 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že pokud některý uživatel není spokojen se službami ExpressVPN, jako je rychlost, soukromí nebo zabezpečení, má přesně 30 dní na to, aby požádal o vrácení peněz v plné výši. To lze provést pomocí možnosti živého chatu nebo e-mailu.

Screenshot z expressvpn.com Sekce objednávky ExpressVPN

Jakákoli platba, kterou jste provedli, bude vrácena na váš účet v zákonně stanoveném čase, obvykle do 7 pracovních dnů. Všechny nákupy jsou kryty 30denní zárukou vrácení peněz, ale vrácení peněz se provádí pouze v USD, takže si uvědomte tuto skutečnost, že vyberete platbu v jiných měnách nebo bitcoin.

Přehled cen

Cena služeb ExpressVPN je jednoduchá:

 • 12,95 $ za měsíc po dobu 1 měsíce
 • 9,99 $ měsíčně po dobu 6 měsíců
 • 6,67 $ měsíčně po dobu 12 měsíců + 3 měsíce zdarma

Ceny ExpressVPN

Bez ohledu na to, kterou možnost platby vyberete, získáte úplnou verzi ExpressVPN k dispozici pro použití ve všech vašich zařízeních. Získáte také neomezenou šířku pásma, zákaznickou podporu 24/7 a můžete si vybrat libovolné dostupné umístění serveru.

Možnosti platby

ExpressVPN umožňuje platby širokému spektru uživatelů pomocí různých metod. Uživatelé mohou platit kreditními / debetními kartami jako Visa, MasterCard, American Express, Discover, JCB, Visa Electron a Diners Club International.

Lidé mohou také platit prostřednictvím služby PayPal nebo jiných platebních metod, jako jsou AliPay, UnionPay, iDeal, WebMoney, GiroPay, SoFort, Yandex Money a další platební metody.

Platební metoda ExpressVPN

Pro skutečně soukromé připojení přijímá ExpressVPN platby v bitcoinech. Chcete-li platit bitcoinem (nebo jiným způsobem platby), musíte zadat pouze svou e-mailovou adresu a vybrat způsob platby.

Rychlé specifikace

Klientské softwarové platformy: Windows, Mac, Linux, iOS, Android
Nativní podporované platformy: Linux, routery, smart TV systémy, Apple TV, Fire TV, herní konzole
Podporované protokoly: OpenVPN, PPTP, L2TP / IPsec
Počet serverů: 573
Počet zemí: 3000+ serverů VPN ve 160 umístěních serverů VPN
Země registrace: Britské Panenské ostrovy
Možnosti platby: Kreditní / debetní karta, PayPal, všechny hlavní online platební platformy, bitcoin
Je nutné skutečné jméno: Ne
Šifrovací protokol: AES-256
Omezení využití dat: Ne
Omezení využití šířky pásma: Ne
Max. Ne. současně připojených zařízení: 5
Zákaznická podpora: Živý chat 24/7
Zásady ochrany osobních údajů: Skvělé, žádné protokoly

Pokyny k instalaci

V této recenzi vysvětlím základní nastavení a použití ExpressVPN ve Windows 10. Trvalo mi to jen pár minut a byl jsem připraven ExpressVPN používat.

 • Nejprve si připravte ten nejlepší platební plán
 • Po zaplacení obdržíte e-mail s oznámením o nastavení hesla pro váš účet.
 • Další, budete muset stáhnout aplikaci, vyberte možnost pro váš operační systém a zařízení, v tomto případě budete muset vybrat Stáhnout pro Windows
 • Po úspěšném stažení se zobrazí váš aktivační kód. Zkopírujte to.
 • Chcete-li aplikaci nainstalovat, musíte pouze dvakrát kliknout a postupovat podle pokynů k instalaci
 • Po instalaci budete vyzváni k přihlášení pomocí svého e-mailu a hesla a zadání aktivačního kódu. Jste téměř hotovi
 • Tuto aplikaci můžete nastavit tak, aby se spouštěla ​​při spuštění, a odpovědět na otázku zasílání zpráv o selhání, testů rychlosti a úspěšných pokusů VPN zpět do ExpressVPN. Můžete vybrat jednu z možností, protože o vás neshromažďuje žádné osobní údaje
 • Jste všichni připraveni. Chcete-li aplikaci používat, spustíte ji a uvidíte návrhy nejlepších míst pro vás. Toto se nazývá Smart Location. Můžete to také nastavit na ruční, abyste mohli ručně vybrat server, který se vám líbí, a procházet anonymně.

Nebo se můžete podívat na video níže „Jak nastavit a používat ExpressVPN ve Windows“

Ruší se pokyny

V jednom či druhém okamžiku by nastal čas, kdy musíte předplatné ztratit. Může existovat spousta důvodů, proč zrušit váš účet. Mohlo by to být, konečně to splnilo účel a už nepotřebujete VPN, nebo jste nebyli se službou vůbec spokojeni. Není tedy nutné pokračovat v předplatném.

ExpressVPN je služba virtuální privátní sítě nabízená jako nástroj na ochranu soukromí a zabezpečení, který šifruje webový provoz uživatelů a maskuje jejich IP adresy. Bohužel nemá žádné bezplatné zkušební období. Přesto nabízí 30denní vrácení peněz. Díky tomu by vám umožnilo otestovat jejich služby bez omezení.

Screenshot z expressvpn.com Zrušte předplatné ExpressVPN

Předplatné můžete zrušit dvěma způsoby. Buď kontaktujete zákaznickou podporu, nebo můžete postupovat podle následujících kroků:

1. Navštivte Lastpass.com

Přejděte na webovou stránku LastPass pomocí svého oblíbeného webového prohlížeče.

2. Přihlaste se k účtu

Přihlaste se ke svému účtu ExpressVPN. Zadejte své údaje.

Screenshot z express vpn.com Sekce přihlášení ExpressVPN

3. Přejděte na Nastavení předplatného

4. V části Předplatné klikněte na Spravovat nastavení

Jak zrušit předplatné Express VPN?

5. Potvrďte kliknutím na řádek Vypnout automatické obnovení

Vezměte na vědomí, že jste povinni znovu potvrdit svůj výběr spolu s informacemi, že chcete provést platbu před konkrétním datem, abyste mohli pokračovat v aktivním předplatném. Znovu klikněte na Vypnout automatické obnovení.

Jak zrušit předplatné Express VPN? Jak zrušit předplatné Express VPN? Jak zrušit předplatné Express VPN?

6. Byla přijata potvrzovací zpráva

Na hlavním panelu se zobrazí potvrzovací zpráva potvrzující, že automatické obnovení je vypnuto.

Pokud jste platili přes Paypal, na váš e-mail bude zaslána zpráva z Paypalu potvrzující pozastavení vašeho předplatného.

Jak zrušit předplatné Express VPN?

Dalším způsobem, jak zrušit předplatné, je kontaktovat jejich zákaznickou podporu prostřednictvím služby LiveChat. Pokud se potýkáte s technickými problémy s vaší VPN, doporučujeme kontaktovat jejich tým CS.

Klikněte na ‘Potřebovat pomoc? Kontaktujte nás’ zelené tlačítko v pravém rohu.

Screenshot tlačítka ExpressVPN LiveChat ExpressVPN – stránka podpory

Zadejte e-mailovou adresu, kterou jste použili pro svůj účet VPN. Budete požádáni, abyste uvedli svůj operační systém, verzi aplikace ExpressVPN a zemi. Kontaktování prostřednictvím služby LiveChat vám zajistí méně bezproblémové transakce, zejména pokud jste chtěli vrácení peněz.

Vrácení peněz obvykle trvá pět až sedm dní. Mezitím můžete službu ExpressVPN používat zdarma.

Závěrečné shrnutí

ExpressVPN je dnes jedním z nejspolehlivějších poskytovatelů služeb VPN na světě. Mají přes 3000 serverů na 160 serverových místech v 94 zemích po celém světě. To jim umožňuje nabízet vynikající služby.

Jejich umístění na Britských Panenských ostrovech jim umožňuje dodržovat přísná pravidla týkající se shromažďování údajů a zákonů o ochraně osobních údajů, což jim zase umožňuje přátelštější přístup k soukromí uživatelů.

Servery VPN ExpressVPN běží pouze na paměti RAM, což znamená, že na vás neukládají žádné informace online aktivita. Toto je prokázaná skutečnost, protože byly auditovány společností PwC, jednou z nejspolehlivějších auditorských společností tohoto druhu.

Jediná věc, kterou se ptají, je, že lidé hlásí jakékoli zprávy o selhání, aby mohli vylepšit své služby, a ukládají e-maily zákazníků za účelem zasílání marketingových e-mailů.

Aby bylo možné poskytovat lepší služby, ExpressVPN má vynikající funkce, jako je možnost rozlitého tunelování, rozšíření prohlížeče, možnost Kill Switch a šifrování nejlepší ve své třídě.

To je vynikající, i když dražší volba než konkurence, pokud chcete procházet anonymně, streamovat nebo torrentovat neomezené množství dat a používat weby, které by jinak byly blokovány.

Z výzkumu společnosti ExpressVPN a jejích služeb mohu volně říci, že se mi líbily jejich zajímavé funkce, jako jsou umístění virtuálních serverů, neomezené streamování a možnost využívat tuto službu na všech platformách a zařízeních.

Nelíbila se mi vyšší cena, která je 100 $ za celý rok, ale líbily se mi tři měsíce navíc zdarma. A co mě ohromilo, je spousta pětihvězdičkových recenzí od spokojených uživatelů z celého světa.

Hodnocení

Závěrečný verdikt

Naše hodnocení

9.5

Navštívit stránku

FAQ

Je ExpressVPN rychlý a spolehlivý?

Ano, ExpressVPN je velmi rychlý a velmi spolehlivý. Tato služba VPN umožňuje uživatelům streamovat HD videa, torrenty a hrát online hry s malým nebo žádným zpožděním nebo ukládáním do vyrovnávací paměti.

Pomůže ExpressVPN s omezením šířky pásma?

Předpokládá se, že zastaví omezení šířky pásma, protože váš IPS nedokáže určit množství provozu, který prochází sítí VPN, protože je šifrovaný. V některých případech použití VPN zrychluje připojení, protože využívá přímější trasu přes VPN.

Které servery ExpressVPN jsou pro Netflix nejlepší?

ExpressVPN umožňuje všem svým uživatelům využívat Netflix bez problémů. Jedná se o jednoho z mála poskytovatelů VPN, kteří mají exkluzivní funkci Netflix, a má podrobné pokyny, jak se připojit k nejlepším serverům, aby byl skvělý zážitek ze služby Netflix. Nejlepších výsledků dosáhnete, když se připojíte k umístění serveru se sídlem v USA a přihlásíte se ke svému účtu Netflix.

Nabízí ExpressVPN bezplatnou verzi?

ExpressVPN nenabízí bezplatnou verzi svých služeb. Považuji to za velkou výhodu, protože mají vynikající platební plány a relativně dostupné ceny spojené s 30denní zárukou vrácení peněz. Poskytují přístup k úplným službám a uživatelé se mohou rozhodnout, zda se jim něco líbí, a nadále je používat, místo toho, aby ukazovali úryvek možností s bezplatnou verzí.

Proč jsem někdy blokován z Netflixu, když používám ExpressVPN?

Pokud máte potíže se sledováním Netflixu pomocí ExpressVPN, můžete se pokusit připojit k jinému serveru, nejlépe k umístění serveru se sídlem v USA. Pokud to problém nevyřeší, měli byste kontaktovat podporu živého chatu, která je k dispozici 24/7 na webu ExpressVPN.

Jak dobře fungují funkce ExpressVPN a nastavení ochrany před únikem?

Služby a funkce ExpressVPN fungují velmi dobře. Díky vysoké úrovni šifrování a zavedeným bezpečnostním opatřením je tato platforma vysoce zabezpečená s vysokými rychlostmi, spolehlivými službami a opatřeními proti úniku..

Jsou aplikace ExpressVPN bezpečné a uživatelsky přívětivé?

Aplikace ExpressVPN mají intuitivní design, díky kterému jsou velmi uživatelsky přívětivé. Pro cokoli špatného existuje stránka podpory a nápověda živého chatu. Jejich použití je velmi bezpečné, protože anonymizují vaše online aktivity a umožňují vám svobodně získat přístup k omezeným webům a torrentům.

Může ExpressVPN odblokovat Netflix a další streamovací služby?

Ano, ExpressVPN odblokuje přístup k Netflixu a dalším streamovacím službám. Abyste to mohli použít, musíte se připojit k síti VPN, připojit se k příslušnému serveru a přihlásit se ke svému účtu Netflix. ExpressVPN můžete použít k získání lepšího přístupu k dalším streamovacím službám za předpokladu, že se připojíte k nejvhodnějšímu serveru. Sledujte Prime Video, Disney +, BBC iPlayer, HBO, Hulu, YouTube, ESPN a další.

Stojí ExpressVPN opravdu za tu cenu?

Nemůžeme posoudit hodnotu této služby pro každého konkrétního uživatele. Můžeme sdílet pouze naše zkušenosti, které byly úžasné, protože služby ExpressVPN jsou dobře organizované a poskytují rychlé, spolehlivé, bezpečné a soukromé připojení k internetu. Nakonec to ale záleží na vašich preferencích a na tom, co můžete za své online soukromí zaplatit.

Můžete použít ExpressVPN pro torrentování?

ExpressVPN patří mezi nejlepší služby VPN pro torrentování. Nabízí neomezenou šířku pásma a nemá datové omezení provozu. Rovněž nemá žádná omezení dat a neuchovává žádné protokoly aktivit a připojení. Všechna data jsou chráněna šifrováním AES-256, k dispozici je přepínač Network Lock Kill Switch a tunelové rozdělení VPN. Považuji tuto funkci za užitečnou pro soukromé torrentování prostřednictvím ExpressVPN a svůj prohlížeč používám pro běžné procházení sítí.

Můžete použít ExpressVPN v Číně?

Překvapivě ExpressVPN v Číně funguje. Toto je jeden z mála poskytovatelů VPN, kteří jsou schopni překonat Great Firewall v Číně a umožňují uživatelům přístup k různým webům, které jsou v Číně jinak zakázány.

Kolik současných připojení podporuje ExpressVPN?

Jedno předplatné ExpressVPN podporuje až pět současných připojení. Toto číslo lze zvýšit dvěma způsoby – jedním je získání většího předplatného a druhým je instalace routeru VPN a jeho použití k ochraně všech k němu připojených zařízení..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me