JM Bullion

Pokud jde o výběr investice, která prošla zkouškou času, možná už neexistuje solidní investice v obrazném i doslovném smyslu než zlato. Po staletí bylo zlato symbolem dekadence a bohatství, ať už někoho zdobí šperkem, nebo se s ním obchoduje jako s měnou. Zlato je v průběhu času velmi vyhledávaným materiálem pro jeho zhodnocení a investoři jej nejčastěji hledají v podobě mince nebo baru.

Screenshot z jmbullion.com Domovská stránka JM Bulliona

Renomovaným prodejcem zlata a dalších drahých kovů je JM Bullion. Pokud jde o nákup zlata, kupující chtějí konkurenceschopnou cenu a klid, že investice, kterou kupují, je jak originální, tak prémiové kvality. V dnešním příspěvku uvedeme nabídky JM Bullions pod mikroskop, abyste mohli provést informovanou investici, pokud si s nimi chcete koupit zlato, stříbro nebo jakýkoli jiný drahý kov.

Kdo jsou JM Bullion?

JM Bullion je online prodejce zlata, stříbra a dalších drahých kovů, jako je platina a měď. Primárně jsou proslulí svými zlatými mincemi a pruty, které mají značnou hodnotu, což je činí velmi atraktivními pro investory.

Screenshot z jmbullion.com Jmbullion.com – O stránce

Společnost byla založena v roce 2011 v Lancasteru v Pensylvánii, poté se přestěhovala do Dallasu, TX o dva roky později poté, co tržby dosáhly 1 milion $ denně. JM Bullion se rychle rozrostla a stala se „nejrychleji rostoucí společností v oblasti drahých kovů“ Inc.com v Americe.

Screenshot z jmbullion.com Jmbullion.com – O stránce

Navzdory exponenciálnímu růstu, který podle něj generuje 661,3 mil. USD ročně, zůstává JM Bullion relativně malou operací s pouhými 30 zaměstnanci. V současné době působí v USA pouze prostřednictvím svých webových stránek a call centra. Vzhledem k tomu, že jejich obrovské nabídky drahých kovů mluví samy za sebe, zůstává JM Bullion velmi lukrativním hráčem v oblasti hmatatelných investic.

Co JM Bullion prodává?

JM Bullion prodává různé předměty vyrobené ze zlata, stříbra, platiny, palladia nebo mědi. Nejvýznamnější je však to, že prodávají mince, bary a šperky.

Mince

Screenshot z jmbullion.com Jmbullion.com – Sekce mincí

Mince z drahých kovů jsou extrémně sběratelská aktiva, která jsou oblíbená jako investice i jako dědictví. JM Bullion prodává mince ze zlata, stříbra, platiny, palladia nebo mědi (známé jako „pšeničné haléře“).

Kromě toho JM Bullion také prodává mince z populární kultury, včetně Disney a Star Treku.

Bary

Screenshot z jmbullion.com Jmbullion.com – sekce zlatých prutů

Ti, kdo sní o tom, že budou vlastnit zlato, tak činí s obrazem nákupu zlatých prutů, které jM Bullion nemají nedostatek, ve skutečnosti jsou odporem celého jejich webu. Tyčinky je však také možné zakoupit ve stříbře, platině, palladiu a mědi.

Šperky

Screenshot z jmbullion.com Jmbullion.com – sekce zlatých šperků

I když JM Bullion nejsou považováni za klenotníky, je možné skrz ně vyzvednout různé kousky, i když jsou vyrobeny pouze ze zlata. Jejich náramek „Hammered Gold Bullion Bracelet“, který se prodává za více než 1 800 $, je skutečně zastavujícím kouskem.

Hmotná aktiva vs virtuální aktiva

Někteří investoři dávají přednost diverzifikaci portfolia hmotných a hmotných aktiv. V případě JM Bullion mohou být jejich drahé kovy také předávány jako dědictví. Zlato samo o sobě je jednou z nejdéle zavedených měn k dnešnímu dni a je často upřednostňováno před rizikovějšími investičními možnostmi.

Přehled webových stránek JM Bullion

Při jakékoli investici byste chtěli zjistit, co přesně kupujete. Vzhledem k tomu, že drahé kovy jsou hmotná aktiva, měli byste je obvykle před nákupem zkontrolovat na vlastní oči. Web JM Bullion však zobrazuje velmi velké obrázky všech jejich nabídek, takže můžete pro svůj klid jasně vidět, co kupujete.

Screenshot z jmbullion.com Jmbullion / com – American Gold Eagle Coin Section

Zobrazí se možnosti nákupu každého kusu spolu s 6 různými způsoby platby, ze kterých si můžete vybrat. Většina položek má možnosti nákupu množství od 1 do 100 jednotek. U každé položky je také uvedena „cena za prodej“, která je užitečná pro stávající investory konkrétního kusu.

Platební metody v JM Bullion

Pod každým uvedeným kusem je velkorysý popis položky, specifikace a obecný seznam často kladených otázek. Stejně jako u každé investice jsou tyto informace klíčové, ať už jste v investicích do hmotného majetku nováčkem nebo ne. Takže ve srovnání s útržkovitým výpisem eBay bez informací o položce si JM Bullion skutečně dal za cíl být transparentní v průběhu celého procesu.

Popis položek a časté dotazy Popis položky a časté dotazy

Web JM Bullion také těží ze vzdělávacího blogu, investičního průvodce a neustále aktualizovaných grafů oceňování zlata a stříbra. Informace jsou snadno strávitelné jak pro nováčky, tak pro zkušené investory.

Soutěžící JM Bullion

  • Apmex
  • Vzácné mince Austin & Bullion
  • Kitco
  • Severozápadní teritoriální mincovna
  • Providentní kovy
  • United States Gold Bureau

Protože zlato a stříbro je vyhledávanou komoditou, která vydrží i ta nejnáročnější finanční období, existuje po celém světě kromě JM Bullion mnoho společností, které ji prodávají. Jak již bylo řečeno, výše uvedený seznam jsou ti, kteří jsou považováni za přímé konkurenty.

Hodnocení zákazníků JM Bullion

Na shopperapproved.com má JM Bullion 280 000 hodnocení zákazníků, z nichž 86,5% je 5 hvězdiček. Zákazníci společnosti tleskali za její flexibilní platební možnosti (zejména možnost nakupovat u Bitcoin) a jejich transparentní ceny. Pouze 0,6% zákazníků je hodnotilo pod 3 hvězdičky, což je docela dobré, což znamená důvěru investorů.

Hodnocení zákazníků na shopperapproved.com

Ceny dopravy JM Bullion & Pojištění

JM Bullion dodává své zboží pomocí USPS nebo UPS. U všech nákupů nad 99 $ je doprava zdarma a za nákupy do této částky stojí 3,99 $. JM Bullion se dodává pouze na americké adresy, které zahrnují PO boxy a vojenská místa. Neposílají se do obchodů UPS ani do služeb přesměrování pošty, i když je to vzhledem k tomu, že balíčky mají vysokou hodnotu, to je pochopitelné.

Screenshot z jmbullion.com Jmbullion.com – přepravní sekce

Položky jsou bezpečně zabaleny do ochranného obalu, což zahrnuje přidání dalšího materiálu k zastavení pohybu produktů během přepravy.

Velkou výhodou přepravy obecně je, že se tak děje diskrétně a nic nenasvědčuje tomu, že se jedná o balík s vysokou hodnotou. To kupujícím dodává klid, zejména v případě, že k vaší poště mohou mít přístup ostatní (například sousedé).

Všechny balíčky jsou navíc plně kryty pojištěním, které zahrnuje celou cestu z jejich skladu do vašeho bydliště. Toto pojištění platí až do okamžiku, kdy je zásilka podepsána, což je poměrně standardní. Je dobré zavolat svému poskytovateli pojištění předem, aby vaše položky byly od tohoto okamžiku okamžitě kryty.

Platební metody JM Bullion

Jedním z nejatraktivnějších aspektů JM Bullion jsou různé platební metody, které akceptují. Díky tomu jsou jejich položky mnohem přístupnější a je to také způsob, jak mohou kryptoměnoví investoři diverzifikovat své toky. Ve skutečnosti je bitcoin zdaleka nejatraktivnější platební možností pro zákazníky, protože nemá žádné minimální výdaje. Maximální prahová hodnota a sleva jsou však nižší než platby bankovním převodem.

Platební metody na Jmbullion.com Jmbullion.com – sekce platebních metod

Zde je přehled 6 platebních metod JM Bullion spolu s minimální a maximální prahovou hodnotou a případnou použitelnou slevou, na kterou vás kvalifikují:

Kreditní / Debetní karta

Minimální: 0 $
Maximum: 5 000 $
Sleva: Žádný

PayPal

Minimální: 0 $
Maximum: 10 000 $
Sleva: Žádný

Kontrola papíru

Minimální: 0 $
Maximum: 50 000 $
Sleva: 4%

eCheck (ACH)

Minimální: 0 $
Maximum: 25 000 $
Sleva: 4%

Bankovní převod

Minimální: 2 500 $
Maximum: 250 000 $
Sleva: 4%

Bitcoin

Minimální: 0 $
Maximum: 150 000 $
Sleva: 3%

Prodej JM Bullion

Prodej zlata nebo stříbra na JM Bullion je populární a přímočarý proces. Uživatelé jednoduše musí kliknout na tlačítko „Prodat nám“ na hlavním panelu nástrojů a zahájit proces. Minimální částka nákupu je 1 000 $, což může být problém pro ty, kteří mají mince nižší hodnoty, pokud neprodáváte velké množství z nich.

Screenshot z jmbullion.com Investiční průvodce JM Bullion

Chcete-li prodat položky, musí uživatelé nejprve požádat o ocenění, ve kterém je cena uzamčena. Položky pak musí být zaslány poštou JM Bullionovi, který poté jednotlivé kusy ověří. Jakmile vše proběhne, platba bude uvolněna do 1-3 pracovních dnů.

souhrn

Pro nové i staré investory vytvořil JM Bullion velmi jednoduchý proces nákupu a prodeje, který je nepochybně jedním z mnoha důvodů jejich rychlého stoupání k úspěchu. I když neprodávají na mezinárodní úrovni (což je škoda, protože prodávají kusy mezinárodního původu) a mají minimální hranici pro prodej 1 000 $, jejich nabídka je celkově vynikající. Jasná cenová struktura a rozmanitost různých přijímaných platebních metod jsou zvláštní výhody.

Stejně jako u každé investice je pravděpodobné, že cena bude kolísat, zejména v obtížných ekonomických obdobích. Jak již bylo řečeno, zlato bylo vždy považováno za rozumnou investici a vzhledem k tomu, že to je podstatou toho, co JM Bullion prodává, je to povzbudivé znamení. Uživatelé mohou začít s malými investicemi nejdříve investováním do stříbra (nebo dokonce do mědi), což platformu zpřístupní všem rozpočtům. Stejně jako u jakékoli investice (i bezpečné) byste měli vždy provádět průzkum a být připraveni na kolísání hodnoty vašeho portfolia.

Hodnocení

Závěrečný verdikt

Naše hodnocení

9.0

Navštívit stránku

FAQ

Kde se nachází JM Bullion?

Centrála společnosti JM Bullion je v Dallasu v Texasu a její centrum zákaznické podpory je také v Dallasu. Jeho firemní adresa je 11700 Preston Road, Suite 660153, Dallas, Texas 75230, ale nejedná se o fyzickou adresu.

Prodává JM Bullion padělky?

JM Bullion zaručuje, že každý kus precios metalu, který prodávají, je autentický.

Je nezákonné vlastnit zlaté cihly v USA?

Vlastnit coiny není nezákonné od roku 1975. Kterýkoli americký občan může volně držet zlato bez jakýchkoli licencí a omezení jakéhokoli druhu.

Je nákup zlata hlášen IRS?

Prodej zlata nebo stříbra se považuje za příjem, proto je třeba tento druh prodeje uvést v příloze D formuláře 1040 v daňovém přiznání.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map