Surfshark

Rychlé podrobnosti:

 • Název – Surfshark VPN
 • Se sídlem v – Britské Panenské ostrovy
 • Protokoly – zásada bez přihlášení
 • Nejlepší cena – 1,99 $ / měsíc za 24měsíční předplatné
 • Podpora – živý chat 24/7
 • Doba vrácení peněz – 30denní záruka vrácení peněz
 • Webové stránky – Surfshark

Přehled

Surfshark je jedním z nejméně nákladných, přesto kvalitních VPN služby na dnešním trhu. Kupodivu nabízejí vynikající služby a funkce a díky platebnímu plánu méně než 2 $ měsíčně s neomezeným počtem zařízení získáte za své peníze opravdu spoustu peněz. Tato služba VPN sídlí na Britských Panenských ostrovech, daleko od jurisdikce 14 očí a v zemi, kde je stále respektováno a respektováno soukromí uživatele. Pokud mají být důvěryhodné jejich Zásady ochrany osobních údajů, neshromažďují žádná uživatelská data ani online chování, což je skvělá věc. Všechny funkce Surfshark jsou pěkně na míru, takže uspokojí potřeby různých uživatelů. Ať už jde o torrenty, hráče nebo lidi, kteří rádi streamují videa, která jsou obvykle na jejich místě nedostupná, Surfshark má vše.

Profesionálové & Nevýhody

Profesionálové

 • Vynikající platební plány
 • Šifrování AES-256
 • Funkce AdBlock
 • Přísné zásady bez protokolů
 • Funkce MultiHop
 • Funkce statické IP
 • Funkce Kill Switch
 • Nativní aplikace pro všechny operační systémy
 • 30denní politika vrácení peněz

Nevýhody

 • Žádné zveřejňování členů společnosti
 • Menší počet serverů ve srovnání s konkurencí

Profesionálové

Nevýhody

 • Vynikající platební plány
 • Žádné zveřejňování členů společnosti
 • Šifrování AES-256
 • Menší počet serverů ve srovnání s konkurencí
 • Funkce AdBlock
 • Přísné zásady bez protokolů
 • Funkce MultiHop
 • Funkce statické IP
 • Funkce Kill Switch
 • Nativní aplikace pro všechny operační systémy
 • 30denní politika vrácení peněz

Co Surfshark dělá

Surfshark nabízí rychlé servery ve více než 63 zemích pro spolehlivé a soukromé připojení spolu se snadno použitelnými aplikacemi pro všechny platformy. Surfshark má vynikající vlastnosti a služby a kvalitní zásady ochrany osobních údajů. Pro další vrstvu soukromí a anonymity mohou uživatelé platit bitcoiny.

Místní testování rychlosti

Nacházím se v Evropě, takže jsem vybral několik míst, otestoval možnost skrytí adresy IP a v prohlížeči jsem provedl test rychlosti Ookla. Tady jsou moje zjištění: Toto je test rychlosti před připojením k Surfsharku.

rychlost surfsharku

Moje IP adresa a rychlosti při připojení k serveru v Řecku:

rychlost surfsharku IP1 rychlost surfsharku Řecko

Dále jsem vybral server v Německu a zde jsou výsledky:

rychlost surfsharku IP2 rychlost surfsharku Německo

Dále připojení k serveru v Bulharsku a tady je to, co jsem získal:

rychlost surfsharku IP3 rychlost surfsharku Bulharsko

Zkouška rychlosti na dlouhé vzdálenosti


Připojil jsem se k několika serverům daleko od mého umístění a provedl stejné testy jako výše. Nejprve jsem se připojil k serveru se sídlem v USA a zde jsou výsledky:

rychlost surfsharku IP4 rychlost surfshark USA

Dále server v Indii:

rychlost surfsharku IP4 rychlost surfshark Indie

Při mé poslední zkoušce rychlosti jsem se připojil k serveru v Thajsku:

rychlost surfsharku IP5 rychlost surfsharku Thajsko

Tipy pro dosažení nejrychlejších rychlostí při používání Surfsharku

Surfshark má dobře promyšlený seznam funkcí a služeb. To znamená, že když používáte tuto VPN, je třeba si uvědomit několik věcí. Abyste mohli získat nejrychlejší rychlosti streamování, musíte si být vědomi, ke kterému serveru jste připojeni. V případě, že máte potíže s přístupem ke konkrétnímu obsahu na Netflixu, musíte se ujistit, že jste se připojili ke správnému serveru. Když se připojíte k síti Surfshark, budete vyzváni k připojení k serveru nejblíže vašemu umístění. Toto je funkce Rychlé připojení a způsob, jak dosáhnout nejrychlejších rychlostí při procházení sítě. V mém případě jsem se připojil k serveru v mé zemi a nemám potíže s rychlostí VPN. Stránka nápovědy Surfshark má o tom všem dobrou znalostní základnu, takže ji můžete využít ke svému prospěchu při hledání vyšších rychlostí prostřednictvím této VPN.

Kvalita streamování

Během svého výzkumu a testování služeb Surfshark jsem byl schopen otestovat jeho kvalitu a rychlosti streamování pomocí Netflixu. Sídlím mimo Evropu, ale připojil jsem se k serveru se sídlem v USA a dokázal jsem obejít geolokační funkci, kterou má Netflix zavedenou. Díky tomu jsem bez problémů získal přístup k americkému obsahu Netflixu. Pokud jde o rychlosti streamování, nezaznamenal jsem žádné významné zpoždění, protože nebyl patrný žádný rozdíl s použitím Surfshark VPN nebo bez něj.

surfshark netflix USA

Torrentující kvalita

Přestože je Surfshark levnější než ostatní prémiové služby VPN, svými službami mě ohromili. Všechny jejich servery podporují P2P, což je pro lidi úžasná zpráva pro torrentování. Funkce P2P umožňuje uživatelům odesílat a přijímat data, aniž by o tom někdo věděl. Režim maskování umožňuje úspěšnou navigaci přes možná omezení IPS a umožňuje vašemu provozu zůstat soukromý. Funkce CleanWeb umožňuje čisté surfování bez sledování, malwaru a phishingové podvody. Existují také další funkce, jako je funkce MultiHop, která vám umožní připojit se k serverům v různých zemích, abyste zamaskovali svoji stopu a umožnili bezpečné a zabezpečené torrenty.

Kvalita hry

Surfshark má dobrou pověst jako VPN, která podporuje online hraní. Jejich funkce jsou navrženy tak, aby pomohly uživatelům využívat všechny konkrétní funkce bez jakýchkoli omezení. Hráči mohou hrát v Surfsharku v naprostém soukromí a mohou si být jisti, že během hraní zůstanou v bezpečí. Specifické funkce také umožňují hráčům získat přístup ke všemu bez geografických omezení a zůstat v bezpečí před útoky DDoS. Co je velmi důležité, je, aby hráči zůstali v anonymitě a Surfshark vám pomůže skrýt vaši IP i během chatování. Můj hráčský přítel otestoval schopnosti Surfsharku při hraní Call of Duty online. Řekl, že se mu líbí funkce této VPN, protože si během své hry nevšiml žádného významného zpoždění ani koktání. Nazval bych to výhrou Surfsharku.

Porovnání VPN

SROVNÁNÍ

Logo PureVPN

Čistá VPN

 • Skvělá cena
 • Slušné servery
 • Není to nejvíce soukromé

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo NordVPN

Nord VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Většina soukromých VPN
 • Planoucí rychle
 • Většina serverů a zemí ze všech sítí VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Velké rychlosti
 • Skvělý bezpečnostní záznam
 • Nová VPN

KUP NYNÍ

Obcházení geo-oplocení

Z mých výzkumů a testů jsem viděl, že Surfshark má velmi dobré vlastnosti, které umožňují jeho uživatelům získat přístup k webům a službám, ke kterým by normálně neměli přístup. To je zvláště důležité pro streamovací služby jako Netflix, Hulu, ESPN, BBC iPlayer, Disney + a další. Surfshark je dobrá VPN pro tento druh použití, protože umožňuje svým uživatelům obejít geobloky a uživatelé mohou získat přístup k tomuto obsahu. Sídlím v Evropě a připojuji se k americkým serverům pro přístup k Netflix USA. Netestoval jsem Surfshark na jiných streamovacích službách, ale očekávám stejné výsledky. Také jsem si všiml, že Surfshark mi umožnil připojit se ke konkrétním serverům a získat přístup k videím na YouTube, která jsou v mé zemi omezena. Další dobrý příklad obcházení geobloků.

Shrnutí zásad protokolování

Sufrshark má přísnou politiku bez přihlášení. Je to podobné jako u ostatních hlavních hráčů v této oblasti. Shromažďují pouze základní informace, jako je vaše e-mailová adresa a heslo. Tímto způsobem vám mohou poskytnout kvalitní služby a sledovat případné pády aplikace. Ostatní osobní údaje souvisejí s platbou za jejich služby a budou uchovány po dobu 30 dnů pro případ vrácení peněz. Pokud se rozhodnete platit prostřednictvím služby třetí strany, Surfshark nebude shromažďovat žádné z vašich osobních údajů. Uživatelé mají možnost platit prostřednictvím kryptoměny za anonymní používání služeb Surfshark. Podle jejich zásad ochrany osobních údajů Surfshark neshromažďuje žádné informace o IP adresách, historii prohlížení, žádné informace o relacích, použitou šířku pásma, časová razítka připojení, síťový provoz ani jiné podobné informace. pokud chcete upravit své informace nebo nechat svůj účet trvale smazat, můžete napsat e-mail do Surfsharku a ten vyhoví vašemu požadavku, pokud nebudou existovat právní problémy.

Vymazání dat

Podle zásad ochrany osobních údajů a podmínek použití Surfshark neshromažďuje žádné osobní údaje. Mají přísné zásady bez přihlášení a neshromažďují žádná data z vašich relací. Podle oficiálních webových stránek společnosti je 70% serverů Surfshark pouze RAM. Pracují na nahrazení všech serverů pouze RAM, protože nabízejí vylepšené funkce zabezpečení a zabezpečení.

Umístění virtuálních serverů

Surfshark nabízí virtuální servery v zemích, kde nemají žádné fyzické servery, aby mohli pojmout více zákazníků. Surfshark je svým uživatelům otevřený a jasný ohledně připojení k místům jejich virtuálních serverů. Jasně říkají, že vysvětlují, že používají umístění virtuálních serverů, aby mohli zákazníkům dodávat vyšší rychlosti spolu se spoustou možností připojení. Jsou o tom velmi transparentní, protože aplikace Surfshark umožňuje každému uživateli zvolit připojení k fyzickému nebo virtuálnímu serveru. Virtuální servery jsou v seznamu umístění v aplikaci označeny šedou značkou V. Každý uživatel bude vědět, zda se připojuje k virtuálnímu nebo fyzickému serveru. Ale také svým klientům zajišťují, že každý fyzický server splňuje přísná kritéria ochrany soukromí a bezpečnosti, každý server před spuštěním získá novou instalaci systému Linux a rozsáhlé testování zabezpečení. Zajistí uživatelům, že nezáleží na tom, zda se připojí k fyzickému nebo virtuálnímu serveru, získají stejné funkce zabezpečení.

Statická / vyhrazená adresa IP

Surfshark má možnost pro své uživatele připojit se ke statické IP adrese. Tímto způsobem mohou uživatelé získat přístup ke konkrétním funkcím a službám, které mají software pro detekci VPN. Způsobem je použití statické adresy IP. Surfshark vám umožňuje vždy se připojit ke stejnému serveru a získat stejnou IP adresu. Servery, které podporují statickou IP adresu, jsou v aplikaci označeny šedým písmenem S..

surfshark statická IP

Audity zabezpečení prováděné třetími stranami a dodržování stanovených zásad

Abychom si byli jisti, že Surfshark dodržuje uvedenou zásadu, byli podrobeni auditu třetí strany. Podrobili pluginy prohlížeče pro Chrome a Mozillu auditu, který provedla firma zabývající se zabezpečením a penetrací kódu Cure53. Podle jejich zjištění obě rozšíření proběhla bezchybně. Žádné veřejně oznámené plánované ani již provedené audity Surfsharku nebyly.

Je VPN založena na místě, které respektuje soukromí?

Surfshark sídlí mimo Britské Panenské ostrovy. To jim umožňuje nabídnout svým uživatelům velmi vysoké soukromí podle zákonů o ochraně soukromí této ostrovní země. Podle zákonů není společnost žádným způsobem nucena shromažďovat nebo ukládat soukromé informace o svých uživatelích nebo online aktivitě. Jsem trochu skeptický k tomu, že je to všechno úplně pravda, ale může to být kvůli mé podezřelé povaze a Surfshark může velmi dobře respektovat soukromí svých klientů.

Kdo vlastní VPN a jaká je jejich reputace?

Po mnoha výzkumech se mi nepodařilo zjistit žádné podrobnosti o majitelích Surfsharku. Zjistil jsem jen to, že jsou vlastněny společností registrovanou na Britských Panenských ostrovech a nejsou součástí jurisdikce 14-Eyes.

Historie úniků nebo souhlas s předáním údajů vládám

V době psaní této recenze nebyl Surfshark spojen s žádnými významnými úniky nebo hackery. Nebyli zapojeni do žádných velkých skandálů ani nebyli nuceni předávat údaje žádné vládě. Váží si soukromí svých klientů a zdá se, že je respektují.

Velikost sítě

Síť serverů Surfshark se skládá z 1700+ serverů rozptýlených v 63+ zemích. Všechny jejich servery mají privátní DNS, všechny jsou přátelské k P2P a všechny dodržují přísnou zásadu no-logs.

mapa serveru surfshark

Porovnání VPN

SROVNÁNÍ

Logo PureVPN

Čistá VPN

 • Skvělá cena
 • Slušné servery
 • Není to nejvíce soukromé

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo NordVPN

Nord VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo ExpressVPN

Express VPN

 • Většina soukromých VPN
 • Planoucí rychle
 • Většina serverů a zemí ze všech sítí VPN

KUP NYNÍ PŘEČTĚTE SI RECENZE Logo Surfshark

Surfshark VPN

 • Velké rychlosti
 • Skvělý bezpečnostní záznam
 • Nová VPN

KUP NYNÍ

Extra funkce

Zde je podrobný seznam všech služeb a funkcí nabízených společností Surfshark a několik vysvětlení k nim.

 • WhiteLister – Surfshark umožňuje konkrétním aplikacím a webům obejít VPN. Tato funkce je užitečná při práci s aplikacemi, jako je mobilní bankovnictví apod.
 • CleanWeb – Ano, Surfshark má bezplatnou funkci Adblock, která chrání před reklamami, malwarem a pokusy o phishing.
 • VPN Kill Switch – pro ochranu soukromí uživatelů má Surfshark funkci Kill Switch, která vás odpojí od internetu v případě, že vaše připojení VPN poklesne.
 • Rozšíření prohlížeče – Ano, Surfshark má rozšíření prohlížeče pro Chrome i Firefox.
 • Připojení MultiHop – Surfshark umožňuje svým uživatelům dvojitou vrstvu zabezpečení připojením k přes dva různé servery VPN.
 • Soukromý DNS & ochrana proti úniku – každý server Surfshark má soukromý DNS a má ochranu proti úniku při použití zásobníku IPv4.
 • Kompatibilita s Tor – Ano, Surfshark je kompatibilní s Tor pro soukromější a bezpečnější připojení.
 • Režim maskování – tato funkce umožňuje skrýt online aktivitu před poskytovatelem internetových služeb pro větší soukromí.
 • Režim NoBorders – k obcházení nedůvěry některých regionů má Surfshark režim NoBorders, který umožňuje přístup k streamování, cenzurovanému obsahu a dalším možnostem.
 • Neomezené instalace – Surfshark vám umožní používat aplikaci na všech vašich zařízeních a s neomezeným počtem instalací.

Hardwarová podpora

Surfshark má nativní aplikace, rozšíření prohlížeče a podporu pro zařízení, která uživatelům umožňují využívat jejich služby na mnoha platformách:

 • iOS – Ano
 • Android – Ano
 • macOS – Ano
 • Windows – Ano
 • Linux – Ano
 • Playstation – Ano
 • Xbox – Ano
 • Fire TV – Ano
 • Apple TV – Ano

seznam aplikací surfshark

Pokud chcete použít Surfshark VPN k ochraně zařízení, která nemají nativní podporu VPN, můžete si nainstalovat VPN na router a nechat ji chránit všechna vaše zařízení současně. Abyste to mohli udělat, budete muset vybrat router, který podporuje funkci VPN. Surfshark podporuje více následujících modelů routerů:

 • Asus
 • DD-WRT
 • Mikrotik
 • Sabai
 • Netduma
 • Freebox
 • Rajče
 • Linksys – některé modely
 • OpenWRT
 • Synology

Přehled zákaznické podpory

Jakou podporu můžete získat a na jaké úrovni předplatného?

Surfshark má jednu úroveň předplatného, ​​pouze doba trvání předplatného se liší od 1měsíčního, 12měsíčního a 24měsíčního předplatného. Ale nezáleží na tom, jestli jste již předplaceni k Surfsharku nebo ne, jejich zákaznická podpora je pro všechny stejná. Možnost živého chatu je velmi dobrá a snaží se reagovat na každý e-mailový dotaz včas.

Je podpora dobrá?

Vyzkoušel jsem podporu živého chatu a obsluha byla velmi přátelská a na všechny moje otázky reagovala laskavě. Zeptal jsem se na téměř směšné otázky, ale operátor vzal vše s rozvahou, poskytl kvalitní odpovědi a jeho otázky nebyly nepříjemné.

Jak rychle reagují?

Téměř okamžitě jsem byl připojen k operátorovi, když jsem položil svoji otázku, což mi přišlo velmi uspokojivé. Odpověď za minutu je velkým plusem pro tým zákaznické podpory Surfshark.

Jak se zdá, že internet obecně cítí jejich podporu?

Snažil jsem se najít co nejvíce informací o názorech online komunity na Surfshark a četl jsem většinu spokojených názorů. Většina komentářů byla zaměřena na rychlé odpovědi poskytované podporou živého chatu 24/7.

Přehled zásad vracení peněz

Pokud nejste spokojeni s nákupem předplatného Surfshark, můžete požádat o vrácení peněz do 30 dnů od původního nákupu. To lze provést pomocí možnosti živého chatu nebo napsáním e-mailu týmu zákaznické podpory Surfshark.

Přehled cen

Možnosti cen Surfshark jsou následující:

 • 1,99 $ / měsíc za 24měsíční předplatné
 • 5,99 $ měsíčně za 12měsíční předplatné
 • 11,95 $ / měsíc za měsíční předplatné

plány plateb surfshark

Bez ohledu na délku vašeho předplatného získáte kompletní služby Surfsharku dostupné k použití na všech vašich zařízeních, protože nabízejí připojení k neomezenému množství zařízení. Získáte také neomezenou šířku pásma, žádný datový limit a zákaznickou podporu Surfshark nonstop.

Možnosti platby

Aby uživatelé mohli používat funkce Surfsharku, mají několik platebních prostředků. Nejjednodušší je platba kreditní kartou a přijímají karty Visa, MasterCard, AMEX a Discover. K dispozici jsou také možnosti platby přes PayPal, Google Pay a další online platební služby. Ale pro skutečně anonymní použití této VPN se lidem nabízí možnost platit pomocí kryptoměny. Od května 2020 Surfshark přijímá platby v bitcoinech, ethereu a mincích XPR Ripple.

možnosti platby surfsharkem

Rychlé specifikace

 • Klientské softwarové platformy: Windows, macOS, Linux, iOS, Android
 • Nativní podporované platformy: Linux, routery, smart TV systémy, Apple TV, Fire TV, Playstation, Xbox
 • Podporované protokoly: OpenVPN, IKEv2, Shadowsocks, ChaCha, Wireguard, L2TP
 • Počet serverů: 1700+
 • Počet zemí: 63+
 • Země registrace: Britské Panenské ostrovy
 • Možnosti platby: Kreditní / debetní karty, PayPal, online platební služby, Google Pay, platby kryptoměnou
 • Je nutné skutečné jméno: Ne
 • Šifrovací protokol: AES-256
 • Omezení využití dat: Ne
 • Omezení využití šířky pásma: Ne
 • Max. Ne. současně připojených zařízení: neomezeno
 • Zákaznická podpora: podpora živého chatu 24/7, e-mail
 • Zásady ochrany osobních údajů: Dobré, zásady bez přihlášení

Závěrečné shrnutí

Ze všeho, co jsem o Surfsharku viděl, mohu svobodně říci, že se jedná o nejdostupnější kvalitní VPN službu na dnešním trhu. Díky skvělé ceně méně než 2 $ měsíčně za 2leté předplatné jsou pro většinu z nás určitě dostupné. Jejich aplikace mají intuitivní design a jsou vhodné pro začátečníky. Surfshark nabízí vše, co můžete od služby VPN očekávat, spolu s některými dalšími funkcemi. S jeho službami získáte ochranu své identity při procházení sítě, získáte kvalitní AdBlocker a ochranu před sledovači a malwarem. Funkce a služby umožňují uživatelům Sufrshark být chráněni při použití veřejného připojení Wi-Fi, mají dokonalé zabezpečení při používání peněžních služeb, jako je online bankovnictví nebo správa vašich kryptoměn. Líbí se mi všechny funkce Surfsharku, které jsem testoval, protože vykazovaly dobrou kvalitu a konzistenci. Když jsem se připojil k více vzdáleným serverům a použil funkci MultiHop, došlo k určitému zpoždění v rychlosti, ale to se dá očekávat. Obzvláště se mi líbily ceny a jejich podpora live chatu 24/7. Jejich centrum nápovědy by mohlo využít nějaké vylepšení, ale podpora živého chatu 24/7 doplňuje chybějící údaje.

Pokyny k instalaci

Používám Windows, takže zde budu sdílet instalační pokyny pro aplikaci Surfshark Windows. Celá věc trvala necelé dvě minuty a byl jsem připraven použít Surfshark VPN.

okna surfshark

 • Po výběru platebního plánu a zaplacení můžete nastavit uživatelské jméno a heslo. Uživatelské jméno je obvykle váš e-mail, který si snadno zapamatujete, a služba jej používá ke sdílení aktualizací a promoakcí s vámi.
 • Dále z oficiálních webových stránek musíte vybrat aplikaci, která funguje pro váš operační systém, v mém případě aplikaci Windows 10. Stahování trvalo asi jednu minutu.
 • Po úspěšném stažení budete muset několikrát kliknout na další, stejně jako u jakékoli jiné aplikace, a budete téměř připraveni.
 • Po instalaci se aplikace spustí a pro přihlášení budete muset zadat své uživatelské jméno a heslo.
 • Po úspěšném přihlášení se zobrazí všechny dostupné možnosti.
 • Pro jednoduché připojení můžete použít nejrychlejší připojení k serveru, což znamená, že budete připojeni k vašemu nejbližšímu serveru pro vysokou rychlost a nejlepší služby.
 • Pokud hledáte něco víc, můžete procházet aplikaci a používat některé z dalších funkcí, jako je MultiHop, StaticID, a můžete procházet servery podle umístění.
 • Vytvořením seznamu oblíbených serverů se můžete připojit k preferovanému serveru pro preferované použití, například k americkému serveru pro Netflix..
 • Aplikace Surfshark má jednoduché rozhraní, pěkný černo-bílo-modrý vzhled a intuitivní ovládání.

Hodnocení

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map