Průvodce bitcoinovým bingo

Nejlepší bitcoinové bingo stránky

Nejlépe hodnocený

# 1

Bovada

Logo Bovada 125% bonus až do výše 3750 $ 125% bonus až do výše 3750 $

  • Renomované hraní

Přečtěte si recenzi hrát hned

# 2

Black Chip Poker

Logo Black Chip Poker 200% bonus až 1000 $ 200% bonus až 1000 $

  • Štědré bonusy

Přečtěte si recenzi hrát hned

# 3

BetOnline

Logo BetOnline 100% krypto bonus 100% krypto bonus

  • 4 krypta přijata

Přečtěte si recenzi hrát hned

Jak hrát bingo

Bitcoinové bingo je jednou z nejjednodušších online kasinových her o skutečné peníze, které můžete hrát. Začněte tím, že se zaregistrujete na stránkách bitcoinových bingo a vložíte bitcoiny nebo jiné kryptoměny, jako je litecoin. Dále přejdete do her bingo a najdete svou hru. Existují tři běžné hry, které najdete. Většina webů s bingem nabízí bingo se 75 míčky, 80 míčky a 90 míčky. Primárním rozdílem v těchto hrách je počet dostupných míčků. Některá místa budou nabízet turbo-styl hry s bingy s 30 míčky, 36 míčky a 40 míčky.

Většina her bingo vyžaduje, abyste vytvořili výherní řadu 5 čísel za sebou. Některé hry mohou vyžadovat vytvoření určitého vzoru, například H. Pravidla, jak vyhrát každou hru, budou uvedena v místnosti.

Chcete-li koupit lístek, přejděte do místnosti, kterou chcete hrát. Můžete si vybrat, kolik karet chcete koupit a kolik chcete za každou kartu zaplatit. Některé weby nabízejí jedinou pevnou cenu, zatímco jiné nabízejí karty v různých cenových bodech. Jakmile vyberete počet karet, které chcete hrát, počkáte, až začne losování.

Jakmile začne losování, budou čísla volána jednotlivě. Pokud se volaná čísla shodují s číslem na vaší kartě, kartu označíte. To pokračuje, dokud vy nebo jiný hráč neuděláte bingo. Pokud děláte bingo, klikněte na tlačítko „Bingo“ na kartě a získejte svoji cenu.

Kolik stojí hraní bingo?

Při hraní bitcoinových bingo her je třeba vzít v úvahu dvě náklady. První je minimální vklad. Bitcoinové online bingo stránky mají minimální vklad, který musíte splnit, abyste mohli hrát na webu. Obecně je to kolem 0,001 BTC. Jakmile tuto částku vložíte, kolik zaplatíte, bude záviset na hře bingo.

V některých případech můžete za kartu bingo zaplatit jen pár satoshi. Na některých webech budete moci hrát bitcoinové bingo za haléře za dolar ve srovnání s většinou online kasin. Samozřejmě, pokud chcete hrát o více, můžete. Kolik utratíte, je omezeno pouze vaším bankrollem a maximy nastavenými v softwaru kasina.

Jak najít nejlepší web pro hraní bitcoinového bingo?

Při hledání nejlepší stránky pro bitcoinové bingo musíte mít jasnou sadu kritérií. To vám pomůže najít kvalitní bitcoinové bingo stránky. Níže uvádíme některé z nejčastějších faktorů, na které si můžete dávat pozor při výběru nejlepších bitcoinových online hazardních stránek.

Intuitivní web – Uživatelské rozhraní konkrétního webu s bingo může buď vyvolat, nebo zlomit zájem kteréhokoli hráče bingo. Je to proto, že vzhled a chování webu mohou významně ovlivnit vnímání bingo stránek hráčem. Chcete web s uživatelsky přívětivým designem a softwarem od předních poskytovatelů, jako jsou Microgaming, BetSoft a další.

Nabízené bonusy – Vámi vybraný web s bingo by vám měl být schopen poskytnout slušný seznam bonusů, zatočení zdarma a další propagační nabídky. Tímto způsobem budete moci začít hrát s více penězi a nikdy vám neuniknou příležitosti rozšířit váš bankroll. Neměli by nabízet pouze bonus za vklad, ale i několik probíhajících propagačních akcí.

Pomocné služby – Zdvořilý a vysoce informovaný tým zástupců je nezbytný na každé bitcoinové bingo stránce. Agenti by měli mluvit nativně anglicky a být schopni rychle odpovědět na vaše otázky. Podpora živého chatu je absolutní minimum pro podporu.

Výhry – Podívejte se na ceny dostupné na webu. U bitcoinových bingo stránek byste měli získat představu o tom, co platí většina her a jaké progresivní jackpoty jsou k dispozici. Tímto způsobem můžete mít představu o tom, kolik můžete vydělat.

Po celém internetu existují bitcoinové bingo stránky. Jako takový. Hráči bingo musí pečlivě prozkoumat online kasina, než se rozhodnou připojit. Nezapomeňte nejprve zkontrolovat stránky online kasina nebo bingo, abyste se vyhnuli oběti podvodu. Nejlepší způsob, jak to udělat, je zkontrolovat stav licencování webu. Legitimní stránky budou licencovány hlavním online regulačním orgánem. Pokud web nemá licenci, nehrajte tam.

Jak hrát bingo s kryptoměnami

Takže si chcete zahrát bingo s bitcoiny. Nemůžeme vám vyčítat, že online hazard se skutečnými penězi je skvělý způsob, jak rozšířit své bitcoiny. Pokud ještě nějaké bitcoiny nevlastníte, přečtěte si naše příručky, jak nakupovat bitcoiny. Projde vše od založení bitcoinové peněženky až po nákup na bitcoinové burze.

Jakmile budete mít nějaké bitcoiny k hraní bingo, zaregistrujte se ve svém preferovaném kasinu, které přijímá bitcoiny. Po registraci účtu přejděte na stránku Pokladna a klikněte na vklad. Odtud vyberete bitcoin nebo altcoin podle svých preferencí. Poté vám bude dána adresa, na kterou budete kryptoměnu posílat. Tuto adresu použijte k zasílání kryptoměn z bitcoinové peněženky. Mějte na paměti, že bitcoinové transakce vyžadují potvrzení a každá místnost Bingo se liší počtem potřebných potvrzení. Poté, co vaše transakce vymaže potřebný počet potvrzení, můžete začít hrát bingo a vyhrát bitcoin.

Až budete hotoví, vraťte se do pokladny a klikněte na Výběr. Poté zadáte částku bitcoinu, kterou chcete vydělat, spolu s adresou přijetí vaší bitcoinové peněženky. Poté získáte své bitcoiny do 24 hodin. Některé weby vám zašlou bitcoiny během několika minut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map