Bitcoinový pokerový bezplatný turnaj

Nejlepší bitcoinové pokerové freerollové stránky

Nejlépe hodnocený

# 1

Zapalovací poker

Logo Ignition Poker 300% bonus za zápas až do výše 1 000 $ 300% bonus za zápas až do výše 1 000 $

  • Skvělý výběr her

Přečtěte si recenzi Hrát hned

# 2

Bovada

Logo Bovada 100% bonus až 500 $ 100% bonus až 500 $

  • Renomované hraní

Přečtěte si recenzi Hrát hned

# 3

Black Chip Poker

Logo Black Chip Poker 200% bonus až 1000 $ 200% bonus až 1000 $

  • Štědré bonusy

Přečtěte si recenzi Hrát hned

# 4

BetOnline

Logo BetOnline 100% krypto bonus 100% krypto bonus

  • 4 krypta přijata

Přečtěte si recenzi Hrát hned

# 5

Americká herna

Logo Ameriky Cardroom 35% krypto bonus 35% krypto bonus

  • Mnoho kryptů přijato

Přečtěte si recenzi Hrát hned

Freeroll Poker vs. Poker o peníze na hraní

Většina hráčů pokeru zaměňuje pokerový turnaj zdarma s pokerovým turnajem o peníze. Jsou to velmi odlišné hry. V pokerových turnajích o peníze můžete hrát zdarma, ale udělené ceny jsou pouze v hracích žetonech. I když turnaj vyhrajete, nikdy nezískáte ani cent ani satoshi ve skutečné měně.

U turnajů s volným turnajem máte možnost vyhrát ceny o skutečné peníze. Ceny nejsou obrovské, ale pokud peníze vyděláte, můžete je použít k hraní na pokerové stránce. I když je vstup zdarma, stále hrajete poker o skutečné peníze.

Bitcoinový pokerový bezplatný turnaj

Struktury a odměny zdarma

V bitcoinových pokerových hernách najdete různé formy bezplatných turnajů. Tyto hry odmění bitcoiny nejlepším hráčům zdarma. U některých webů jsou turnaje bezplatných turnajů k dispozici pouze prostřednictvím propagačních akcí. Například Americas Cardroom může nabídnout nové hráčské bezplatné turnaje s přidanými prize money. Přihlášky jsou udělovány jako součást webového uvítacího bonusu.

Bitcoinové pokerové stránky mohou náhodně provozovat další bezplatné turnaje. Freerolly jsou někdy součástí speciální turnajové série. Novější pokerové herny nabídnou bezplatné pokerové turnaje jako způsob, jak zvýšit návštěvnost webových stránek. Jiné weby, například Blockchain Poker, budou nabízet hodinové bezplatné turnaje, aby se hráči mohli zapojit.

Bitcoinové turnaje s bitcoiny zdarma jsou ve dvou obecných formátech. Prvním jsou freezeout turnaje, kde hráči dostanou jediný vstup, aby se pokusili turnaj vyhrát. Tyto události mají statickou sadu výplat. Dále je zde re-entry nebo rebuy freerollů. Tyto turnaje vám umožňují vstoupit zdarma, ale pokud jste ve fázi opětovného vstupu vyřazeni, můžete si je koupit zpět pomocí bitcoinů nebo kryptoměny. Freerolly pro re-entry začínají statickým počtem výplat, které se zvyšují s opětovným vstupem hráčů.

Pokud jde o výplaty, bitcoinové bezplatné turnaje obecně platí menší procento hráčů než běžné online pokerové turnaje. Weby nabízející turnaje s volným turnajem platí obvykle kolem 5% celkového pole až po 1% pole. Například pokud turnaj přitáhne 1 000 hráčů, může být vyplaceno pouze 50 hráčů. V extrémních případech může pouze 10 obdržet výplatu.

Upozorňujeme, že online pokerová stránka může nabízet satelity bezplatných pokerových turnajů, které udělují vstupy do větších turnajů. Tyto turnaje často mohou platit do turnaje pouze jedno až pět míst.

Výběr stránky o bitcoinovém pokeru

Předtím, než si zahrajete první pokerový bitcoinový freeroll, musíte si vybrat bitcoinový pokerový web. Při výběru pokerové herny musíte vzít v úvahu několik faktorů. Zde je stručný přehled toho, co hledat na stránkách s pokerovými hazardními hrami:

Hry – Nabízí web pouze Texas Hold’em, nebo nabízejí jiné formy pokeru? Weby s více variantami pokeru obecně přilákají více hráčů.

Záruky turnajů – Podívejte se do sekce pokerových turnajů a podívejte se na záruky. Jsou záruky velkorysé nebo jsou skrovné? Pokud má web spoustu menších zaručených turnajů, pole a ceny turnajů nebudou příliš velké.

Propagace – Kromě pokerových turnajů zdarma nabízí pokerová herna další formy bitcoinových bonusů. Jak velkorysý je uvítací bonus a jsou k dispozici bonusy za opětovné načtení? Má web program odměn? Nabízejí rakeback?

Provoz – Dva způsoby, jak posoudit provoz, je počet spuštěných cash game stolů a záruky turnaje. Pokud běží spousta tabulek s pořadníky, je to dobré znamení. Pokud má web větší záruky turnaje a tyto záruky pravidelně plní, znamená to, že je na webu dobrý provoz.

Zákaznická podpora – Jaká je podpora webu? Může hráč pokeru najít odpovědi na mnoho základních otázek v sekci nápovědy? Nabízí web podporu živého chatu?

Vklady a výběry – Samozřejmě chcete web, který nabízí vklady v bitcoinech, ale nabízí web vklady pro jiné kryptoměny? Existují také nějaké poplatky za vklad a hotovost? Nejlepší weby vám umožňují vkládat do bitcoinů a alespoň do několika nejlepších altcoinů. Web by také neměl účtovat poplatek za vklady nebo výběry. Budou účtovány poplatky za těžbu, ale blockchain to dělá a pokerová stránka nad těmito poplatky nemá žádnou kontrolu.

Jsou bitcoinové bezplatné turnaje hodné vašeho času?

Nejčastější otázkou kladenou těmi, kdo se dívají na pokerové bitcoinové turnaje zdarma, je, zda se jim vyplatí hrát. Odpověď závisí na vašich cílech a vaší ochotě vkladat. Pokud je vaším cílem vybudovat pokerový bankroll od nuly, budou vaší nejlepší volbou bezplatné turnaje. Pokud chcete hrát bitcoinový poker s malým až žádným rizikem, jsou pro vás bezplatné turnaje.

Pokud vám ale nevadí provést vklad, bezplatné turnaje nemusí stát za váš čas. Mějte na paměti, že množství bitcoinů, které obdržíte, je minimální. V některých případech může mít hlavní cena hodnotu pouze pár centů bitcoinu. Některé weby ani tolik neudělují.

Bitcoinové pokerové bezplatné turnaje jsou nakonec nejvhodnější pro novější hráče nebo hráče, kteří chtějí hrát zdarma. Tyto hry vám mohou nabídnout několik cenných zkušeností a zároveň vám umožní začít budovat malý bankroll. Existují hráči pokeru, kteří hráli pokerové bezplatné turnaje a roztočili velké bankrolly od nuly, ale vyžadovalo to čas a odhodlání. Pokud máte čas a odhodlání potřebné k roztočení, pak bitcoinové bezplatné turnaje mohou být pro vaši pokrovou hru perfektní.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map