Nejlepší bitcoinové stránky se 3 kartami

Nejlépe hodnocený

# 1

Zapalovací poker

Logo Ignition Poker 300% bonus za zápas až do výše 1 000 $ 300% bonus za zápas až do výše 1 000 $

 • Skvělý výběr her

Přečtěte si recenzi Hrát hned

# 2

Bovada

Logo Bovada 100% bonus až 500 $ 100% bonus až 500 $

 • Renomované hraní

Přečtěte si recenzi Hrát hned

# 3

Black Chip Poker

Logo Black Chip Poker 200% bonus až 1000 $ 200% bonus až 1000 $

 • Štědré bonusy

Přečtěte si recenzi Hrát hned

# 4

BetOnline

Logo BetOnline 100% krypto bonus 100% krypto bonus

 • 4 krypta přijata

Přečtěte si recenzi Hrát hned

# 5

Americká herna

Logo Ameriky Cardroom 35% krypto bonus 35% krypto bonus

 • Mnoho kryptů přijato

Přečtěte si recenzi Hrát hned

Jak hrát 3 Card Poker

Pokud jste obeznámeni s tím, jak hrát standardní poker, nebudete mít žádný problém s nástupem do této hry. Funguje na stejném konceptu jako poker, ale pouze se třemi kartami hrajete spíše proti dealerovi než proti jiným soupeřům. Cílem je vydělat lepší pokerovou kombinaci o 3 karty než dealer.

Bitcoinové pokerové žetony

Jelikož hrajete pouze se třemi kartami, hodnocení rukou se trochu liší. Nemůžete například vytvořit dva páry nebo celý dům. Zde je stručný přehled o hodnocení rukou v této hře:

 • Vysoká karta – Tři nekoordinované karty, například eso
 • Pár – Dvě karty se stejnou hodností, například dvě osmičky.
 • Flush – Tři karty se stejným symbolem nebo barvou, například tři piky.
 • Rovný – Tři karty v číselné řadě, například 7-8-9 nebo Q-K-A.
 • Tři druhu – Všechny karty stejné úrovně, například tři královny.
 • Straight Flush – Tři karty stejné barvy a v pořadí, například 5-6-7 srdcí.
 • Mini Royal Flush – Eso, král a královna stejné barvy. Jako například A-K-Q diamantů.

Všimnete si, že flush je nižší než straight a oba jsou nižší než tři svého druhu. V některých případech může mít hra stále postupku vyšší než flush. Některé hry také nenabízejí Mini Royal Flush jako možnou kombinaci. Nezapomeňte zkontrolovat výplatní tabulku vaší hry a ověřit, které karty platí.

Nyní, když znáte pořadí rukou, je čas se naučit hrát hru. Než dostanete karty, musíte uzavřít sázku Ante. To vám umožní získat tři karty lícem nahoru. Poté se rozhodnete, zda zahrát handu nebo složit. Pokud složíte, je ruka u konce a dealer automaticky vyhrává. Ztratíte pouze sázku ante.

Pokud se rozhodnete hrát, musíte uzavřít sázku Play. To se rovná vaší sázce Ante. Po uzavření této sázky budou karty dealera odhaleny. Chcete-li vyhrát sázku Ante, musíte jen porazit ruku dealera. Sázky Ante platí od 1 do 1. Pokud máte ruku rovnou nebo lepší, budete mít nárok na bonus Ante.

Takto se vyplácí bonus Ante:

 • Rovný – 1 až 1
 • Tři druhu – 4 až 1
 • Straight Flush – 5 až 1

Chcete-li vyhrát sázku Play, musí se kvalifikovat handa dealera. Dealeři se musí kvalifikovat s královnou nebo lepší. Pokud se dealer kvalifikuje a vy ho porazíte, vyhrajete 1: 1 ze svých peněz. Pokud se dealer nekvalifikuje, sázka Play tlačí.

Pamatujte, že dealer musí mít kvalifikaci, než budete moci vyhrát sázky Ante a Play.

Pair Plus Side Bet

Před přijetím karet můžete uzavřít boční sázku Pair Plus. Sázíte na výsledek své ruky. Pokud je to pár nebo lepší, vyhráváte sázku. Zde je přehled výplat, které můžete obdržet z vedlejší sázky Pair Plus:

 • Pár – 1 až 1
 • Flush – 4 až 1
 • Rovný – 6 ku 1
 • Tři druhu – 30 ku 1
 • Straight Flush – 40 ku 1

Tato sázka se vyplácí bez ohledu na výsledek sázek Ante a Play. Tato sázka se může zdát jako snadné peníze, ale realita je taková, že tuto sázku zasáhnete v průměru jen o 25%. Většinou to bude jen pár. Je to sázka, které by se většina hráčů měla vyhnout, pokud jim nevadí odchylka.

Strategie pro 3 Card Poker

Na rozdíl od standardního bitcoinového pokeru je strategie pro poker se 3 kartami celkem jednoduchá. Kdykoli držíte Q-6-4 nebo vyšší, vsadíte Play. Jindy budete chtít složit.

Někteří hráči mohou být v pokušení zahrát si handy, jako je ten-high nebo jack-high, protože si myslí, že vyhrají, pokud dealer nekvalifikuje. Hodnocení rukou se stále porovnává. Pokud hrajete na desítku a dealer dostane jack-high, prohrajete obě sázky, přestože dealer nekvalifikoval. Jako takový se držte pouze hraní zaručených ante vítězů v dobách, kdy se dealer nekvalifikuje.

Také se budete chtít vyhnout hraní sázky Pair Plus. To není nic jiného než vyčerpání vašeho bankrollu. Při pohledu na hranu domu v této hře má základní hra hranu domu jen 3,37%. U sázky Pair Plus to vyskočí na 7,28%. Pokud se vám nelíbí zdvojnásobení okraje domu, vyhnete se této příslovečné sázce.

Hraní 3 Card Poker s bitcoiny

Nyní, když víte, jak hrát 3 Card Poker, promluvme si o hraní hry s bitcoiny. Mnoho online kasin nyní přijímá vklady za bitcoiny. Dva typy online kasin přijímají bitcoiny. Prvním jsou fiat kasina, která zpracovávají bitcoinové platby.

Tato kasina vám umožní vklad pomocí bitcoinů, ale poté vám vymění bitcoin za měnu webu. Obecně se jedná o USD nebo Euro. Poté budete pro sázky používat fiat měnu.

Pak existují autentická bitcoinová kasina, která vám umožňují platit a hrát pomocí bitcoinů. Jednoduše vložte své BTC na web a poté je použijte pro veškeré hazardní hry. Sázky budou v satoshi nebo mBTC. Vyberte si částku, kterou chcete vsadit, a hrajte hru jako obvykle.

Když je čas na výplatu, jděte do pokladny a požádejte o své peníze. U fiat kasin budou vaše prostředky převedeny na bitcoiny pro přenos. Jinak zadejte adresu své bitcoinové peněženky a částku, kterou chcete obdržet. Peníze budete mít během několika minut.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me