Zde je nefiltrovaný pohled na první polovinu roku 2018 – jak na pokrok, kterého jsme dosáhli, tak na nezdary, které jsme měli, a na to, co od nás můžete očekávat do budoucna.

Úvahy o první polovině roku 2018

Zakladatel LinkedIn Reid Hoffman kdysi poznamenal, že budování startupu je hodně jako skočit z útesu a poté sestavit letadlo, když se řítíte k zemi.

Při sestavování tohoto letounu jsme měli několik neúspěchů, ale stále jsme velmi daleko od dopadu na zem.

S výhodou zpětného pohledu existuje několik klíčových věcí, které jsme mohli udělat lépe v první polovině roku 2018. Z těchto chyb jsme se poučili a podnikli jsme kroky, aby se druhá polovina roku 2018 stala velkou pro platformu CoinFi.

Budování lepší CoinFi

Po našem ICO jsme měli ambiciózní plán. Tvrdě jsme pracovali na provedení tohoto plánu, ale během toho jsme udělali několik nesprávných výpočtů.

Co jsme tedy udělali špatně?

Snažili jsme se vytvořit příliš mnoho funkcí, příliš rychle, s příliš malým týmem. Místo toho jsme měli investovat více času do náboru talentů a budování správné datové infrastruktury, i kdyby to mělo zpozdit počáteční spuštění beta verze.

V důsledku našeho nesprávného výpočtu byla beta verze ze 6. dubna (přinejmenším řečeno) ohromná a pro splnění termínu jsme museli prolomit mnoho zatáček. Výsledkem byl neuspokojivý produkt, dokonce i pro beta verzi, stejně jako kód a infrastruktura, které jsme museli vyhodit.

V podstatě jsme museli přestavět po 6. dubnu a nastavit naši časovou osu vývoje zpět o několik měsíců.

Také došlo k klepání na efekty. Vzhledem k tomu, že jsme se plně zaměřili na přepravní produkt s omezenými zdroji, nestrávili jsme dostatek času zapojováním komunity a udržováním marketingových hlášek, které jsme vytvořili během ICO.

Minulý měsíc jsme se zmínili, že v červnu začneme zavádět pokročilé metriky tokenů a nový vylepšený datový kanál. Nyní to vypadá, že tyto funkce se nebudou dodávat až do třetího čtvrtletí.

Jak již bylo řečeno, věci jsou zpět na správné cestě a vypadají jasně pro Q3. Udělali jsme si čas na sestavení talentovaného základního týmu pro datové inženýrství a vývoj webových aplikací, který může pracovat na našem plánu, zavedl lepší vývojové procesy a znovu se zaměřil na zavedení jedné hlavní produktové iniciativy najednou.

Do budoucna jsme také odhodláni zlepšovat komunikaci od hlavního týmu CoinFi – zejména pokud jde o časové osy produktů a vývoje.

Co přinese budoucnost pro token COFI?

Poptávka po tokenu COFI zasáhla v souladu s širším makroprostředím: medvědí kryptotrh.

Ujišťujeme vás, že jsme stále velmi nadšení z budoucnosti platformy CoinFi a z naší vize tokenu COFI. Zavádíme nové funkce, jako jsou CoinFi News, které budou zahrnovat upozornění v reálném čase, když na burzu narazí horké nové ICO, poháněné infrastrukturou, kterou jsme již vytvořili pro připojení k burzám.

Pevně ​​věříme, že naše zaměření na budování skvělého týmu, poskytování hodnotného produktu, nabízení silného tokenového užitného modelu zakotveného pomocí crowdsourcingu staking-for-access a token-incentives, stejně jako náš obnovený závazek k růstu komunity CoinFi podpoří poptávku pro token COFI.

Podejte žádost o připojení k CoinFi News Closed Beta

Právě jsme otevřeli registraci do uzavřené beta verze CoinFi News. Toto je vylepšený modul zpráv, který nahradí důkaz konceptu, který jsme vydali během beta verze 6. dubna.

CoinFi News beta testeři budou mít včasný přístup k této nové funkci a budou poskytovat zásadní zpětnou vazbu od uživatelů, která bude řídit vývoj produktu. Budete komunikovat přímo s produktovým týmem, abyste nám pomohli vytvořit dokonalý nástroj, který bude sloužit kryptoinvestorům, jako jste vy.

Pro širokou veřejnost je k dispozici pouze 500 míst (v seznamu čekajících můžete přejít doporučením přátel), i když uživatelům, kteří byli na seznamu povolených během ICO, bude automaticky udělen přístup.

Chcete-li rozšířit povědomí o zprávách CoinFi, přihlaste se zde jako beta tester a sdílejte svůj odkaz.

Dejte svým kolegům do kryptoinvestorů vědět, proč jste nadšení z CoinFi News!

Nový datový kanál

Integrujeme nový datový kanál do platformy CoinFi, ale jsme o několik týdnů pozadu. V současné době se testuje v našem přípravném prostředí.

Co to bude znamenat pro platformu, když bude spuštěn nový plynovod?

V současné době máme v naší databázi 1971 Coins a ICO a jak někteří z vás zdůraznili, značná část dat je neúplná nebo zastaralá. Jakmile bude zaveden nový datový kanál, uvidíte v naší databázi více než 5 000 mincí a ICO s přesnými, pravidelně aktualizovanými údaji a podrobnými informacemi..

Spuštění našeho nového datového kanálu poskytne CoinFi největší databázi mincí & ICO na trhu.

Přijde také s novým a vylepšeným uživatelským zážitkem. Zde je rychlý náhled:

Podcast CoinFi

Proč podcast? V kanceláři máme spoustu náhodných rozhovorů o kryptoměnách a mysleli jsme si, že by bylo zajímavé stisknout tlačítko záznamu a sdílet tyto konverzace s komunitou CoinFi.

Myšlenka je, že se stanete mouchou na zdi v kanceláři CoinFi. Chceme, aby se podcast cítil, jako byste poslouchali neformální rozhovor o krypto mezi přáteli.

Příští týden vydáme prvních několik epizod.

Výzkum & Analýza

V červnu jsme zveřejnili čtyři podrobné kryptografické výzkumy & analýza, která získala velkou pozornost od sociálních médií, Redditu a naší vlastní komunity.

Zatímco jsme se dívali na některá zpravodajská data pro CoinFi News, náš hlavní datový vědec Alex Svanevik se podíval na to, jak novinky zmiňují korelovaný s objemem obchodování.

Dalším horkým tématem v poslední době jsou výměnné tokeny. Po zveřejnění srovnávací studie o tokenech Binance, Huobi a KuCoin dostal Alex mnoho žádostí o pokrytí dalších tokenů výměny. Tady je podrobná studie 11 tokenů kryptoměny seřazených podle poměru TVEV.

To ještě není konec série. V nadcházejícím kusu analýzy budeme oceňovat decentralizované směnné tokeny, takže zůstaňte naladěni.

Také jsme se ponořili hlouběji do užitečnosti tokenu Binance a identifikovali jsme jednoduchou strategii pro Binance zdvojnásobit hodnotu tokenu BNB přes noc. Dokonce Generální ředitel Binance CZ článek tweetoval.

Když už mluvíme o CZ, v poslední době měl několik silných slov na Weibo (čínský ekvivalent twitteru) pro jednoho z konkurentů Binance. Tato burza zobchodovala 17 miliard USD za pouhých 24 hodin a pravděpodobně jste o ní nikdy neslyšeli. Pokud jste tak dosud neučinili, přečtěte si článek o výzkumu, je to dobrý!

Poslední pár výzkumných prací napsal Jonney Liu, náš nový vedoucí výzkumu kryptoměny. Jonney se nedávno připojil k týmu CoinFi, aby pomohl s vývojem obchodního signálu / alga a nabídl svůj pohled na kryptotrhy.

Začátek naší strategie kótování na burze

Na konci června jsme uvedli COFI tokeny pro obchodování na Cobinhood, burze s nulovým poplatkem. Strávili jsme měsíce poté, co se náš seznam KuCoin zaměřil na rozšiřování našeho týmu a vytváření produktů. S větším týmem v místě jsme začali věnovat zdroje opět na rozvoj podnikání – se seznamem Cobinhood je malým prvním krokem k nastartování naší nové strategie burzovních výpisů.

Pokud jde o rozvoj podnikání, nikdy neexistují žádné záruky, ale aktivně pracujeme na nových seznamech burz, takže dávejte pozor na další.

Připravované akce

V rámci našeho obnoveného zaměření na rozvoj podnikání a marketing bude náš generální ředitel Tim Tam v průběhu měsíce července přednášet na různých konferencích a akcích na Tchaj-wanu, Koreji a Thajsku.

Cílem je pokračovat v budování naší autority mezi maloobchodními a institucionálními obchodníky. Chceme kryptosvětu připomenout, že CoinFi dělá velké věci v prostoru obchodování s kryptoměnami.

Zde je jen několik událostí, na kterých Tim bude během příštího měsíce. Uvidíme, jestli ho chytíš na silnici.

Summit Asia Blockchain

Tim se připravuje na Tchaj-pej Summit Asia Blockchain, který se bude konat 2. července a 3. července.

Byl pozván, aby se stal účastníkem diskuse na dvou panelech:

  • 2. července: Jak se průmysl potýká s regulačními problémy
  • 3. července: Problémy s obchodováním a výměnou tokenů: Jak strategie zařazení tokenů ovlivňují likviditu a cenu

Pokud se účastníte summitu, pozdravte Tima!

CoinFi Korea

19. července bude Tim v Soulu na soukromé akci, aby představil projekt CoinFi na korejském trhu a odpověděl na otázky členů korejské komunity CoinFi.

Hybridní summit

V dubnu jsme oznámili naše partnerství se společností HybridBlock s cílem rozšířit nabídky krypto inteligence.

Jako strategický partner byl Tim pozván, aby promluvil Hybrid Summit: The Internet of Value v thajském Bangkoku 28. července a 29. července. Tim přednáší o obchodování s kryptoměnami a zdůrazňuje strategie institucionálních investorů.

Závěrečné myšlenky

Budování firmy má své vzestupy i pády, ale není to poprvé, co se CoinFi setkala s neúspěchy. Na začátku našeho ICO jsme také udělali několik nesprávných výpočtů, ale poučili jsme se z těchto chyb a stále jsme zasáhli náš cíl hardcap $ 15M.

Podobně první polovina roku 2018 nebyla pro společnost CoinFi vždy plynulým plachtením a během cesty se určitě setkáme s dalšími překážkami. Od nás jako týmu však můžete očekávat, že dvakrát neuděláme stejné chyby.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me