Kritika společnosti Goldman Sachs týkající se bitcoinů je ve skutečnosti býčí zprávou

Každý nový a vyvíjející se vynález potřebuje protivníka. A protivník bitcoinu v roce 2020 se možná právě ohlásil. Goldman Sachs na únikovém skriptu PowerPoint kritizoval, že bitcoin není třídou aktiv a že klienti, kteří nejsou obchodníky orientovanými na dynamiku, by měli investici do ní znovu zvážit. 

I když se taková ostrá kritika finančního giganta Goldman Sachs jeví jako odrazující signál, věřící v kryptoměny zůstávají pozitivní ohledně výkonu bitcoinů nebo kryptoměn obecně. Podle Santiment Insights, zpráva Goldmana podnítila širokou diskusi mezi krypto komunitou, přičemž většina příspěvků se smála nebo jen přehlédla její kritiku. Na rozdíl od obrovského panického výprodeje, který pravděpodobně způsobil Satoshi Nakamoto, se zdá, že tentokrát si málokdo koupí projev Goldmana a vyhodí své bitcoiny. 

Před Goldman Sachs byl největším protivníkem bitcoinů JP Morgan, jehož generální ředitel Jamie Dimon považoval bitcoin za „podvod“ a „Je to horší než u tulipánových cibulí. Nedopadne to dobře. Někdo se nechá zabít. “ Ale nyní největší banka v zemi bude poskytovat bankovní služby bitcoinovým burzám Gemini a Coinbase. S ohledem na tento krok kritici věří, že JP Morgan bude schopen získat vážný náskok před svým největším konkurentem Goldmanem. 

Když se společnost JP Morgan stala otevřenější bitcoinům, není sama. Mike McGlone, hlavní komoditní stratég Bloomberg, také podepsal vzestupnou tendenci ohledně bitcoinů tím, že říká, že je to lepší souhlas než zlato: „Na rozdíl od bratří zlata pro kvazi měnu nebudou vyšší ceny pobídkou pro větší nabídku.“

Svým způsobem není postoj Goldmana vůči bitcoinům úplně špatná věc, protože ukázal, že bitcoin získal větší pozornost mezi institucionálními investory. U tak jedinečného aktiva, jako je bitcoin, je pozornost a uznání tím, co ho udržuje silným. 

Bitcoin získává na síle!

Institucionální investoři se hrnou do bitcoinů. Stupně šedi zrychlily svůj tah k akumulaci bitcoinů nákupem více než 1,5násobku celkového BTC vytěženého od poloviny. Správce hedgeových fondů Paul Tudor Jones přímo podporuje bitcoiny slovy „Je to skvělá spekulace“ a „něco přes 1% mých aktiv v bitcoinech. Možná je to téměř 2. To se teď zdá jako správné číslo. “

I když bitcoin 2. června shodil 9% své hodnoty, institucionální investoři zůstávají na své dlouhodobé výkonnosti optimističtí. Timothy Peterson, manažer aktiv společnosti Cane Island Alternative Advisors, uvedl na Twitteru komentář, že „Pokud bude platit trend nejnižší ceny, bude srpen 2020 naposledy, co uvidíme #bitcoin pod 10 000 $.“

Jděte s trendem 

Bexplus je přední platforma pro krypto deriváty nabízející 100násobný vliv na futures kontrakty BTC, ETH, EOS, LTC a XRP. Žádný KYC, žádný poplatek za vklad, obchodníci mohou získat ty nejpozornější služby, včetně zákaznické podpory 24/7. Bexplus nabízí služby po celém světě, jako jsou USA, Japonsko, Írán, Singapur a Súdán. 

  • Vydělávejte více BTC s volatilitou

Volatilita je dobrá věc, možná nejlepší věc bitcoinu pro většinu obchodníků s futures. Spekulací pohybů trhu a využitím pákového efektu mohou obchodníci vydělat hezkou sumu peněz s malým počátečním kapitálem. 

Například 100násobné využití poskytované společností Bexplus vám umožní otevřít pozici 100krát více, než je vaše počáteční investice. Minimální objem obchodování pro BTC / USD na Bexplus je 0,1 BTC, což znamená, že stačí investovat 0,001 BTC jako marži. Pokud vygenerujete 10% zisk, vyděláte 0,01 BTC, takže vaše návratnost investic bude 1000% s pouhou 0,001 BTC investicí.

  • Získejte svůj 100% bonus

Dvojité vklady, dvojnásobné zisky. Uživatelé mohou získat 100% bonus za vklad za každý vklad na Bexplus. Pokud vložíte 1 BTC, budou na váš účet připsány 2 BTC a zisky získané s bonusem lze vybrat. Každý uživatel se může zapojit do propagace a získat bonus až 10 BTC. Aktivní uživatelé nyní mohou získat 10% slevu ze svého transakčního poplatku.  

  • Naučte se obchodovat bez rizika

I když jste začátečník, stále můžete vydělávat jako ostatní veteráni! Aby si začátečníci lépe zvykli na obchodování s pákovým efektem, poskytuje Bexplus každému uživateli a demo účet při registraci. V demo účtu je 10 doplňovatelných BTC, které si obchodníci mohou procvičovat, kolik chtějí. Můžete se také naučit analyzovat trh a používat sadu nástrojů s ukázkovým účtem. 

bexplus

  • Zkontrolujte si trh kdykoli a kdekoli chcete

Bexplus hodnocení mobilních aplikací v Top 5 výsledků vyhledávání klíčových slov souvisejících s obchodováním s bitcoiny v 56 zemích v App Annie. Tato plnohodnotná aplikace vám poskytuje stejný zážitek při používání počítače, jen mnohem pohodlnější. 

Můžete zkontrolovat trh, vstoupit nebo uzavřít obchod nebo uložit své prostředky do úrokové peněženky kdekoli chcete. Mobilní aplikace Bexplus má 24/7 oznámení o trhu, aby vás informovala o jakémkoli obrovském pohybu trhu.  

Ke všem datům a aktivům lze přistupovat prostřednictvím všech druhů zařízení, včetně Windows, Macbook, telefonů Android, iPhonů a tabletů. Aplikace Bexplus je k dispozici na Apple App Store a Google Play.

Sledujte Bexplus na:

Webová stránka: https://www.bexplus.com/

Telegram: https://t.me/bexplusexchange

Apple App Store: https://itunes.apple.com/app/id1442189260?mt=8

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lingxi.bexplus

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map