Tři nejlepší IEO, na které si v Q1 dávejte pozor

reklama Phemex

Je těžké uvěřit, že tentokrát v loňském roce prakticky nikdo neslyšel o počáteční burzovní nabídce (IEO). V květnu se finanční nástroj propagovaný společností Binance Launchpad rozběhl v plném proudu a konkurenční burza Bitfinex se stala první $ 1 miliard IEO. A Zpráva PwC vydané v červnu poznamenalo, že přijetí IEO se „silně zrychlovalo“, přičemž pouze za prvních pět měsíců roku 2019 se kromě prodeje bitfinexem zvýšil půl miliardy. 

Nyní v roce 2020 se neobjevila žádná jiná metoda financování, která by poskytovala všechny srovnatelné výhody jako IEO. Projekty mají záruku určité likvidity prostřednictvím uživatelské základny burzy, díky čemuž jsou prodeje tokenů IEO atraktivní pro investory, kteří si dávají pozor na to, že po krachu ICO uvíznou s nelikvidními tokeny.

Účastníci prodeje jsou také předem prověřeni jako uživatelé burzy, čímž se z projektu odstraní zátěž související s dodržováním předpisů. Výměny také těží z podpory poskytované jejich výměnným tokenům a přitažlivosti seznamu jedinečných nových projektů. 

Díky této kombinaci výhod pro uživatele, projekty a výměny není divu, že v roce 2020 trend IEO nevykazuje žádné známky snižování. Coincodex uvádí více než 30 IEO, která v době psaní tohoto článku probíhají nebo jsou připravována. Zde je výběr ze tří, které stojí za to sledovat. 

QAN

Díky tomu, že Google na konci roku 2019 dosáhl kvantové nadvlády, udělal kvantový výpočet obrovský skok vpřed. Kvantové výpočty mohl vážně vyhrožovat blockchain security in the future, because the SHA-256 encryption standard used by blockchains such as Bitcoin and Ethereum is citible to quantum attacks. To znamená, že během příštích 5–10 let, než se kvantové stroje vyvinou a budou dále přijímány, budou zapotřebí seriózní upgrady zabezpečení nebo jiné řešení.. 

Takže vznik QAN je aktuální. QAN je první kvantově odolná inteligentní smluvní platforma na světě, která využívá postkvantovou bezpečnostní variantu známou jako mřížková kryptografie. Zatímco použití SHA-256 činí veřejné klíče zranitelnými útokem hrubou silou kvantového stroje, kryptografie mřížky je imunní vůči útokům kvantových počítačů. 

QAN má také mnoho dalších funkcí navržených tak, aby zaujaly podnikové uživatele. Je škálovatelný, běží 1 600 transakcí za sekundu a je mnohem energeticky účinnější než jeho předchůdci, jako jsou bitcoiny nebo ethereum. Ačkoliv token QARK je to, co řídí síť, QAN také fixuje transakční ceny ve fiatové měně, aby mohli podnikoví uživatelé přesně předpovídat využití, aniž by podléhali volatilitě kryptoměny. 

QAN IEO bude spuštěn na burze Bitbay od 20. ledna. Na rozdíl od mnoha IEO, kde se uživatelé mohou účastnit pouze pomocí výměnného tokenu, budou QARK tokeny k prodeji v různých fiat a kryptoměnách. 

Multichain Ventures

Multichain Ventures existuje od roku 2016 a za tu dobu společnost vyvinula několik blockchainových řešení podnikové úrovně. Mezi ně patří mimo jiné viditelnost dodavatelského řetězce a nástroje pro zpracování plateb kryptoměnou. 

Platební řešení zahrnují prodejní místo kryptoměny, integrace elektronického obchodování, mobilní peněženky a integrace kryptoměny ATM pro nákupy tokenů v obchodě. Ty jsou také k dispozici jako obecný balíček připravený k okamžitému nasazení jako obecný balíček nebo jako řešení s bílou značkou nabízející možnost změnit značku a licenci softwaru pro konkrétní mezeru nebo sektor. 

Podobně je sada nástrojů pro dodavatelský řetězec také průmyslově agnostickou sadou nástrojů, kterou lze nasadit pro jakoukoli společnost nebo odvětví, které chtějí zlepšit viditelnost a sledování produktů v dodavatelském řetězci. Tyto produkty také hostí škálovatelná a spolehlivá Reli.cloud, sesterská společnost společnosti Multichain Ventures.

Trojnásobně

Trojnásobně je další zavedená společnost se zkušenostmi ve svém oboru. Cílem projektu je vytvořit „autonomní IT“ mřížku počítačů poskytujících úložnou a výpočetní kapacitu. Na trojnásobné mřížce lze spustit jakoukoli aplikaci, kterou lze spustit v systému Linux – který zahrnuje všechny telefony Android a mnoho zařízení IoT. 

Společnost spolupracuje se známými jmény, ačkoli Hewlett Packard Enterprise je možná nejznámější. HPE poskytuje svým klientům v regionu EMEA připojení k trojnásobné síti. Kleos je dalším účastníkem, technologickou společností 5G, která ve spolupráci se společností Threefold pomáhá přinést připojení na poslední míli do zemí s nízkými příjmy. 

V letošním roce společnost plánuje zveřejnit trojnásobnou síť. Má ambiciózní cíl přinést toto řešení do roku 2025 jedné miliardě lidí a poskytnout rychlý a cenově dostupný přístup k internetu. 

Prodej tokenů Threefold Network bude zahájen na burze Liquid a bude probíhat od 20. ledna do 10. února. 

Každý z těchto projektů má odvážné a náročné cíle přinést blockchain k širokému přijetí. Proto hovoří o IEO, že si ho každý vybral jako svoji metodu výběru finančních prostředků. Na rozdíl od ICO, které se ukázalo jako bublina, která rychle praskla, se zdá, že IEO má velkou šanci vydržet vzdálenost.

Chcete-li sledovat aktualizace DeFi v reálném čase, podívejte se na náš zpravodajský kanál DeFi Tady.

PrimeXBT

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map