Predikce cen Tron TRX – předpokládaná analýza

Predikce cen Tron TRX – předpokládaná analýza

Tron má elegantní možnosti v letech 2019 i 2020. V době zveřejnění této cenové predikce ambiciózní projekt změnil majitele na 0,024 USD. V posledních několika týdnech jsme však byli svědky toho, jak trh s kryptoměnami vstupuje do vzestupné fáze. Ve skutečnosti vzestupnou dynamiku investoři a odborníci věřili, že toto je začátek parabolického vzestupu, jako byl ten v roce 2017. Někteří odborníci se domnívají, že korekce nejenže vzroste na nejvyšší úrovně všech dob, ale vytvoří nové působivé výšky konec roku 2020.

Ve výše uvedené predikci jsme předpovídali, že Tron do konce roku 2019 vzroste na 0,08 USD. Podle stavu trhu však tuto predikci do konce roku 2019 upravíme na 0,1 USD. Široká býčí fáze spojená s očekávanou klíčová oznámení pro Tron i BitTorrent (BTT) činí cíl 0,1 $ docela konzervativní. Je důležité si uvědomit, že naše předpověď Tronu, který do konce roku 2020 dosáhne 0,2 USD, stále zůstává, ale stále je možná korekce na 0,4 USD (s opatrností akutních výkyvů).

 • Tron je nyní po spuštění sítě v roce 2018 důstojným konkurentem společnosti Ethereum.
 • Technická analýza dlouhodobě i krátkodobě staví Tron do vzestupné fáze.

Podívejme se trochu na to, co se týká Tronu – to je to Predikce cen Tron.

Všichni horliví stoupenci trhu s kryptoměnami by s tím souhlasili Tron (TRX) je jedním z nejambicióznějších projektů v oboru. Projekt pocházel ze stavu, kdy měl jen málo, pokud vůbec neexistujících případů použití, do bodu, kdy se považuje za důstojného konkurenta největšího altcoinového etherea (ETH). Dalo by se říci, že Tron je dokonalým příkladem „falešného, ​​dokud to nezvládnete.“ Proto je pro nás předpovídání hodnoty Tron ještě důležitější.

Tronika stranou, Tron je v současné době zařazen jako 11. největší digitální aktivum na trhu s tržní kapitalizací 1,5 miliardy USD. Za posledních 24 hodin ukazují data na CoinMarketCap, že kryptoměna má objem obchodování 636 milionů dolarů. Ačkoli má Tron celkovou zásobu 99 281 283 754 TRX, v současné době je v oběhu pouze 66 682 022 191 tokenů TRX.

Tron je kótován na většině předních platforem pro směnu kryptoměn, včetně největší Binance. Mezi další platformy, které podporují Tron, patří OKEx, HitBTC, Huobi, CoinBene, Bitrue, Upbit, IDAX, Gate.io, Bittrex a Bitfinex..

V tomto článku se snažíme poskytnout našim váženým čtenářům přehled projektu kryptoměny Tron, minulé a budoucí výkony, budoucnost projektu, předpovědi a sekci FAQ, kde se můžete rychle vybavit informacemi o Tronu.

Obsah

 1. Tron predikce ceny 2019
 2. Tron predikce ceny 2020
 3. Tron predikce ceny 5 let
 4. Tron 2018 v kostce
 5. Už Tron našel dno??
 6. Budoucnost Tronu
 7. Technická analýza společnosti Tron
 8. Časté dotazy
 9. Přehled projektu Tron
 10. Peněženka Tron

Cena Live Tron:

Živá cena = změna (5 min)

Market Cap 24hodinový objem 24hodinový VWAP 24hodinová změna

Predikce cen Tron 2019

Cenová predikce je většinou založena na stavu projektu v současnosti a na tom, jak fungoval v minulosti. Tron nedávno zasáhl 2,7 milionu účtů registrovaných v síti (nový rekord). V posledních třech měsících došlo k neustálému nárůstu počtu uživatelů společnosti Tron. Tron několikrát vedl odvětví, pokud jde o největší denní objem onchainu a denní transakce. Počet dApps na platformě nedávno dosáhl 400, přestože je stále daleko od cíle pro rok 2019 na 2 000.

Celý trh s kryptoměnami rozšířil kryptoměnovou zimu do roku 2019, kdy digitální aktiva masivně upravila zisky dosažené v prosinci 2018. Celosvětový pokles cen byl přičítán hlavně investorům, kteří se po rozšířeném medvědím tlaku dostali na zadní sedadlo. Bitcoinem podporovaná rally nedokázala oživit altcoiny, jak se očekávalo, dokud jsme na začátku dubna nezlomili.

Naše předpověď pro Tron v roce 2019 uvádí TRX na konci roku 2019 na 0,08 USD. Kromě toho se Tron ve druhém a třetím čtvrtletí roku vydá na neuvěřitelnou cestu prolomení překážek obchodu mezi 0,05 a 0,07 USD. Síť má v úmyslu podepsat několik strategických partnerství, včetně domnělého partnerství s Liverpool Football Club. To spolu s rostoucím vývojem, pokud jde o posílení soukromí, bezpečnosti a soukromí, bude i nadále přitahovat pozornost investorů.


Predikce cen společnosti Tron 2020

Ačkoli se Tron po ztrátě 2% za posledních 24 hodin obchoduje za 0,024 USD, Předpokládá se, že token dosáhne 0,2 $ do konce roku 2020. Je také dobré si uvědomit, že další odborníci na trhu umístí TRX mezi 0,05 a 0,08 USD do konce roku 2020 (predikce TradingBeasts).

Ke konci roku 2020 začne býčí rally kolem 0,21 USD a 0,30 USD, která ustoupí vzestupnému parabolickému pohybu, jaký byl zaznamenán v prosinci 2017. Na druhou stranu, Tron si v roce 2020 vymění za 0,4 USD, investoři by však měli očekávat obrovské výkyvy rok.

Predikce cen společnosti Tron na 5 let

Očekává se, že Tron v roce 2020 podnítí institucionální investory, zejména s plánem, jak proměnit TRX na token institucionální kvality. Očekává se, že mnoho organizací tento rok přijme blockchainovou technologii a zvýší tak přijetí Tron (TRX) podporované zvýšením dApps. Předpovědi naznačují, že investice do TRX v současnosti bude mít do roku 2023 ROI 1 536,75%, což znamená, že TRX se pravděpodobně bude obchodovat za 0,54 USD ve stejném roce.

Tron 2018 v kostce

Rok 2018 byl neuvěřitelným rokem pro Tron a také pro společnost vydaný token TRX. Kromě toho se síť držela svého plánu a dosáhla různých milníků, které ji umístily na globální mapu a v přímé konkurenci s dalšími podobnými platformami, jako jsou Ethereum, EOS a NEO. Investoři očekávali, že Tron dodá a síť překonala sama sebe.

V určitém okamžiku loňského roku se podíl na trhu Tron výrazně zvýšil a díky tržní kapitalizaci se dostal do první desítky kryptoměn. Tron Foundation také vydala síť, která umožnila společnosti Tron převádět tokeny TRX z Ethereum do vlastního protokolu. Síť poté zvolila super zástupce, aby zajistila, že bude zaručena decentralizace sítě. Rok 2018 je navíc rokem společnosti Tron získané platforma pro sdílení souborů, BitTorrent.

Spuštění mainnetu zvýšilo Tron na úroveň Ethereum jako platformu pro budování decentralizovaných aplikací (dApps). Jako nezávislá platforma se blockchain Tron používá k ověřování transakcí při využití tzv. Nerušivého konsenzuálního algoritmu Proof-of-Authority. Dalším významným úspěchem pro Tron v roce 2018 bylo průkopnické partnerství s PornHub; přední web s obsahem pro dospělé s více než 120 miliony uživatelů denně. Přesto byla komunita Tron v roce 2018 svědkem popálenin, symbolických voleb a neuvěřitelného projektu Atlas.

Predikce cen společnosti Tron

Zdroj grafu: Průvodce výměnou bitcoinů

Tron zatím našel dno?

Zdá se, že kryptoměny v roce 2019, včetně společnosti Tron, našly významnou podporu, která ukončila krypto zimu, která dominovala na trhu po celý rok 2018. Při pohledu na graf obchodních párů TRX / USD vidíme, že meziměsíční poklesy v roce 2018 se zdají mít našel podporu na 0,011 $. Tron od té doby korigoval z této úrovně na obchodní maxima 0,0377, ale postupem času se vrátil na současných 0,0244 USD. Na druhé straně jsou zisky silně omezeny na 0,0400 USD, přičemž boční obchodování se očekává za pár měsíců. Proto, je pravda, že Tron narazil na dno a trpělivě čeká na útěk.

Denní graf TRX / USD

Predikce cen společnosti Tron

Zdroj predikčního grafu ceny Tron: Tradingview

Budoucnost Tron

Tron je projekt, který mnozí rádi nenávidí. Je však faktem, že má velmi živou komunitu, která je hlavně udržována aktivní a angažovaná zakladatelem společnosti Tron Justin Sun. Sun má kolem sebe zajímavý marketingový talent. Jeho marketingové dovednosti mohou zkušeného marketingového odborníka závidět. Ukázalo se však, že stejná otevřenost projektu škodí, jako přímé útoky mezi Sunem a zakladatelem Ethereum Vitalikem Buterinem.

Podle ZyCrypto je budoucnost Tronu bezútěšná, pokud síť v blízké budoucnosti nezmění taktiku. Vezměme si například zprávy, že 90% aktiv je během distribuce kanálem pro Tron Foundation, zatímco pro budoucí vývoj je vyčleněno skromné ​​množství mincí.

Podle základů je budoucnost Tronu stále jasná a mohla by být jasnější. Samozřejmě neexistuje dokonalý tým a lidé, kteří za projektem stojí, prokázali investorům, že mohou doručit dříve a nic jim v tom nezabrání.

Také by vás mohlo zajímat Spuštění Tron MainNet: Leaving No Stone Unturned, aby se stal mocnou kryptoměnou

Analýza cen společnosti Tron

Podívejme se blíže na technické úrovně zobrazené tímto ambiciózním tokenem kryptoměny. Čtyřhodinový graf ukazuje, že Tron je nejen silným odskokem, ale má také potenciál zotavit se z maxim dosažených v dubnu. Po prodloužené konsolidační fázi začaly na trhu růst zelené výhonky. Tron spolu s dalšími digitálními aktivy stáhl více než 200 Simple Moving Average (SMA), což znamenalo začátek formování nohy pro býčí rally, která se objevila. Oprava nad rozsahovým odporem na 0,0248 $ byla bodem úniku, který Tron potřeboval pro škálování úrovní nad 0,0300 $ a dokonce pro testování překážky na 0,0320 $.

Tron TRX / USD 4hodinový graf

Predikce cen společnosti Tron

Tron Zdroj predikce ceny Graf: Tradingview

Pokud se nepodařilo prolomit více než 0,3200 $, umožnilo to otráveným medvědům vrátit se za pomstu, což vedlo k tomu, že Tron ztratil obrovskou část zisků získaných v dubnu. Podpora ve výši 0,0260 USD nakonec ustoupila kvůli tlaku medvěda, zatímco pokles pod 200 SMA zvýšil vliv medvěda na trh, což vedlo k dalšímu poklesu pod 23,6% úroveň Fibonacci mezi posledním poklesem z 0,02786 USD na minimum 0,0221 USD.

Dubnové poklesy nalezly rovnováhu na nízké úrovni, než opět vzrostly a začaly v novém měsíci květnu. Ačkoli byl Tron v posledních několika dnech býčí, kryptoměna se vrací zpět k obchodování v rozsahu rezistence, než začal nárůst v dubnu. Vzestup je omezen jak odporem rozsahu na $ 0,0248, tak 23,6% úrovní Fib. Zaznamenali jsme zlom nad rezistencí trendové linie, ale krátkodobá podpora na úrovni 50% Fib je stále v nebezpečí.

Technicky je Tron krátkodobě býčí, ale postrádá podporu a katalyzátor k udržení růstu směrem k dubnovým maximům. RSI je nadprůměrný a dokonce se pohybuje výše nad rostoucí trendovou linií. Je zásadní, aby Tron vytáhl nad 200 SMA za 0,2600 $, aby povzbudil více kupujících k zaujetí pozic, aby viděl výrazné oživení, které by ve střednědobém horizontu mohlo dokonce dosáhnout 0,035 $ a 0,0400 $ (do konce června).

Klíčové technické ukazatele Tron

RSI 4 hodiny: 58,79

200 SMA 4 hodiny: 0,0260

Krátkodobý trend: Býčí

Dlouhodobý trend: Býčí

Klíčové oblasti podpory: 0,0240 $, 0,0230 $, 0,02192 $ a 0,0210 $.

Klíčové zóny odporu: 0,0260 $, 0,02742 a 0,0320 $.

Cena Tron Často kladené otázky:

Jaká je aktuální cena Tron (TRX)?

Tron má aktuálně hodnotu $ 0,0246 (na Coinbase).

Jaká bude zítra cena Tron (TRX)?

Podle výše uvedené technické analýzy se Tron (TRX) pravděpodobně zítra obchoduje nad 0,0250 USD.

Je Tron doporučeným aktivem pro investice?

S ohledem na předpovědi prozkoumané v tomto článku je Tron dobrým aktivem, do kterého lze investovat. Je však výhodnější pro dlouhodobého držitele nebo jinak známý jako HODLers.

Jaká je předpokládaná cena společnosti Tron za pět let?

Podle výše uvedené predikce se Tron pravděpodobně po pěti letech bude obchodovat za 0,54 USD.

Je Tron nakloněn pádu nebo vzestupu v budoucnosti?

V budoucnu uvidíme, že se Tron bude obchodovat mnohem vyšší, než je aktuální cena. Jako aktivum obchodovatelné s kryptoměnou však budou vzestupy i pády. Důležité je, že budeme mít vyšší výšky a vyšší minima.

Jaká bude cena společnosti Tron v roce 2020?

Předpokládá se, že Tron se bude obchodovat na konci roku 2020 za 0,2 USD.

Jaká bude cena společnosti Tron v roce 2025?

Tron si v roce 2025 (přesně za 6 let) vymění ruce mezi 0,5 a 0,6 USD.

Může Tron Crash?

Je nepravděpodobné, že by Tron havaroval na základě analýzy, kterou jsme provedli v rámci projektu. Tron se stal nejen větším, ale také lepším. Vývojáři v Tronu dříve nezklamali a rozhodně dnes nezačnou.

Kde mohu koupit Tron (TRX)?

Tron si můžete koupit na všech burzách, které podporují TRX jako obchodovatelné aktivum, z nichž některé jsou zmíněny zde.

Přehled projektu Tron

Tron se označuje za největší decentralizovanou platformu ve světě kryptoměn. Web uvádí, že jeho vysoká propustnost je výsledkem zlepšení transakcí za sekundu (TPS) sítě „která v praktické míře předčila bitcoiny a ethereum“. Tron také tvrdí, že je jednou z nejškálovatelnějších sítí v oboru, a to tak, že aplikacím jsou na Tronu přidělovány různé metody nasazení díky extrémně škálovatelným a efektivním inteligentním smlouvám. Platforma má navíc schopnost podporovat kolosální objemy uživatelů.

Další podrobnosti na webových stránkách Tron vysvětlují, že síť je spolehlivější, pokud jde o strukturu sítě „uživatelský majetek, vnitřní hodnota a vyšší míra konsensu decentralizace přicházejí s vylepšeným mechanismem distribuce odměn.“

Pokud jde o výkon, TRX nepřetržitě nepřetržitě zpracovává 2 000 transakcí za sekundu (TPS). Tron je TPS trpaslík 25 TPS Ethereum, zároveň je téměř gigantický ve srovnání s transakcemi bitcoinu za sekundu, které se pohybují mezi 3 – 6.

Peněženky Tron

Krypto peněženka je nezbytnou součástí jakékoli sítě kryptoměn, protože spojuje uživatele s blockchainem. Umožňuje odesílání, přijímání a ukládání digitálních tokenů nebo mincí a je nedílnou součástí decentralizovaných aplikací (DApps).

Tron má několik typů a verzí peněženek, včetně nově spuštěných TronLink. Peněženka se používá hlavně při přístupu DApps na protokolu Tron. Lze jej také použít k odesílání a přijímání tokenů TRX, TRC10 a TRC20. Uživatelé, kteří chtějí používat TronLink, musí stáhnout a nainstalovat rozšíření prohlížeče podporované prohlížečem Chrome. Poté mohou vytvořit novou peněženku a pamatovat na zabezpečení soukromých klíčů.

Uživatelské rozhraní TronLink je velmi jednoduché a přesné v tom, že zobrazuje adresu účtu, zůstatek, šířku pásma, energii a také počet uložených tokenů.

Peněženka Tron

Peněženka Tron, na druhou stranu se hodí pro dnešního uživatele, který dává přednost používání svého smartphonu k téměř všemu, pokud je založen na internetu. Peněženka Tron patří mezi nejpokročilejší peněženky v oboru. Dodává se jako kompletní balíček, který uživateli umožňuje přenášet kryptoměny, zobrazovat historii transakčního účtu, připojovat se k DApps, kromě podpory fundraiserů a hlasování Super Representative. Tato peněženka má podporu pro TRX a další tokeny běžící na mainnetu Tron. Kromě toho jsou podporovány různé platformy, včetně webu, mobilních zařízení a počítačů.

Před nákupem jakékoli kryptoměny je nezbytné udělat si vlastní průzkum, protože nikdo nedokáže přesně předpovědět cenu. Tento článek má pomoci vytvořit základ pro vaše rozhodnutí investovat do společnosti Tron. Další výzkum vám však pomůže dosáhnout správného úsudku.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map