Bitcoinová hotovost a ostatní hlavní kryptoměny zažily radioaktivní rok 2019. Zatímco zotavení z měsíce dubna do konce června bylo výjimečné, posledních pár měsíců se muselo vypořádat se zvýšenou volatilitou. Jinými slovy to byla jízda na horské dráze.

Investice do kryptoměn zůstávají komplexním nápadem, kterému rozumí několik lidí po celém světě. Nedostatek náležitých informací a pokynů ztěžuje investorům zapojení se na trh, aniž by ztratili své peníze jako celek nebo zůstali ve stejné „hovno“ pozici déle, než se očekávalo.

Na CoinMarketCap jsou uvedeny stovky kryptoměn, avšak ne všechny tyto mince a žetony jsou vhodné pro investice. Z tohoto důvodu se tento článek ponoří do drsné bitcoinové hotovosti a demystifikuje sílu jejího růstu a samozřejmě to, co ji drží zpátky.

poháněno Coinlib

Co je bitcoinová hotovost?

BCH rychlá faktaZdroj obrázku: Finder.com

Bitcoin Cash je peer-to-peer elektronická hotovost „umožňující nové ekonomiky s mikro transakcemi s nízkými poplatky, velkými obchodními transakcemi a výdaji bez povolení.“

Je důležité si uvědomit, že tato pětice nejlepších kryptoměn je pevnou vidličkou bitcoinů (BTC). Bitcoinová hotovost se zrodila 1. srpna 2017, poté, co byl bitcoinový kód vyfouknut. Jinými slovy, hard fork je proces získávání nové mince z původního blockchainu, v tomto případě Bitcoin Cash. Nový blockchain má nicméně vždy úpravy, díky nimž se liší od nadřazeného blockchainu.

Vytvoření BCH bylo nutné k překonání několika výzev v bitcoinu. První je škálovatelnost; zvýšení počtu transakcí na blok. Druhým je snížení nákladů na transakce. Například bitcoin vyžaduje za zpracování transakce průměrný poplatek 1,31 $, zatímco bitcoinová hotovost vyžaduje pouze 0,125 $.

Bitcoin Cash (BCH) a Bitcoin SV (BSV)

Původní blockchain Bitcoin Cash (vidlice bitcoinového (BTC) blockchainu) prošel v listopadu 2018 rozkolem. To vedlo k vytvoření nové kryptoměny; Bitcoin Satoshi Vision nebo Bitcoin SV (BSV). K rozchodu došlo po neshodách v komunitě ohledně plánovaného upgradu v síti Bitcoin Cash označované jako Canonical Transaction Ordering (CTOR) a OP_CHECKDATASIG.

Část komunity vedená kontroverzním Craigem Wrightem a Calvinem Ayreem se proti aktualizacím vehementně postavila proti původní vizi bitcoinu. Jejich úsilí vedlo k rozdělení sítě s novou mincí, Bitcoin SV se může pochlubit velikostí bloku 128 MB.

Několik měsíců po dramatickém rozdělení se bitcoin SV obchoduje za 132,17 USD. Má tržní kapitalizaci 2,3 miliardy USD a drží si devátou pozici na trhu.

Bitcoinový hotovostní plán

Bitcoin má za úkol stát se použitelnou kryptoměnou po celém světě. Hlavním cílem plánu je „umožnit Bitcoin Cash škálovat z ~ 100 Tx / s na více než 5 000 000 Tx / s.“ Vývojáři také pracují na dosažení okamžitých a spolehlivých transakcí pro lepší uživatelský komfort. Díky rozsáhlému protokolu jsou vylepšení v budoucnu méně rušivá a tvoří silný základ, na kterém mohou firmy stavět.

Plán BCHPlán bitcoinové hotovosti Zdroj obrázku: BCH Org

Bitcoinová hotovostní předpověď cen 2019 a 2020

Bitcoin Cash měl v roce 2017 balistický výkon z počáteční ceny 310 $ 1. srpna na vysokou kolem 3 656 $ 20. prosince 2017. Za méně než šest měsíců investoři Bitcoin Cash zaznamenali růst o více než 1000%.

Graf cen hotovosti bitcoinůBitcoinový hotovostní graf dlouhodobého výkonu podle CoinMarketCap

Výkon v roce 2018 však nebyl tak růžový. Celosvětově došlo k masivnímu paralyzujícímu poklesu, kdy bitcoinová hotovost dosáhla minima kolem 75 $ v důsledku tvrdé vidlice z listopadu 2018.

Kryptotrh je velmi volatilní, ke změnám dochází nečekaně. Budeme se však snažit přijít s přesnou předpovědí. Tyto předpovědi by však neměly být používány jako investiční poradenství. Doporučuje se vyhledat služby finančního odborníka.

Cena bitcoinové hotovosti se v současné době snaží udržet nad 300 USD. S rostoucím přijetím a rozvojem sítě, BCH má obrovský potenciál korigovat se na vyšší úrovně ke konci roku 2019. Je velmi pravděpodobné, že Bitcoin Cash uzavře rok nad 800 $. Pokračující vývoj zaměřený na zlepšení stability sítě a zajištění příznivosti obchodu s platformou by mohl dát minci podporu v průběhu roku 2020 s předpovědi na konci roku mezi 800 a 1200 USD.

Můžete se také podívat na: Prognóza ceny bitcoinů na rok 2019 a dále

Odborníci berou v úvahu predikci ceny bitcoinových hotovostí

Sestavili jsme předpovědi z několika významných osobností v oboru, včetně předpovědí z jiných publikací.

Roger Ver

Je stálým zastáncem bitcoinové hotovosti, často označované jako Bitcoin Jesus. Ačkoli se nejedná o přímou predikci ceny Bitcoin Cash, jeho nálady vůči budoucnosti kryptoměny jsou pozitivní. V rozhovoru, který nebyl tak dávno, Ver řekl: „Jsem velmi vzpurný v bitcoinových hotovostech, stejně jako jsem byl, když jsem byl úplně prvním investorem bitcoinů v roce 2011.“ Předpovídal, že Bitcoin Cash se bude do konce roku 2019 obchodovat v hodnotě dvojnásobku aktuální tržní hodnoty. Ohledně bitcoinové hotovosti zůstává pozitivní, protože je snadné jej utratit a uložit jako běžnou hotovost.

Roger Ver převzal BCH

Finder.com

Toto je web, který pravidelně sdílí předpovědi kryptoměny. Finder.com ve své nejnovější předpovědi Bitcoin Cash říká, že projekt bude čelit tvrdé konkurenci ostatních coinů jako Bitcoin, Litecoin a Dash. Publikace dodává, že „Bitcoin Cash je velmi zajímavý projekt a jako jedna z digitálních měn s nejvyšší tržní kapitalizací na světě je jednoznačně tou, kterou mnoho nadšenců kryptoměn sleduje se zájmem. Pokud dokáže dosáhnout širokého přijetí nejen mezi komunitou kryptoměn, ale také ve společnosti hlavního proudu, může existovat potenciál pro růst a ve srovnání s bitcoiny nabízí několik klíčových rozdílů. “

Investor do peněženky

Predikce peněženkových investorů ohledně ceny bitcoinové hotovosti je medvědí. Předpovídají pokles o -47,724% ze současné tržní hodnoty na přibližně 149 USD. Níže je trendová linie grafu pro bitcoinové peníze:

BCH krátkodobý grafGraf predikce BCH / USD podle Investor do peněženky Graf predikce BCHGraf dlouhodobé predikce ceny BCH podle Investor do peněženky

CoinSwitch

Přední agregátor směnných kurzů kryptoměny, který poskytuje bránu k více než 300 mincím a 45 000 obchodním párům, rovněž vydává pravidelné předpovědi pro ceny kryptoměny. Platforma věří, že Bitcoin Cash bude mít v příštích pěti letech přísnou vývojovou fázi. CoinSwitch říká, že budoucnost BCH bude pokračovat společně s bitcoinem (BTC), protože tyto dvě mince mají mnoho společného. Pokud jde o předpověď, „V roce 2019 bude po většinu času vidět sluneční svit. Jen ve druhém čtvrtletí může BCH zaznamenat nepatrný nárůst, po kterém přeskočí a dosáhne úrovně až 2 000 USD. “

Bitcoinová hotovost po roce 2020

Výkon Bitcoin Cash v příštích pěti letech bude záviset na vývoji v rámci sítě, technologickém pokroku a přijetí hlavního proudu. Plán, jak z bitcoinové hotovosti vytvořit inteligentní platformu podporující smlouvy, jako je Ethereum, by mohl připravit půdu pro další přijetí a použití v podnicích. Očekávaná bitcoinová rally po poloviční odměně za těžbu v květnu 2020 pravděpodobně posune BCH do vyšších výšek. Proto do roku 2024 dojde k výraznému růstu ceny bitcoinové hotovosti, která dosáhne úrovně nad 5 000 USD.

Bitcoinová hotovost jako investice

Když vezmeme v úvahu tento článek, je těžké ignorovat bitcoinové peníze. Kryptoměna, která je vidličkou bitcoinu, znamená, že má solidní technologické a bezpečnostní funkce. Jinými slovy, je velmi nepravděpodobné, že bitcoinová hotovost v budoucnu spadne a bude vymazána z existence.

Platforma se také připravuje na další vývoj. Jeho plán je jasný, pokud jde o zvyšování škálovatelnosti a jeho funkcí v podnicích. Jako platforma chytré smlouvy bude Bitcoin Cash schopen konkurovat přímo ethereum a dalším sítím decentralizovaných aplikací (dApp).

Je bitcoinová hotovost dobrá investice?

S ohledem na výše uvedené je bitcoinová hotovost dobrým přínosem pro investice. Krátkodobě se může zdát medvědí, ale v dlouhodobém horizontu začne BCH růst na hodnotě. Pokud bitcoiny budou i nadále růst, očekává se zvlněný efekt u ostatních kryptoměn, zejména těch v první desítce.

Často kladené otázky (FAQ)

Jaká je aktuální cena bitcoinové hotovosti?

Jaká je aktuální cena bitcoinové hotovosti?

Půjde bitcoinová hotovost znovu nahoru?

Bitcoinová hotovost je připravena na růst ve zbývajících měsících roku 2019. Investoři však budou muset vydržet vysokou volatilitu, která je v současné době na trhu. Kryptoměna již prokázala schopnost zotavit se i na úrovních nad 500 $. Proto do konce roku 2019 existuje potenciál růstu, kde by BCH mohla dosáhnout úrovní kolem 800 USD.

Měli byste si koupit BCH?

Na základě výše uvedených předpovědí by byl nákup Bitcoin Cash pro dlouhodobé držení výhodný. Zatímco krátkodobý vývoj je medvědí, bitcoinová hotovost nakonec vzroste. Jednoznačné označení je, že; BCH uzavře rok na vyšší úrovni, než je aktuální tržní hodnota.

Přežije BCH?

Bitcoin Cash má solidní technologii a je vidličkou bitcoinu (BTC), získává hodně síly z původního bitcoinového kódu. To znamená, že BCH tu bude ještě dlouho. Jeho budoucnost je tak či onak spojena s budoucností bitcoinu.

A co spekulace BCH?

Volatilita na krypto trhu je přímo spojena se spekulativní povahou trhu. Investoři a obchodníci vsadili na růst a pokles cen. Spekulace proto budou i nadále klíčovým faktorem v budoucnosti bitcoinové hotovosti. Pokud jde o investice do Bitcoin Cash, zůstává faktorem dlouhodobý růst.

Aktualizace: 5. září 2019

  • Vysoká koncentrace prodejců na 300 $ omezuje býčí zálohy.
  • Elliot Wave Oscillator zobrazuje řadu medvědích relací, které pravděpodobně skončí útěkem.

Aktualizace: 26. září 2019

Po ničivém 10% poklesu v úterý Bitcoin otevřel box Pandora a připravil tak cestu k přechodu od býčího trendu k medvědímu trendu. Dalším cílem na straně nevýhody je 7 200 $. Denní graf ukazuje poklesy pod 200 klouzavým průměrem (MA), které byly odvráceny nebo krátkodobé. V tuto chvíli si BTC vyměňuje ruce kolem 8 400 $ na Coinbase. 200denní MA stále hájí podporu 8 000 USD.

Z krátkodobého hlediska má bitcoin medvědí zkreslení. Konvergenční divergence klouzavého průměru (MACD) zobrazuje silný negativní obraz. Velká divergence znamená kontrolu nad cenou, kterou mají medvědi. Na světlejší straně se snížením hlasitosti budou poklesy pravděpodobně mělké.

Tvorba klesajícího klínového vzoru je pro investory bitcoinů dlouhodobou stříbrnou podšívkou. Útěk může chvíli trvat, ale jeho přístup by mohl pohánět bitcoiny nad 10 000 $ a dokonce až k 11 000 $.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me