Predikce ceny IOTA (MIOTA) – Jak vysoká může IOTA jít?

Predikce cen podle IOTA (MIOTA)

 • IOTA je životaschopné digitální aktivum pro investice, zejména pro lidi, kteří se zajímají o technologie.
 • Předpokládá se, že IOTA se do konce roku 2019 bude obchodovat mezi 0,8 až 1,00 USD.
 • Předpokládá se, že IOTA se bude obchodovat mezi 1,5 a 2,5 USD do konce roku 2020 na základě níže uvedených cenových předpovědí v článku.

Obsah:

 1. Úvod do IOTA
 2. Tangle Technology
 3. Internet věcí (IoT)
 4. Partnerství
 5. Predikce cen IOTA 2019/2020
 6. Predikce cen IOTA na příštích 5 let
 7. Expert na predikci cen IOTA
 8. Technická analýza IOTA (MIOTA)
 9. IOTA často kladené otázky (FAQ)

Úvod do IOTA

IOTA patří mezi nejlepší kryptoměny, které se rozhodly nejen řešit budoucnost, ale také vynikají v přítomnosti. Tento projekt se na hodnotu důvěry a vlastnictví dívá úplně jiným způsobem; trochu se dostaneme do podrobností.

JOTA je digitální aktivum s otevřeným zdrojovým kódem, které vydává nezisková nadace, která se v současné době nachází v Berlíně v Německu. Síť se zaměřuje na umožnění komunikace mezi stroji. Kromě toho lze IOTA použít při běžných činnostech při nákupu zboží a služeb i při obchodování. Je důležité si uvědomit, že transakce na platformě IOTA jsou bez poplatků a probíhají téměř okamžitou rychlostí, což poskytuje životaschopnou možnost pro další zavedené sítě, jako jsou bitcoiny a ethereum. IOTA se etablovala také v oblasti mikroplatby (platby v oblasti s nízkými centy), kde bitcoin a ethereum nemohou poskytovat služby.

Tangle Technology

Na rozdíl od bitcoinu a etherea, kromě jiných kryptoměn prováděných na blockchainu, se zakladatelé IOTA rozhodli spustit krypto na neblokové platformě označované jako Tangle kvůli různým blockchainovým nedostatkům. Tangle funguje téměř podobným způsobem jako blockchain, ale bloky nejsou zarovnány stejným „tradičním“ způsobem. V případě Tangle „každý blok musí být potvrzen alespoň dvěma transakcemi, aby byl platný a je proveden,“ píše Altcoin Magazine. Jinými slovy, transakce probíhají v žádném konkrétním pořadí, ale probíhají paralelně, a díky tomu je umožněno otevřené škálování. V tom s rostoucím počtem transakcí je také rychlost potvrzení. Scénář, který není možný, pokud jde o blockchainy.

Tangle se označuje jako datová struktura, která se provádí pomocí spojení mezi knihami všech uzlů v síti. Z technického hlediska je Tangle „směrovaný acyklický graf – DAG (dt. Gerichteter azyklischer Graph).“

IOTA věří, že data jsou cenná pouze proto, že jsou platná, a to zajišťuje „tím, že má kryptograficky bezpečný zdroj jednotné pravdy“.

Internet věcí (IoT)

IOTA předpokládá, že do roku 2025 bude v provozu 75 miliard zařízení, a to od „drobných senzorů na silnicích a mostech po nositelnou elektroniku, mobilní telefony“, které všechny tlačí svět k propojení. Společným jmenovatelem všech těchto zařízení jsou spotřebovaná data. IOTA Foundation nadále zkoumá internet věcí spojený s transakcemi za nulový poplatek, aby zajistila, že všechna tato zařízení sdílejí technologické zdroje v reálném čase v distribuované síti.

Partnerství IOTA

Všechny kryptoměnové projekty na světě si přejí přijetí v různých průmyslových odvětvích a ekonomikách po celém světě. Jedním ze způsobů, jak prosazovat toto tradiční přijetí, je vytváření partnerství. Partnerství poskytují kryptoměně více případů užitečnosti a ověření pro použití v reálném světě. IOTA nezůstala pozadu, pokud jde o podepisování partnerství a spolupráce. V tuto chvíli IOTA uzavřela partnerství s firmami jako Cisco, Volkswagen, Samsung, Innogy, F6S, Luxoft, Petrohradská polytechnika, Thajská vláda, Evernym, Paragon, Satoshi Pay a nejnovější partnerství se společností Land Rover.

IOTA může svého potenciálu dosáhnout pouze začleněním podpory ze strategických partnerství. V souladu s tím společnost v roce 2019 zahájila několik spoluprácí s klíčovými lídry v oboru. Síť se například nedávno spojila se společnostmi Dell a Linux za účelem vývoje platformy, která bude použita při hodnocení důvěryhodnosti dat..


Je důležité si uvědomit, že IOTA jako síť se spoléhá na to, aby měla data, která jsou důvěryhodná a důvěryhodná. Partnerství se společností Dell a nadací Linux Foundation zahrnuje i další formy, jako je IBM, Edge’s MobiledgeX resource marketplace nebo Unisys, globální IT společnost..

Nadace IOTA v rámci hledání technologické zdatnosti oznámila akvizici vyhledávané technologické firmy Link Labs, Inc. Link Labs je známý tím, že nabízí výkonné, široce založené síťové technologie, které pomáhají napájet IoT. IOTA využije patentované technologie ve snaze vybudovat bezdrátovou síť pro IoT.

Predikce cen IOTA – Coingape

IOTA, která je v současné době 18. největší kryptoměnou podle tržní kapitalizace, má tržní strop 825 milionů USD. Hodnota je 0,29 USD po ztrátě 12,93% za posledních 24 hodin. IOTA má maximální zásobu 2 779 530 283 MIOTA, zatímco 2 779 530 283 MIOTA je v současné době v oběhu.

Při pohledu zpět na výkon IOTA v roce 2018 si kryptoměna udržovala sestupný trend z historického maxima vykázaného v prosinci 2017 kolem 6,5 USD. V květnu 2018 došlo k pokusu o zotavení poté, co IOTA našla podporu kolem 1,00 USD, ale hybnost ztratila páru na hodnotě 3,00 USD.

Poklesy, které následovaly po měsíci květnu, tlačily minima dále dolů do rozsahu formování podpory kolem 0,2 USD v prosinci 2018. Od prosince loňského roku IOTA nadále prosazuje oživení, zejména s obecným vzestupným trendem napříč trhem od začátku z roku 2019. Zatímco se cena dotkla maxim kolem 0,59 $, probíhá retracement se současnou tržní hodnotou, která se snaží najít rovnováhu na 0,388 $.

Predikce cen IOTA 2019

Jak víte, kryptotrh zaznamenal v roce 2019 změny fenoménu oproti trendu zaznamenanému v průběhu minulého roku. Bitcoin se zlomil nad 10 000 $ a posunul nová maxima roku 2019 na 13 800 $. Jak je uvedeno výše, IOTA se významně vzpamatovala, i když ještě existuje dlouhá cesta, než ji uvidíme zpět na vrcholky prosince 2017.

V tuto chvíli se nedostaneme do hlouposti technického obrazu. Stejně jako zbytek trhu s kryptoměnami však bude IOTA pravděpodobně pokračovat v uptrendu v této druhé polovině roku. Předpokládá se, že bitcoin se do 31. prosince 2019 vyrovná nad 20 000 USD; krok, který by mohl způsobit pozitivní reakci na většinu digitálních aktiv, včetně IOTA.

Ke konci roku 2019 Coingape předpovídá, že se IOTA bude obchodovat mezi 0,8 až 1,00 USD. To je ve skutečnosti velmi konzervativní předpověď vzhledem k tomu, že jsme na vzestupném trhu. Nadace IOTA navíc nadále rozvíjí partnerství a usiluje o větší přijetí. Nedávné partnerství se společností Land Rover ukazuje, že IOTA má schopnost zvyšovat hodnotu pro všechny lidi, dokonce i pro ty, kteří nepoužívají kryptoměny.

Predikce cen IOTA 2020, 5 let a dále

Velmi zdatný tým, který stojí za vývojem IOTA, je také indikátorem pokračujícího zvyšování hodnoty světové ekonomiky prostřednictvím technologií. Neočekávám balistický růst ceny, ale postupný trend směrem nahoru by pokračoval i v roce 2020. Konzervativní předpověď 1,5 až 2,5 USD je situace, kdy by si IOTA mohla do konce roku 2020 vyměnit ruce. V příštích pěti letech by se však měl očekávat obrovský růst, kdy se internet věcí dostane do popředí. IOTA proto může do roku 2024 vzrůst na obchod mezi 5 a 10 USD, a to na základě technologického vývoje, jako je AI, 5G a strojové učení.

Predikce cen IOTA [Aktualizováno]

IOTA za poslední dva roky vykazovala zvrácenou cenovou akci. Cena se od loňského roku pohybuje pod úrovní 50-období EMA s akumulací ve dvou paralelních rozsazích. Za poslední dva roky od krypto bubliny v roce 2017 altcoin nedokázal získat výraznou vzestupnou dynamiku.

Podpora a odpor flipu na 0,0000407 BTC budou rozhodující pro vytvoření pozitivního technického výhledu. První cíl a odpor z této úrovně by byly na 0,00009604 BTC.

Graf IOTA od TradingViewTýdenní graf IOTA / BTC na Binance do TradingView

Predikce cen na rok 2020

IOTA se zhroutila pod podporu sestupného trojúhelníku s havárií COVID-19. Jelikož se s oživením trhu podařilo povznést se nad ni, pro token stále existují značné úrovně odporu.

Podpora a odpor z paralelního rozsahu mezi 0,20 až 0,52 USD jsou pro investory zásadní. Možné budoucí cenové akce kolem rozsahu jsou uvedeny v tabulce níže.

Týdenní graf IOTA / BTC na BitfinexuTýdenní graf IOTA / BTC na Bitfinexu

Při pohledu na akumulační kanál na stupnici BTC můžeme očekávat, že cena bude pokračovat v progresi v korelaci s bitcoiny. Výpadek výše zmíněných úrovní by však mohl vést k definovanějším trendům v ceně IOTA.

Predikce cen na rok 2021

Ukazatele objemu v týdenním měřítku prudce rostou, protože se cena pohybuje kolem 50 období EMA (exponenciální klouzavý průměr). Poměr CMF (Chaikin Money Flow) je pozitivní a Klingerův oscilátor také překračuje klouzavý průměr zeleně.

Indikátory hlasitosti pro týdenní PA na IOTAIndikátory hlasitosti pro týdenní PA na IOTA

Pozitivní základní vývoj a nasazení aplikací bude působit jako pozitivní katalyzátor pro pokračování běhu. Během krypto býka však lze oznámení o vývoji použít jako lest k přilákání objemu kupujících. 

Predikce cen na rok 2022

Altcoin musí oscilovat mezi býky a medvědy kolem klíčového bodu na bitcoinové stupnici, aby vytvořil dynamiku růstu. Aktuálně se IOTA nepodařilo stanovit tento stěžejní bod. Výpadek z úrovně 10 000 sat by byl pro MIOTA příznivou oblastí pro získání hlavního uznání v krypto kruzích a v inovačním a fintech technologickém průmyslu z hlediska ceny. 

Horní úrovně vzestupných cílů pro IOTA jsou na 2,3 a 4,0 $ (vrcholky swingu poblíž ATH). 

Predikce cen na rok 2025

Dodávka IOTA je dalším důvodem k obavám investorů z důvodu vyššího ředění akcií. Přesto byla na trh uvolněna veškerá předminovací dodávka. Na rozdíl od XRP společnosti Ripple tedy můžeme očekávat menší strach z skládek ovládáním zájmů. Nabídka IOTA je více než 2,7 miliardy, což je méně ve srovnání s 26 miliardami ADA a 66 miliardami TRX. Několikrát vyšší než ETH a Tezos. 

Na jedné straně láká cena IOTA pod 1 $ více retailových investorů. Kvůli dostatečné nabídce však počáteční investoři nadále vytvářejí obavy z velkého výprodeje.

 

Srovnávací nabídka Cardano, Ethereum, IOTA, Tezos a TronSrovnávací nabídka Cardano, Ethereum, IOTA, Tezos a Tron

Odborníci berou v úvahu predikci cen IOTA

Mnoho lidí v odvětví kryptoměn říká, že IOTA je jedním z nejvíce podhodnocených projektů. Většina z nich zakládá svůj argument na robustní technologii pohánějící token. Jedna věc, která IOTA stále brzdí, je nedostatečné přijetí.

John McAfee

Podle kontroverzní John McAfee, IOTA zažije nejpomalejší růst na celém krypto trhu. MacAfee není fanouškem IOTA a předpovídá, že bude růst tempem 10% ročně.

JOTAZdroj: Twitter

Finder.com

Finder.com, web pro predikci kryptoměny naznačuje, že by IOTA mohla v budoucnu jezdit na jedinečné platformě IoT. Jeho úspěch však bude záviset na schopnosti platformy poskytnout alternativu k blockchainu pro IoT.

“Pokud IOTA může poskytnout úspěšnou alternativu k blockchainu pro IoT, určitě existuje značný trh, který by mohl být využit.”

DecentralPos

Podle DecentralPost, web kryptoměn, „prognóza IOTA na rok 2019 proto může být cílem 1,25 až 1,30 dolaru. Ale za to neexistuje žádná záruka. “

CoinSwitch

Podle CoinSwitch, největšího agregátoru směnných kurzů kryptoměny, který v současné době podporuje více než 300 mincí a více než 45 000 obchodních párů, má IOTA v roce 2019 vysoký růstový potenciál. CoinSwtich rovněž doporučuje IOTA pro investice.

“IOTA má velký potenciál pro budoucí výnosy a do konce roku 2019 by mohla dosáhnout kolem 4,20 USD. IOTA je jedna digitální měna, kterou je třeba vzít v úvahu při hledání digitální měny se slibnou budoucností, do níž se bude investovat.”

Changelly

Institucionální okamžitá směnárna kryptoměn, která nemá úschovu a nabízí přístup k více než 140 digitálním aktivům. Changelly funguje jako prostředník mezi burzami kryptoměn a uživateli. Je také známý pro své odborné předpovědi ohledně cenového výkonu kryptoměny v oficiálním blogu. Pokud jde o IOTA, Changelly říká, že investoři by neměli očekávat prudký nárůst hodnoty, protože internet věcí je stále ve velmi raných fázích vývoje a jeho dopad na cenu je dlouhodobý. Na svém verdiktu pro predikci cen IOTA (MIOTA) Changelly uvádí:

„Naše predikce cen IOTA (MIOTA) pro rok 2019 je cenové rozpětí v rozmezí 1–1,5 USD, pokud trh bude pokračovat v pohybu směrem nahoru. Do roku 2020 mohou náklady vzrůst na rozmezí 4–10 USD. Vážný růst by se však měl očekávat v příštích 5–10 letech, kdy bude masivně přijat internet věcí spolu s rozvojem nezbytných podpůrných technologií, jako jsou AI, Augmented Reality a 5G mobilní sítě. “

Tradingbeasts.com

Web věnovaný poskytování cenových předpovědí pro digitální aktiva. Aktualizuje předpovědi často a poskytuje měsíční předpověď pro každou kryptoměnu pokrytou pomocí historických dat s kombinací lineárních a polynomických regresí. Pokud jde o prosinec 2019:

“Předpokládá se, že cena IOTA dosáhne na začátku prosince 2019 0,38 USD. Očekávaná maximální cena je 0,55 USD, minimální cena 0,38 USD.” Predikce ceny IOTA na konec měsíce je 0,44 USD. “

A konečně, Cryptoinfobase ve své nejnovější předpovědi IOTA (MIOTA) spojuje růst MIOTY s pokrokem v IoT:

“IOTA má nejhlubší technickou a organizační základnu.” V souladu s tím bude popularita jejich tokenů růst. Dosažení ceny 1 $ za minci je cílem na konci první poloviny roku 2019. Další prudký nárůst je možný, ale ne v takovém měřítku. “

Technická analýza IOTA (MIOTA)

IOTA, stejně jako většina kryptoměn na trhu, významně korigovala nahoru v dubnu, květnu a červnu. Cena v červnu dosáhla maxima nad 0,50 USD, než začalo retracement. Zpočátku došlo ke konsolidaci mezi 0,38 a 0,42 USD. Rostoucí volatilita a medvědí tlak na celém trhu však zaznamenaly většinu kryptoměn, včetně IOTA, která se masivně ponořila pod několik klíčových úrovní podpory na 0,38 $, 0,34 $ a 0,30 $.

Bylo vytvořeno minimum za 0,2850 USD umožňující opravu, která získala podporu za 0,30 USD. MIOTA / USD se v současné době obchoduje za 0,3058 USD v rámci vlajkového vzoru, jehož zlom by mohl vést k dalšímu růstu. Je však zřejmé, že hybnost klesá směrem vzhůru, přičemž pravděpodobný krátkodobý pohyb je do strany.

Konvergenční divergence klouzavého průměru (MACD) se pohybuje nahoru z minim, které dosáhl 15. července kolem -0,01341. Rostoucí divergence na sever je klíčovým indikátorem toho, že kupující mají navrch a v nadcházejících relacích zůstanou pod kontrolou. Zatímco index relativní síly (RSI) se vzpamatoval z přeprodaného zboží (-22,61), nebyl schopen prorazit do překoupené částky. Místo toho je horizontální kolem 40 a signalizuje boční obchodování a klíčové pohyby kolem úrovně 0,30 $.

IOTA má pozitivní technický obraz, i když růst nebude rychlý a balistický. Investoři mohou očekávat pohyby nahoru a dolů; je však velmi pravděpodobné, že vyšší nízký vzorec.

IOTA – Často kladené otázky (FAQ)

Jaká je aktuální tržní hodnota pro IOTA (MIOTA)?

IOTA se v době psaní tohoto článku obchoduje za 0,3058 USD. (16. července 2019).

Jaká je predikce cen IOTA do konce roku 2019?

Coingape předpovídá, že se IOTA do konce roku 2019 bude pohybovat v rozmezí 0,8 až 1,00 USD. Jiní odborníci a analytici však přikládají IOTA vyšší hodnotu, jak je vidět výše.

Doporučili byste IOTA k investování?

Ano. IOTA je životaschopným digitálním aktivem pro investice, zejména pro lidi, kteří se zajímají o technologie, strojové učení, umělou inteligenci a internet věcí (IoT). To znamená, že investor by neměl očekávat krátkodobé výnosy, ale měl by se podívat na celkový obraz v příštích pěti až deseti letech. Jinými slovy, IOTA je dobrá pro dlouhodobé investice.

Co bude IOTA stát do konce roku 2020?

Předpokládá se, že IOTA se bude obchodovat mezi 1,5 a 2,5 USD do konce roku 2020 na základě výše uvedených cenových předpovědí v článku.

Zasáhne MIOTA [IOTA] 10 $?

Pokud se cena prolomí nad dlouhodobým symetrickým trojúhelníkem před koncem roku 2020, je velmi pravděpodobné ocenění 100 $ v litecoinu. Konsolidace a medvědí únik jsou další možnosti, proti kterým se musí investoři chránit.

Jaká je aktuální cena IOTA?

Cena MIOTA [IOTA] je v době psaní tohoto článku 0,27 USD. Token má tržní strop 760 milionů USD a představuje 24hodinový objem obchodování 17 milionů USD.

Kde mohu koupit MIOTA [IOTA]?

Můžete si koupit MIOTA [IOTA] na špičkových burzách kryptoměn včetně Binance, Bitfinex, Okex, Huobi, Bittrex, Poloniex atd..

S jeho deriváty můžete obchodovat také na platformách jako Binance, Okex, Huobi atd.

Přežije IOTA?

Přežití IOTA zaručí on-chain růst kryptoměny. Existuje spousta platforem, které nabízejí platformu pro spouštění decentralizovaných aplikací. IOTA má výhodu oproti jiným blockchainům, protože nasazuje architekturu DAG, a proto může nabídnout větší škálovatelnost. Pro udržitelný růst je klíčové zabezpečení sítě spolu s účastníky.

Dosáhne IOTA 1,00 $?

Ocenění 1,00 USD pro MIOTA [IOTA] by bylo jednoduše tržní kapitalizací více než 270 miliard USD. Vzhledem k aktuálnosti decentralizované aplikace a platformy s užitečným rozsahem se to zdá být docela přitažené za vlasy. Za prvé, musí se snažit sesadit z trůnu Ethereum jako nejlepší platformu chytrých kontraktů s tržní kapitalizací přes 30 miliard dolarů.

Jaká je aktuální cena litecoinu (LTC)?

Litecoin má aktuálně hodnotu 111 $ (7. června 2019).

Kolik bude IOTA oceněna za pět let?

Do roku 2024 očekávám, že se IOTA do konce příštích pěti let bude pohybovat mezi 5 až 10 USD. Nárůst hodnoty by mohl být vyšší v závislosti na IoT a souvisejících technologiích IOTA.

Jak vypadá cena IOTA v roce 2020?

IOTA, stejně jako jiné kryptoměny, vysoce koreluje s bitcoiny. Existuje tedy pravděpodobná kapuce, že býčí rally, která následuje po pádu bitcoinů v roce 2020 na polovinu, bude mít pozitivní dopad na IOTA. Očekává se, že IOTA do konce roku 2020 vzroste na úrovně nad 3,0 USD.

Je technologie IOTA spolehlivá?

IOTA je nejvíce podhodnocenou kryptoměnou na trhu. Jeho technologie ho odlišuje od ostatních, protože není založen na blockchainu. Tato technologie je však pravděpodobně jednou z nejlepších alternativ k blockchainové technologii.

A co škálovatelnost?

IOTA je navržena tak, aby byla nekonečně škálovatelná, pokud jde o počet transakcí odeslaných za sekundu.

Přijetí tokenu IOTA

IOTA je i nadále atraktivní jako platební prostředek pro stávající i nadcházející decentralizované aplikace. V nejnovějším úsilí o to, aby token byl široce používán aplikacemi v multiplatformním měřítku, implementuje vývojář IOTA platební platformu, kterou lze použít v jakékoli hře nebo aplikaci. Nový systém lze využít na různých platformách včetně iOS, Android, Windows, WebAbb, Xbox a PlayStation 4.

Aktualizace predikce cen IOTA: 14. listopadu 2019

MIOTA / USD se na závěrečnou rallye vyrovnává

IOTA se zužuje směrem k 0,20 $. Zdá se však, že cenová akce v posledních několika dnech se připravuje na pozoruhodnou show, jak se roky blíží ke konci. Konsolidace mezi 0,2550 a 0,2600 $ přinesla průlomové testování zásobovací zóny 0,2700 $.

IOTA se sice vrátila na 0,2650 USD (současný trh), ale cena je stále nad dvoutýdenní sestupnou trendovou linií. Klouzavý průměr 100 je v řadě, aby nabídl podporu za 0,26 USD, zatímco 50 SMA za 1 hodinu se drží na 0,2586 USD.

IOTA již začala ukazovat potenciál pro koncoroční rally. Korekce nad 0,30 USD však uvede na trh začátek býčí fáze. Z krátkodobého hlediska je pro býky mezitím stejně důležité zůstat nad 0,25 USD. V případě, že dojde k obrácení, bude se hodit 0,2450 – 0,2500 $, aby se zastavily ztráty.

CenaGraf IOTA / USD podle TradingView, Binance

Aktualizace predikce cen IOTA: 26. listopadu 2019

IOTA se představuje jako „distribuovaná účetní kniha bez povolení pro novou ekonomiku“. Síť byla vyvinuta za účelem podpory budoucnosti internetu věcí (IoT). Vyznačuje se bezcitnými mikrotransakcemi i integritou dat pro stroje. IOTA se pyšní tím, že je chybějícím článkem v tom, čeho slíbila technologie blockchain:

„Centralizované sítě umožňující otevřené inovace a peer-to-peer transakce bez prostředníků a poplatků.“

Pomocí technologie Tangle může IOTA napravit neúčinnost ukotvení technologie blockchain.

IOTA se v současné době snaží najít dno po pokračujícím klesajícím trendu z 0,55 USD zveřejněného v červenci. Vytvoření vzoru dvojitého dna však naznačuje útěk před koncem roku 2019. Zlepšující se technický obraz navíc ukazuje, že IOTA je klíčem k obnově. Cíl na vzestupu před rokem je 1,0 $, ale předpovídám konzervativnější cenu na konci roku ve výši 0,55 $.

Graf IOTAGraf IOTA podle Tradingview, Binance

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map