Uniswap [UNI] Cenová předpověď – Dosáhne opět ATH 8,65 $?

Token UNI od Uniswap byl od svého spuštění v úpadku. Token, který vytvořil obrovský humbuk v prostoru, stále čelí řadě překážek, aby vytvořil nové historické maxima. 

Obsah

 1. O Uniswapu
 2. Spuštění UNI tokenu Uniswap
 3. Porovnání cen UNI s jinými tokeny správy
 4. Historie cen UNI
 5. Predikce cen UNI na rok 2020
 6. Predikce cen UNI na rok 2021
 7. Predikce cen UNI na rok 2022
 8. Je token UNI dobrý nákup?
 9. Často kladené otázky

O Uniswapu 

Uniswap je decentralizovaný burzovní automatizovaný tvůrce trhu P2P (AMM). Je postaven jako dva chytré kontrakty na Ethereum. 

Na rozdíl od centralizovaných burz, které k vytvoření životaschopného trhu vyžadují objednávku kupujícího a prodejce, likvidita Uniswap pochází přímo od poskytovatelů likvidity (LP). Oddělení obchodníků a poskytovatelů likvidity eliminuje překážku v čerpání tokenu. Kdokoli nebo jakýkoli projekt může na Uniswap vypsat token pro obchodování bez oprávnění. 

Páry kryptoměny na Uniswap jsou denominovány v ETH; například YFI-ETH, DAI-ETH. Skupiny likvidity pro tyto páry jsou vytvářeny pomocí podobných párů. 

Spuštění UNI tokenu Uniswap 

UNI token zahájení 17. září vzala bouří nejen ekosystém DeFi, ale také celý prostor kryptoměny. Minulí uživatelé a poskytovatelé likvidity na Uniswapu se 17. září probudili o nejméně 1 000 $ bohatší. 

Překvapivé spuštění UNI pro minulé uživatele způsobilo velkou volatilitu ceny tokenu správy Uniswap. 

Užitečnost a pobídka k držení tokenů správy jsou tím, co odděluje dobrý projekt od špatného. V poslední době se objevuje řada projektů DeFi, stejně jako mánie ICO. Tyto projekty jsou svědky obrovského přílivu objemu během raných fází propagace těžby likvidity. Farmáři však brzy vyloží své žetony na trh, protože k jejich držení prakticky neexistuje motivace. 

Žetony řízení poskytnout hlasovací práva nad aktualizacemi projektu. Úspěšný projekt přiláká více lidí, kteří se snaží těžit z jeho správy, než projekt určený pouze pro výnosové zemědělství. 

Porovnání cen UNI s jinými tokeny správy 

Srovnávací studie s jinými tokeny řízení také není spolehlivá kvůli nově nalezenému šílenství v zemědělství, které by v budoucnu mohlo růst nebo ustupovat. Navíc, zatímco obecná koncepce výnosu vyžaduje vytyčení tokenů nebo použití platformy, jejich hodnota je u každé platformy zálohována odlišně. 

Všimněte si, že decentralizované aplikace (DApps) jako MakerDAO, Compound nebo Aave nejsou nové, ale rozmach tokenů správy je. 


Vezměme si příklad tokenů COMP, jedná se o tokeny správy, které jsou distribuovány věřitelům a vypůjčovatelům na platformách. Distribuce odměňuje věřitele i dlužníky rozdělené mezi ně 50–50. 

vlastnictví > řízení

– Kyle Davies (@ kyled116) 24. září 2020

Tokeny řízení v zásadě nehrají při fungování na platformě žádnou roli. Přímé výnosy z platformy jsou předávány poskytovatelům likvidity a dalším účastníkům v síti. Odměny za tokeny správy jsou další odměny, které někdy přicházejí spálením části těchto výdělků nebo mohou být od nich zcela oddělené. 

A konečně, samotné tokeny správy za posledních pár měsíců astronomicky vzrostly. Podpora a odolnosti nejsou stanoveny na dlouhodobých grafech (týdenních a měsíčních).

YFITýdenní graf YFI / USD na Poloniex (TradingView)

YFI, token správy pro yEarn Finance vyvrcholil s 5500% nárůstem od srpna. Ostatní jako Aave (LEND), SNX, MKR také během posledních několika měsíců extaticky vzrostli. Proto definuje boom DeFi. 

Během takové fáze býčího trhu nebo objevování cen je možné všechno, protože existuje vysoký poměr rizika: odměny. 

Historie cen UNI 

Historicky nejvyšší cena tokenu UNI na Binance je 18. září 8,62 $. Při spuštění došlo k značné volatilitě ceny tokenu mezi 2,4–3,6 $. 17. dne token vyskočil na maximum 5,93 $.

Uni cenový grafUni cenový graf | Zdroj: CoinGecko

 Za prvních 20 dní od spuštění byl token v červené z 13 z nich. Úroveň podpory a odporu 3,63 USD byla pro UNI kritická. 

Predikce cen UNI na rok 2020

Krátká cenová historie tokenu UNI a obrovská volatilita cen ztěžují analýzu cenových trendů. Překvapivé spuštění těchto tokenů navíc uživatele kryptoměny překvapilo. Z tohoto důvodu je v současné době kolem tokenu spousta FOMO a FUD. 

Pro kohokoli, kdo je v kryptoměně dostatečně dlouho, spuštění tokenu obvykle vede k klesajícímu trendu, protože zúčastněné strany a raní investoři najdou způsob, jak opustit své pozice. 

Uni Token1denní graf UNI / USD na Binance (TradingView)

UNI je od sestupu v klesajícím trendu. UNI společnosti Uniswap zveřejnila seznam na nejlepších burzách jako Coinbase, Binance a FTX během prvního dne svého uvedení na trh. 

21denní jednoduchý klouzavý průměr je spolehlivá podpora pro býky. Token UNI se po falešném útěku z 1. října zlomil pod tuto úroveň.  

Uzavření nad 50 SMA je navíc pro býčí případ obzvláště důležité, protože útěku dodá důvěryhodnost. Obchodníci musí mít na paměti potenciální zóny odporu kolem 5 $. 

Na čtyřhodinovém grafu cena končí na konci sestupného trojúhelníkového talíře, který je dále medvědí. Sestupný trojúhelníkový vzor je rozpoznán pomocí nižších výšek a vodorovné podpory, tvořící pravoúhlý trojúhelník. 

Uni cenový graf4hodinový graf UNI / USD na Binance (TradingView)

Podpora vzoru je na 3,65 $, pokud se cena potvrdí pod touto úrovní, cíl sestupného trojúhelníku ukazuje na 0,13 $. 

Obecná myšlenka spočívá v tom, že token UNI musí definovat svou podporu a odpory jasněji s časem, protože v současné době je o něm spousta nejistoty s dosažitelnými extrémními možnostmi. 

Pokud se cena zlomí nad odporem od sestupného, ​​mohla by dosáhnout jakýchkoli cílů až na aktuální historické maximum (ATH) na 8,65 $. 

Predikce cen UNI na rok 2021

Byly to jen tři týdny od spuštění tokenu UNI. Odhad ceny tokenu o jeden rok v budoucnosti tedy zcela závisí na základní hodnotě s určitými pravděpodobnostmi. 

Možné scénáře pro Uniswap v budoucnu jsou:

 1. Uniswap nadále drží krok s objemem centralizované burzy a stojí až 500 milionů USD za rok. Tyto výnosy z poplatků budou vydělávat poskytovatelé likvidity a správa burzy pak bude cennější.
 2. Rozšíření prostoru DeFi mimo Ethereum nebo všeobecné únik z burzy vede ke ztrátě likvidity a token řízení má v budoucnu velmi malou hodnotu.
 3. Token UNI a platforma se postupem času vyvíjí a slouží trhu jinak. V současné době se tým zaměřuje na budování platforem Uniswap a dělá to prostřednictvím grantů a veřejných statků.

Uniswap navíc nese také technické riziko, které přichází s jakýmkoli projektem založeným na inteligentních kontraktech, tj. Smlouvy lze využívat. 

V současné době pobídka k těžbě tokenů UNI působí ve prospěch zvýšení likvidity. Vzhledem k vysokým poplatkům za Ethereum GAS jsou však náklady na swapovou transakci vyšší než 3 $. To odpuzuje maloobjemové maloobchodníky na platformě; tudíž snížení objemu transakcí, které jsou prostředkem pro výdělky. 

Predikce cen UNI na rok 2022

Budoucnost decentralizovaného financování nespočívá jen v rukou vývojářů a uživatelů, ale také regulačních orgánů. Diskuse o uplatňování zákonů o cenných papírech nabrala nový směr u tokenů řízení DeFi. 

Ethereum, platforma, na které je navržen, hraje v budoucnosti projektu také zásadní roli. 

Ceny etherového plynu denně kolísají v souladu s poptávkou. Pokud se mnoho lidí pokouší použít Ethereum najednou, budou ceny plynu vyšší. Pokud je aktivita nízká, ceny plynu budou nižší. Implementace vrstvy 2 a ETH 2.0 je v budoucnu stále pryč, a proto do té doby stále ještě brání přijetí v maloobchodě. Token UNI by mohl přilákat uživatele na platformu, ale jejich úspěch je propojen, což způsobuje zmatek mezi obchodníky. 

I když byly zisky pro některé hojné, došlo také k mnoha případům, kdy koberec rychle vyprodal. Regulace proto může být nezbytná i pro organický růst vesmíru. 

Přečtěte si také: Předpověď ceny Ripple (XRP): x3 ($ 1,0) do konce roku 2020?

Je token UNI dobrý nákup? 

Investice do tokenů UNI se v současné době rovná investici do start-upu nebo rizikového fondu. Zatímco vyhlídky vypadají jasně, pravděpodobnost budoucího úspěchu spočívá ve tmě. K zajištění rizik z extrémních cenových pohybů pomáhá diverzifikace portfolia zvyšovat pravděpodobnost zisků. Uživatelé se musí snažit investovat jen ne do jedné kryptoměny; navíc nejen jeden projekt DeFi. Pozornost vesmíru je pouhých 6 měsíců stará, existuje řada způsobů, jak se může ekosystém vyvíjet.

Jako přední DEX ve vesmíru jsou tokeny správy pro platformu vázány na udržení uznání a hodnoty na trhu. Stimulační pobídky pro likviditu tokenů UNI však skončí 17. listopadu, kdy můžeme být svědky zastavení výprodeje. Dokud se zdá, že nabídka předstihuje poptávku.  

Vysoká inflace v prvních čtyřech letech spolu s omezeným využitím tokenu správy navíc snižuje její prodejnost v počátečním období. Investoři musí také provést náležitou péči o regulační výhled pro tokeny. 

O krátkodobé ceně moc nemůžu komentovat … &# 128293;

… Ale myslím, že mě jen překvapilo, že jsou lidé překvapeni $ UNI zuřící. &# 129412;

Nejpoužívanější aplikace, poplatky vyšší než Bitcion, objem větší než mnoho CEXes a jedna z nejlepších ukázek Ethereum.

Naučte se vidět & koupit ty skutečné. &# 128064;

– DCinvestor.eth ⟠ aftab.eth (@iamDCinvestor) 18. září 2020

Časté dotazy

Q1. Jaká je aktuální cena Uniswap (UNI)?

XRP se na Binance aktuálně obchoduje za 3,20 $.

Q2. Bude UNI hit $ 10?

Podle výše uvedených předpovědí s organickým růstem platformy Uniswap může UNI do budoucna zasáhnout 10 $. 

Q3. Kde mohu koupit UNI tokeny?

Ripple [XRP] si můžete zakoupit na nejlepších burzách kryptoměny včetně Binance, Bitstamp, Okex, Poloniex a FTX.

S jeho deriváty můžete obchodovat také na platformách, jako je FTX, Binance, Okex,a tak dále.

Q4. Jaká bude zítra cena Uniswaps UNI?

Pokud jde o technické úrovně, UNI se bude obchodovat mezi 3,4 000 a 3 000 USD.

Q5. Je UNI Token velkým přínosem pro investice?

Prostor DeFi je spolu s jeho tokenem správy poměrně nový, aby přesně vynesl tento druh úsudku. Nicméně podle aktuálních statistik, pokud někdo chce investovat do DeFi tokenů, UNI vyniká jako životaschopná volba. 

Q6. Přežije Uniswap?

Uniswap je decentralizovaná platforma pro obchodování s tokeny ERC-20. Přežití platformy nečelí žádné hrozbě, přináší však technická a regulační rizika. 

Chyba v návrhu inteligentních smluv může způsobit ztrátu finančních prostředků na platformě. Regulační orgány mohou navíc vyhlásit omezení pro použití v jejich zemi, což sníží jeho prodejnost. 

Q7. Dosáhne UNI 10 $?

Na 10 USD bude celková tržní kapitalizace UNI 10 miliard USD. I když to není nemožné, šance, že v blízké budoucnosti dosáhne 10 $, jsou chmurné, protože i nejvyšší centralizovaná směnárna Binance BNB coin má v současné době mcap 4,2 miliardy $.

Q8. Jaká bude hodnota Uniswap (UNI) v příštích pěti letech?

Uniswap se má v příštích pěti letech obchodovat za 8,00 USD.

Q9. Má UNI Token sklon k poklesu nebo růstu v příštích pěti letech?

Uniswap je inovativní platforma, která by mohla nahradit centralizované obchodní platformy, včetně zavedení tradičních cenných papírů na Ethereum. Existuje tedy velká šance na jeho růst. Proces distribuce tokenů by však mohl způsobit překážku růstu ceny. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map