Cena Binance v polovině února absolutně prudce vzrostla, protože se zvýšila z přibližně 50 na 370 $. V posledním únorovém týdnu vrátila polovinu zisků, ale zdá se, že začíná opět růst býčí. Binance Coin BNB byl první, kdo signalizoval kryptoměnovou rally v září loňského roku, kdy vyskočil z přibližně 18 na 33 $ a právě teď získává nejvíce, od poloviny prosince ztrojnásobil cenu. Lednový ústup byl slabý a krátkodobý, zatímco první dva únorové týdny byly zatím mimořádné, hodnota Binance se téměř zdvojnásobila, vzrostla z přibližně 40 $ na těsně pod 100 $ a poté pokračovala nad 145 $, zatímco býčí hybnost se jen zesiluje. To přichází uprostřed vývoje produktu, kde společnost Binance uvádí na trh několik nových produktů kryptoměny.

Binance je digitální aktivum, které zahájila burza Binance. Uživatelé mohou platit své poplatky za Binance v BNB a na oplátku dostávají slevy. Tyto slevy platí čtyři roky a jejich hodnota se každý rok snižuje na polovinu: 50% v prvním roce, 25% ve druhém, 12,5% ve třetím a 6,25% během čtvrtého. Primárním účelem Binance Coin je platba poplatků, i když ji lze také utratit v různých online a kamenných obchodech po celém světě. Kromě toho lze také investovat BNB v Initial Coin Offerings (ICO), které byly založeny jako součást programu Binance Launchpad.

Desátá největší kryptoměna na světě, Binance Coin (BNB), má tržní kapitalizaci ve výši 4 378 824 720 $. Binance Coin (BNB) byl původně vytvořen v síti Ethereum v červenci 2017, což z něj dělá kryptoměnu 3. generace a token ERC-20. 

Binance Coin byla vytvořena populární čínskou burzou kryptoměn Binance. Portance „binárních“ a „financí“ Binance obchoduje kolem 5 184 160 910 $ za typické 24hodinové období a jedná se o největší kryptoburzu na světě. Jeho úspěch lze připsat jeho vlastnímu vyhledávacímu modulu, který odpovídá uživatelům, kteří chtějí koupit a prodat stejné aktivum. Tímto způsobem bude Binance pravděpodobně postupovat od síly k síle, ale co Binance Coin?

Nedávné změny v ceně BNB / USD 

Doba Změnit ($) Změna %
30 dní +9,48 $ +21,39%
6 měsíců +21,18 $ +91,55%
1 rok +25,07 $ +130,23%

 

 

BNB / USD – shrnutí prognózy

Binance Forecast: Q1 2021

Cena: 350 až 400 USD

Ovladače cen: Double Top Breakout, Bullish MACD, 10 & 20 Podpora EMA

Binance Forecast: Q2 2021

Cena: 500–600 $

Ovladače cen: medvědí korekce, Fibonacciho retracement, zisk.

Předpověď Binance: 1 rok

Cena: 1 000 $

Cenové ovladače: podpora 50 EMA, dokončení vzoru ABCD

 

BNB / USD – Faktory, které ovlivňují cenu mince Binance:

Následující faktory, které ovlivňují cenu Binance Coin, vám pomohou pochopit trh a předpovědět období růstu nebo poklesu na základě aktuálních událostí. Předpovědi jsou obvykle založeny na principech technické analýzy. Navzdory tomu musíme všichni rozumět různým faktorům, které mohou ovlivnit cenu konkrétního aktiva, což nám zase umožňuje přijímat rozumná investiční rozhodnutí na základě měnících se událostí.

Mnoho kryptoměn v současné době nepodléhá žádné kontrole ze strany vlád a centrálních bank. Pokud by však v nadcházejících letech došlo k jakýmkoli změnám, mohlo by to mít dopad na hodnotu Binance Coin. Pojďme se podívat na tři nejdůležitější faktory, které mohou ovlivnit cenu Binance Coin:

Nabídka a poptávka:

Vztah mezi nabídkou a poptávkou lze považovat za faktor „všeho druhu“, který bude vždy ovlivňovat cenu Binance Coin. Je také třeba poznamenat, že samotný vztah mezi nabídkou a poptávkou závisí na mnoha různých faktorech. Jednoduše řečeno, cena aktiva se sníží, pokud nabídka přesáhne poptávku, a naopak se zvýší, pokud je poptávka větší než nabídka. 

Dodávka mince Binance:

Binance snižuje své mince na polovinu a k této události dochází zhruba jednou ročně. Snižuje odměnu za těžbu nových bloků na polovinu. Stejně jako bitcoiny existuje maximální celková nabídka Binance Coin. Při prvním spuštění byla celková nabídka asi 200 milionů; výměna Binance však v průběhu času úmyslně ničí žetony Binance Coin.

 To se obvykle provádí za účelem kontroly nabídky kryptoměny, což pomáhá cenám mincí Binance zůstat pevnými. Jednoduše řečeno, Binance může řídit vztah mezi nabídkou a poptávkou snížením celkové nabídky, což má pozitivní dopad na cenu Binance Coin. 

Úspěch ICO:

Dalším významným faktorem, který může ovlivnit ceny Binance Coin, je úspěch ICO, které se účastní programu Binance’s Launchpad. Pokud Binance podporuje spuštění řady nových populárních kryptoměn, znamená to, že uživatelé Binance Coin mají více možností obchodování se svými tokeny. To zase podporuje poptávku po Binance Coin, protože to vytváří další důvod k obchodování na platformě Binance, a tedy k vlastnictví BNB. 

Americký dolar & Binance Coin:

Převládající nárůst v Binance Coin lze připsat také slabšímu americkému dolaru, který byl vyvolán pokrokem směrem k dohodě o dalším kole fiskálních stimulů USA, což podkopalo poptávku po bezpečných útočištích, jako je americký dolar, a přispělo k ziskům v Binance Coin.

Proč kupovat mince Binance? Vlastnosti BNB:

Pojďme si promluvit o několika skvělých důvodech, proč kupovat mince Binance (BNB).

Dostupnost – Ve srovnání s jinými coiny, jako jsou bitcoiny, je BNB výhodná z hlediska nákupu, protože je docela cenově dostupná. Mince BNB můžete snadno obchodovat na platformě Binance.

Nabídka a poptávka – Nabídka a poptávka určují růst hodnoty měny v digitální směnárně. Hodnota bitcoinu vzrostla díky 21 milionům omezení dodávek. Mezitím je na trhu již 99 milionů mincí BNB a jak se jeho sláva šíří, nabídka se sníží, což má zase pozitivní vliv na ceny.

 Důvěra komunity – Binance Coin je považován za jednu z nejdůvěryhodnějších mincí na trhu, a to díky snadnému ovládání a vysokému limitu výběru 30 000 $. Investoři získávají větší důvěru v BNB kvůli nízké úrovni bezpečnostních problémů. 

 Růst – Jak platforma Binance roste s časem, měna BNB roste stejným tempem. Infrastruktura je stejně silná jako bitcoinový protokol.

Technická analýza – Můžeme očekávat pokračování býčího trendu – BNB / USD? 

Na technické stránce trhu Binance obchoduje se silným vzestupným předpětím, když vystoupal na úroveň 92,55 USD. V týdenním časovém rámci porušil Binance dvojnásobnou nejvyšší úroveň odporu 33,66 $ a překračuje také další oblast odporu 47 $. Uzavření býčích zaplavujících svíček v týdenním časovém rámci naznačuje silné šance na další nákup v Binance. 

Při pohledu na dlouhodobou předpověď pro Binance naznačuje krypto pár silnou býčí předpojatost. Na vyšší straně může Binance najít další odpor kolem $ 103 a 125,100, který je rozšířen o měsíční úrovně odporu otočného bodu. 

BNB / USD Bullish Engulfing, RSI a MACD – vše navrhuje nákup

V denním grafu 10 & 20 období Exponenciální klouzavé průměry také podporují silné býčí zkreslení, ale zároveň to naznačuje solidní šance na medvědí korekci, protože hodnota zůstává na úrovni, která je daleko od aktuální tržní ceny 94 BNB $.

Na spodní straně může BNB / USD najít podporu na úrovních 88,10 $ a 79,44, což je prodlouženo o 23,60% a 38,20% úrovně Fibonacciho retracementu. MACD vykazuje vzestupný přechod a začal uzavírat histogramy nad 0, což podporuje vzestupnou tendenci mezi obchodníky. Můžeme očekávat mírnou korekci v BNB až do 79,44 $, jakmile je pár extrémně překoupen a býci se zdají vyčerpaní. Tato aktualizace zkoumala mnoho dechberoucích projekcí a nápadů některých předních odborníků v krypto prostoru. Každý z nich má skvělý argument, a proto je o to zajímavější sledovat, co se na začátku roku 2021 rozpadne. Hodně štěstí!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me